Protestantizam i njegovi plodovi

Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Iz protestantskih država samo stižu vijesti da su ljudi izgubili smisao postojanja. Ako je vjerovati Milošu Bogdanoviću. ;)

Kako ne verovati njegovom idolu i alter egu?!

Dodouše pitanje je da li je to zaista mišljenje pomenutog, ili je isti poput njegovog "boga" Ellen Gould Harmon White, samo potpisao tuđe "uratke".


Protestantizam je više protubožji od "crvene ideologije".

Tačno tako, dete se (a crvena ideologija jeste dete protestantizma) pokazalo barem toliko poštenijim od roditelja, da je upravo zbog etike koja prožima sistem protiv koga je, bliža čoveku.

Ateizam i materijalizam te ideologije je upravo ljudski pokušaj da se odgovori na bezbožništvo protestantizma.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.297
Kako ne verovati njegovom idolu i alter egu?!

Ovo je već u popriličnoj meri...

Šta reći neprestano popljuvavanje moje ličnosti je dokaz da vas boli ono što se dešava u krajevima gde dominantne KC, a toga nema gde dominantan protenstatizam.

Toliko je jadno duhovno stanje ljudi koji se bave nečijom ličnošću.

Užasno jadno stanje.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.329
Ovo je već u popriličnoj meri...

Šta reći neprestano popljuvavanje moje ličnosti je dokaz da vas boli ono što se dešava u krajevima gde dominantne KC, a toga nema gde dominantan protenstatizam.

Toliko je jadno duhovno stanje ljudi koji se bave nečijom ličnošću.

Užasno jadno stanje.

A što ti je to tako strašno Darth učinio? Miloša Bogdanovića označio tvojim idolom i alter egom? Pa nisi li ti sam to priznao, i na još ružniji način samog sebe prikazao - "Miloševim kopirantom". Evo:

Samo ja nisam Miloš B. malo sam se zezao sa vama.

Kopiram njegove tekstove uz njegovu dozvolu. I nas ima 4-5 koji to radimo, tako nije bitno.
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
A što ti je to tako strašno Darth učinio? Miloša Bogdanovića označio tvojim idolom i alter egom? Pa nisi li ti sam to priznao, i na još ružniji način samog sebe prikazao - "Miloševim kopirantom". Evo:

Pa zar mu nije alter ego i idol?

Slape, laže da se zezao sa nama i da uz dozvolu pomenutog kopira njegova pisanija. Jer pisanija istog su raspoloživa na Internetu i svako može da ih kako pronađe, tako i kopira.

Odao ga je stil pisanja odgovora kojim je navodno meni zamerio što sam napisao da mu je pomenuti idol i alter ego.

On je Miloš
 
UPLOADER
Učlanjen(a)
19.10.2010
Poruka
3.324
Zašto onda nema užasnih vesti iz protest. država kao iz Zelenog kontinenta.
Iz protestantskih država samo stižu vijesti da su ljudi izgubili smisao postojanja. Ako je vjerovati Milošu Bogdanoviću. ;)
Njihovo stanje je očaravajuće , ni 20% ih nevjeruje u Krista , zato rade što rade , ubijaju nevine , i donose zakone gde mogu starije ljude , koji su malo bolesni usmrtiti . STRAŠNO
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.329
Njihovo stanje je očaravajuće , ni 20% ih nevjeruje u Krista , zato rade što rade , ubijaju nevine , i donose zakone gde mogu starije ljude , koji su malo bolesni usmrtiti . STRAŠNO

Krist za sebe reče: Ja sam Put, Istina i Život.

Dakle, Antikrist će biti: Stranputica, Laž i Smrt. I upravo EGWizam sve ovo je. Stranputicom ih je odvelo razočarenje koje im je izazvala Millerova Laž, kojoj do dana današnjeg služe, a sluge Smrti postadoše gradeći "bolnice" u kojima zarađuju krvavi novac usmrćujući nerođenu djecu.
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Dakle, Antikrist će biti: Stranputica, Laž i Smrt. I upravo EGWizam sve ovo je. Stranputicom ih je odvelo razočarenje koje im je izazvala Millerova Laž, kojoj do dana današnjeg služe, a sluge Smrti postadoše gradeći "bolnice" u kojima zarađuju krvavi novac usmrćujući nerođenu djecu.

Upravo tako, no da postanu sluge smrti, izbeći nisu mogli. Jer, upravo je ono šta kao "put" nameću, smrt

2 Jer te je zakon Duha života u Hristu Isusu oslobodio od zakona greha i smrti." RIMLJANIMA 8

 
Natrag
Top