Protestantizam i njegovi plodovi

Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Evo i Madonna vas podrzava, a to mnogo govori o vama, na cijoj ste vi zapravo strani.
Na Bozjoj niste, nije ni vasa Madonna. Ona i jeste vestica kao u ovom videu sto se predstavlja..
A vi ste na strani tih vestacaa..

 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Evo i Madonna vas podrzava, a to mnogo govori o vama, na cijoj ste vi zapravo strani.
Na Bozjoj niste, nije ni vasa Madonna. Ona i jeste vestica kao u ovom videu sto se predstavlja..
A vi ste na strani tih vestacaa..


Mire, na strani su oni i seksualnih devijanata. Svi stubovi moderne propasti došli su iz Protestantizma. Haksli, Niče, Kinsi, Krouli. Njihovo tretiranje Pisama onako kako ne treba i omogućava da se pojavljuju radovi koji istima negiraju Božasnku inspirisanost.

Busaju se u grudi da su "Hrišćani", da se navodno bore protiv sotone, a đavo, brate moj krije se u detaljima. Detaljima koji ove licemerne vukove u jagnjećoj koži razotkrivaju ko su i šta su. Sinagoga Satane
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Mire, na strani su oni i seksualnih devijanata. Svi stubovi moderne propasti došli su iz Protestantizma. Haksli, Niče, Kinsi, Krouli. Njihovo tretiranje Pisama onako kako ne treba i omogućava da se pojavljuju radovi koji istima negiraju Božasnku inspirisanost.

Busaju se u grudi da su "Hrišćani", da se navodno bore protiv sotone, a đavo, brate moj krije se u detaljima. Detaljima koji ove licemerne vukove u jagnjećoj koži razotkrivaju ko su i šta su. Sinagoga Satane
Ma brate pogledaj ovaj video, jadan se muci i gori na lomaci da ti se prevrne zeludac kako se pati. Pokrecu u ljudima osecaj mrznje prema crkvi, kao crkva to radi, gusi slobode, a u stvari nije on jadan, on je satanista i ona je vestica. Spalice ih Bog na kraju.

Sve su izvrnuli i izvitoperili, bave se magijom izvrtanja. Ne znam da li znas da su po knjigama Jehovinih Svedoka i casopisima u slikama skriveni simboli, ja sam ih licno nalazio i drugi. To nije slucajno, imam te knjige i danas.

U muzici u svemu se kriju skrivene poruke, samo neki vide neki su slepi.

Svi oni rade za sotonu brate.

Misliš na ove afere koje non stop izlaze iz KC.

Dao sam vam nove nazive KC je Skandal crkva, dok je PC Raskolnjikov crkva.
Eno ti Madonna potvrdjuje gore, mi smo zlotvori, ubijali smo jadne vestice i sataniste, nismo im dali slobodu veroispovesti. I ona se solidarise sa njima. Mi smo zlotvori, crkva je odvratna, ma fuj!

Kad bi to bilo tako, nego vi sve izvrnete jer ste od djavola, mozes ruku pod ruku da se uhvatis sa vesticom Madonnom i da pevas pesmice protiv crkve!

Zeludac mi se prevrnuo kad sam video ovu pesmu.
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
U muzici u svemu se kriju skrivene poruke, samo neki vide neki su slepi.

Svi oni rade za sotonu brate.

Ehh... kada bi samo znali. Znaš li poreklo Rok muzike? Ima tu bluza i soula, ali glavni izvor ti je u Baptizmu (da, da, istom onom koji je rodio Milera, ali i Klintona).

Kad si već kod satane, pravi satanizam nije ovo što nam mediji podmuklo nude kao vid "pobune" i "oslobađanja". Detalji su bitni, a satana se krije tamo gde se najmanje nadaš. Ovo što vidimo je samo spoljašnja manifestacija satanizma za mase, cirkusiki satanizam.

Pravi, onaj najzlokobniji ti se krije baš tamo gde se najviše "govori" o Bogu. U svim pokretima i "crkavama" koje autoritet navodno pridaju isključivo Bibliji.

Shvati, brate moj. Satana ima bezbroj lica. A samo jedan cilj. da upropasti čoveka i odvoji ga od Boga. A to najviše može da postigne gde? U protestantskim sektama. Bez njih, nema ni rasta ateizma, niti pljuvanja po Bibliji.

Jer vidi, satana je tamo gde je licemerstvo, tamo gde se Bog predstavlja kao kruti kapitalista....

