Procitati!!! Često postavljana pitanja.

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
11.10.2009
Poruka
66.901
Pitanje za moderatore. Gdje pisati o kvalitetu skunutog filma, u tehničkom smislu? Audio i video kvalitet, da budem precizan. U temi gdje su postavljeni linkovi za filmove ili na nekom drugom mjestu?

U vecini slucajeva postoji screenshot ili je nacnacen kvalitet sa oznakama CAM, TS, HDCAM, HDRIP, BRIP i sl...tako da je vec poznato sta se skida.... ali ako si skinuo film a neodgovara kvalitetu koji je postavljen u postu....onda se treba nadovezati na tu temu kako bi se dale adekvatne informacije
 
Učlanjen(a)
12.04.2014
Poruka
140
Upravo mi je to trebalo. Hvala puno!
Ovo što sam skinuo uglavnom odgovara naznačenom mada ima par filmova kojima je kvalitet lošiji pa ću to sada napisati na odgovarajućem mjestu.
 
Član
Učlanjen(a)
02.09.2013
Poruka
21
Ja bih da pitam postovanog "Admina" nesto. Da li postoji mogucnost postavljanja knjiga na Madjarskom jeziku na ovom forumu.
 
Član
Učlanjen(a)
02.09.2013
Poruka
21
Hocu li ja dobiti odgovor na moje pitanje? Gleda li neko od Admina ova pitanja i predloge?
 
Član
Učlanjen(a)
02.09.2013
Poruka
21
Vec sam otvorio novu temu u delu "Biblioteka". Da brisem onda postojecu temu ida otvorim novu u delu "Strane knjige".?
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
26.09.2010
Poruka
992
Postavljaj pa ako bude potrebe srediće neko od urednika...

Linkovi moraju biti u CODE tagu.
 
Član
Učlanjen(a)
02.09.2013
Poruka
21
Ok. Hvala na pomoci.
Da,vidim da sam pogresio. Pokusavam da ispravim gresku. Link je sad u CODE tagu. Ali je ostala i na slici.... to jos ne znam kako da resim.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
02.09.2013
Poruka
21
Neverovatno..SVAKA slika sad otvara link za Download knjige. Molio bi za malo pomoci oko ovog problema. Sta radim pogresno.?

U redu je. Resio sam problem. Sad iskljucivo link otvara download.
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top