Protestantizam i njegovi plodovi

Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Misliš na Pravoslavnu crkvu? :oops:
Ljudi su. Ljudi trpe, bez obzira kojoj vjeri i naciji pripadali, trebao bi pokazati barem malo sućuti i razumjevanja.
Imaš li ti koji drugi ljudski osjećaj a da to nije pakost?

Nema, niti može imati.

Očekuješ ljudske (ali i Božanske) osjećaje od nekoga ko veruje da ga prokletinje subotnje peru od grehova i čine superiornim u odnosu na druge?!

Pa zar ti nije jasno koji duh njemu slične vodi?

Isti onaj duh koji je vodio fariseje, sadukeje, pismoznance.
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Moguće se u njemu probude ljudski osjećaji barem za braću, iako ne znam tko su mu braća.:rolleyes:
Mislim, na aplikaciji za potrese piše da je jučer zabilježen manji potres u Srbiji. Možda ipak...

Nema taj osjećaja ni za krvnu braću, ni za braću po klanjaju suknji Ellen Gould Harmon White (njih lovi u padanju u "krivoverje")

Braća su mu samo oni koji njemu priznaju "proroštvo" i superiornost.
 
Član
Učlanjen(a)
06.05.2012
Poruka
2.380
Braća su mu "potomci obješenih Jude i Martina", koje je sotona "nagradio" omčom za vješanje jer su Krista izdali. Braću mu i ovdje sigurno prepoznaješ.

Tužan je to život i težak je križ koji su sami sebi natovarili. Čovjek je najjadniji kad se vrti sam oko sebe, a oni se, zbilja, vrte; jedna te ista priča, proroštva, datumi, prirodne katastrofe, pazi 'vamo, pazi tamo...evo ga, sad će.
E, dragi Bože, kakav je to život?! A trebalo je samo u miru i pouzdanju čekati spasenje Božje.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Tužan je to život i težak je križ koji su sami sebi natovarili. Čovjek je najjadniji kad se vrti sam oko sebe, a oni se, zbilja, vrte; jedna te ista priča, proroštva, datumi, prirodne katastrofe, pazi 'vamo, pazi tamo...evo ga, sad će.
E, dragi Bože, kakav je to život?! A trebalo je samo u miru i pouzdanju čekati spasenje Božje.

Odbaciti Isusa Boga znači odbaciti spasenje Božje. A to upravo čine potomci "Jude Martina".
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346

Zatvorenica zatrudnjela nakon što je prisiljena dijeliti ćeliju s muškarcem koji tvrdi da je žena

Zatvorenica u Kaliforniji je zatrudnjela nakon što su ženski zatvori prisiljeni prihvatiti zatvorenike biološke muškarce koji tvrde da su žene bez ikakvih dodatnih pitanja i provjera.
------------------
Kao što možete vidjeti, napredni protestantizam dostiže vrhunce svoga razvoja. Evo im je pošlo za rukom i žene poučiti i naučiti da prave djecu.
 
Natrag
Top