Adventisti stalno plaše jedni druge satanom, a nisu ni svesni da su već u njegovim šapama. A postali su njegovi robovi tako što ih je zaveo Biblijom. Na isti način kako je iskušavao Isusa, tako je zaveo i njih.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
13.10.2009
Poruka
1.294
Ponoviću, da mogu Svetoga bi apostola Pavla glavačke izbacili iz Biblije.
Oooo brate Shone nemoj preterivati. Što da izbace Paju iz Biblije kada je tu interpretacija. Kako ono moj brat od tetke adventista kazuje: "Nije to onako kako Pavle kaže već kako to propovednik objasni, protumači." Tajna je tu tumačenju a ne mrtvom Pajinom slovu na papiru.
A čuo si za Kroulija samo on nikada nije tvrdio da je kršćanin već Telemista osim možda da je Velika Zver koja jaše Babalon iz Otkrovenja; "Čini što je volja tvoja." A? Prelepe reči... Može se mlogo toga naučiti od Kroulija što li dobro što li zlo.

Zar ne znaš brate Mire000 da i Satana radi za Hrista. Jedini koji zaista ne rade za Hrista su Ultrasatanisti a oni su retki, veoma retki kao kisik u Kosmosu. Prema tome i oni su deo jedne iste kršćanske zajednice ali one koja Hristu ne treba i koju je u startu Hristos odbacio: "Poverovaše samo oni koji su bili predodređeni za život večni." a sotona pokupio da ne budu rasuti već na jednom mestu jer mu je potrebna kontrola (Hrisu ne sotoni; on radi šta Hristos zapoveda). Šta kaže tamo nečastivi u Bibliji ako me sećanje ne vara onima koji su pokušali da ga isteraju. Izađi demone u ime Hrista koga Petar i Pavao ispovedaju. A on im odgovara:"Petra znam i Paju poznajem a ko ste vi?"

I nema nikoga da ga priupita a gde ste se vi to upoznali? Jeste li dobri drugari kada tebe samo brat Paja i Petar Blek Stena mogu samo isterati? Da li se mlogo družite i pravite ovu predstavu za raju kako se tobože isterujete a iza zavese dobro družite i pravite naredni korak kako se valja proslaviti Hristos. Valja uzeti u obzir šta pokazuje ova sličica dole nisam ja jedini koji vidi da su Hristos i Sotona dve strane iste medalje kojom upravlja Bog sa visine. Glumeći neku Veliku Borbu koje uopšte nema.

Koji je svrha toga? jednostavno da ti se uzme vreme koje si moga da potrošiš u traženju onoga što se krije iza Vela i gde je tvoje mesto u toj realnosti. Krouli je to tražio i našao svoje mesto. Da li se to nekome sviđa (meni lično ne) ili ne, nebitno je - on je našao svojega Aiwaza. Misliš da je Krouli trebao Hristu za bilo šta??? Mislim rođenjem još kada je bio malena beba. Da mu je trebao on Hristos bi ga spasao ovako nije. Ja sam našao svoje.....

Dato je i drugima samo oni više voledu da bivkuju uz Hristove skute misleći da će ih ovaj na kraju prihvatiti ali otrežnjenje će biti surovo i neprijatno a vreme su nepovratno izgubili.
"Pitali su pakao: "Je si li se napunio?" a pakao im odgovara: "Ima li još?""

PS. Da dodam. Ajde bree i ti veruješ u tu bajku da je ono bilo neko iskušavanje Hrista u pustinju? To je bila predstava za malu decu i lakoverne. To nije nikakvo iskušavanje. Da je recimo bio tamo Ultrasatanista on bi počeo ovako nekako. Poverovao Avram Bogu i bi mu uračunato u pravednost. Dobro je to samo mjene interesuje što mu nijesi Gospode nad Vojskama uračunao u nepravednost kada 5 puta nije poverovao Bogu? A? Već si mu i to uračunao u Pravednost? A Božija korupcija na delu a??? Pa ondak na primer jeli Gospode da li su oni što Bog istrjebi jakom rukom Mojsijevom koji nosi zapovest: "Voli bližnjega svojega kao samoga sebe." bili njegovi bližnji ili nijesu bili njegovi bližnji??? Bilo bi pravo zadovoljstvo slušati Hristove odgovore.... E tako rade Ultrasatanisti. Imao bih ja celu večnost da ga iskušavam. Pa one predivne 101 kontradiktornosti u Bibliji ih samo je nebo granica. Tako se to radi. Hristos se iskušava dok sedi na svom prestolu viš anđela svojih na Vrhu da svi vide njegov pad ne gladnog u pustinji. To je samo predstava....
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Oooo brate Shone nemoj preterivati. Što da izbace Paju iz Biblije kada je tu interpretacija. Kako ono moj brat od tetke adventista kazuje: "Nije to onako kako Pavle kaže već kako to propovednik objasni, protumači." Tajna je tu tumačenju a ne mrtvom Pajinom slovu na papiru.
A čuo si za Kroulija samo on nikada nije tvrdio da je kršćanin već Telemista osim možda da je Velika Zver koja jaše Babalon iz Otkrovenja; "Čini što je volja tvoja." A? Prelepe reči... Može se mlogo toga naučiti od Kroulija što li dobro što li zlo.

Zar ne znaš brate Mire000 da i Satana radi za Hrista. Jedini koji zaista ne rade za Hrista su Ultrasatanisti a oni su retki, veoma retki kao kisik u Kosmosu. Prema tome i oni su deo jedne iste kršćanske zajednice ali one koja Hristu ne treba i koju je u startu Hristos odbacio: "Poverovaše samo oni koji su bili predodređeni za život večni." a sotona pokupio da ne budu rasuti već na jednom mestu jer mu je potrebna kontrola (Hrisu ne sotoni; on radi šta Hristos zapoveda). Šta kaže tamo nečastivi u Bibliji ako me sećanje ne vara onima koji su pokušali da ga isteraju. Izađi demone u ime Hrista koga Petar i Pavao ispovedaju. A on im odgovara:"Petra znam i Paju poznajem a ko ste vi?"

I nema nikoga da ga priupita a gde ste se vi to upoznali? Jeste li dobri drugari kada tebe samo brat Paja i Petar Blek Stena mogu samo isterati? Da li se mlogo družite i pravite ovu predstavu za raju kako se tobože isterujete a iza zavese dobro družite i pravite naredni korak kako se valja proslaviti Hristos. Valja uzeti u obzir šta pokazuje ova sličica dole nisam ja jedini koji vidi da su Hristos i Sotona dve strane iste medalje kojom upravlja Bog sa visine. Glumeći neku Veliku Borbu koje uopšte nema.

Koji je svrha toga? jednostavno da ti se uzme vreme koje si moga da potrošiš u traženju onoga što se krije iza Vela i gde je tvoje mesto u toj realnosti. Krouli je to tražio i našao svoje mesto. Da li se to nekome sviđa (meni lično ne) ili ne, nebitno je - on je našao svojega Aiwaza. Misliš da je Krouli trebao Hristu za bilo šta??? Mislim rođenjem još kada je bio malena beba. Da mu je trebao on Hristos bi ga spasao ovako nije. Ja sam našao svoje.....

Dato je i drugima samo oni više voledu da bivkuju uz Hristove skute misleći da će ih ovaj na kraju prihvatiti ali otrežnjenje će biti surovo i neprijatno a vreme su nepovratno izgubili.
"Pitali su pakao: "Je si li se napunio?" a pakao im odgovara: "Ima li još?""
Vidi, kad bi stvarno bilo svrhe da ti odgovorim ja bi odgovorio detaljno, ali nema. Jer ti ces reci da to nije tako, a nemas nikakve dokaze osim sto se sluzis izokretanjem tekstova biblije kao i drugar ti satana.

U jednom si ipak u pravu, satana i Bog se druze kao sto se i politicari druze, ali ni jedan drugom ne misle nista dobro. Naravno da prave i predstavu pred narodom. Pa nedavno su i Makron i Vucic isto to radili, rukuju se pa se grle, pa je Makron rekao da voli srbe i da mu je srbija u srcu a sutra ce istu izdati i traziti da priznamo nezavisno kosovo.

Sve je to je protokolarno da se ljube grle i rukuju pred narodom.. Tako i Bog i djavo rade.

To je politicka igra, a politika je prljava, a ti se zavaravas ako mislis da smo u istoj politickoj partiji. satanizam je protivnik i opozicija nasem sistemu i Bozjem carstvu. A onaj koji na kraju dodje na vlast, taj ce vladati i kaznice onog drugog.

Mnogo se ti zavaravas, misleci da radis za Boga mislio je to i Juda, pa se obesio! A bas su lepo saradjivali on i Hristos - jel da???

Jedino ako ti mislis da ce djavo pobediti i da ce on vladati, to je vec druga stvar.

Elem da dodam, da ne bude zabune. Naravno da je Bog djavolu dao vlast i da ovaj radi po njegovom nalogu. Dao mu je vlast, da dokaze svoju tvrdnju, jer ovaj je tvrdio da "moze bolje vladati nego Bog".

To je isto kao kada ti nekom iz opozicije das poziciju gradonacelnika da pokaze koliko on moze doprineti na vlasti. I sta na kraju bude? Taj gradonacelnik zloupotrebi svoju poziciju, napravi haos u drzavi, kao sto je sotona napravio sa svojim - "cini sta god hoces to je sav zakon", stvorio je haos. On voli haos..

A Bog je pametan, on je znao ishod takve vladavine, i naraod i andjeli ce gledajuci sve ovo, samo zakljuciti da sotona uopste nije sposoban vladar. Vec je vise od svega prevarant.

Zato ce na kraju on biti osudjen i kaznjen za sve malverzacije, korupciju kradju za podmetanja lazi itd..

Rekao sam ti vec, ti si u pogresnoj stranci, ti si opozicija. I ne radis ti za Boga samo se zavaravas..

A ako hoces raditi za Boga promeni stranku.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
A čuo si za Kroulija samo on nikada nije tvrdio da je kršćanin već Telemista osim možda da je Velika Zver koja jaše Babalon iz Otkrovenja; "Čini što je volja tvoja." A? Prelepe reči... Može se mlogo toga naučiti od Kroulija što li dobro što li zlo.

Krouli je ovde dat kao primer protestatnstkog uticaja na pad modernog sveta.

Vidi, kad bi stvarno bilo svrhe da ti odgovorim ja bi odgovorio detaljno, ali nema. Jer ti ces reci da to nije tako, a nemas nikakve dokaze osim sto se sluzis izokretanjem tekstova biblije kao i drugar ti satana.

Mire, tri su najveće prevare koje je satana smislio i na koje se ljudi primaju. Prva je da je on svemoćan, druga da je smešan, i treća da je nepostojeći.

U prvoj ga poistovećuju sa Bogom, u drugoj veruju da je on čikica sa rogovima i kopitama, a u trećoj ostvaruju onaj Telemitski "do what thou wilt" jer kada nema satane, nema ni straha od Boga, te moral i ne postoji, a čovek je sveden na proždrljivu i seksualno opsednutu životinju.


U jednom si ipak u pravu, satana i Bog se druze kao sto se i politicari druze, ali ni jedan drugom ne misle nista dobro. Naravno da prave i predstavu pred narodom. Pa nedavno su i Makron i Vucic isto to radili, rukuju se pa se grle, pa je Makron rekao da voli srbe i da mu je srbija u srcu a sutra ce istu izdati i traziti da priznamo nezavisno kosovo.

Mire, Mire, ne lupetaj molim te. Svemoćni Bog i arogantno i lažljivo stvorenje se druže?? Još si ih uporedio sa političarima!!
Mire, ja znam da si to učinio u neznanju, i pokušavajući da odgovoriš nekome ko je izabrao Thelemu (osim ako to nisi odgovorao onom Azraelu - Trpu).

Zar si Mire zaboravio šta je satana? Zar si zaboravio da je on ljubavnik kurvi i kraljica? On je politika. pre svega politika jer i kurve imaju dušu, političari je nemaju.

Satana jeste od iskona dobio pravo da rešeta, i to pravo nije zadobio svojom voljom, nego voljom Onoga kome se i on pokorava.


A Bog je pametan, on je znao ishod takve vladavine, i naraod i andjeli ce gledajuci sve ovo, samo zakljuciti da sotona uopste nije sposoban vladar. Vec je vise od svega prevarant.

Zato ce na kraju on biti osudjen i kaznjen za sve malverzacije, korupciju kradju za podmetanja lazi itd..

Rekao sam ti vec, ti si u pogresnoj stranci, ti si opozicija. I ne radis ti za Boga samo se zavaravas..

A ako hoces raditi za Boga promeni stranku.

Bog zna ishode svih mogućih i nemogućih vladavina. Samo što se nama taj ishod na žalost neće svideti. Da ne govori o tome da se ni onom koga pojedini uzdižu na nivo jednak Bogu.

Mire, on se ne zavrava, on zaista radi za boga. Samo ne pravog Boga.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Eno ti Madonna potvrdjuje gore, mi smo zlotvori, ubijali smo jadne vestice i sataniste,

Pa kod vas je stanje gore nego kod vještica i satanista, oni se bar ponašaju u skladu sa onim što pričaju, a vi kao propovijedate ljubav, mir, jevanđelje, a ponašanje vam je isto ili čak i gore od njihovog.
I ona se solidarise sa njima. Mi smo zlotvori, crkva je odvratna, ma fuj!

To pokazuju vaša djela.

Eno vam se crkva mora izvinjavati muslimanima u Trebinju.
 
Natrag
Top