Procitati!!! Često postavljana pitanja.

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
01.01.1970
Poruka
2.888
Slazem se da ti niko odgovorio ali nisi ni procitao sta pise iznad jer u suprotnom ne bi postavio to pitanje.
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
kako imas napisano gore , a sa cim ces skidati : internet dowload manager , cryptload, j dowloader, us downloader ijos ima masu toga , ovo su najbolji,a posjti malo i forum kompjuteri - tutorijali , siguran sam da ces naci dosta korisnih stvari
o tome
 
Član
Učlanjen(a)
30.11.2009
Poruka
19
Pozz,
Novi interface Foruma je lepsi, svakako, ali je "pretraga uzivo" ZAMORNA, hocu reci ne radi.
Radi, pod uslovom da je moguce pozicionirati kursor u polje. Click na polje "Pretraga uzivo" trazi da unesem 3-30 karaktera. Uneo bih ja ... ali kako ? TAB ne funkcionise, takodje, pa je za mene ovo neupotrebljivo (mada je nekad radilo). Gledam "kroz" IE8 i posle 5-6 pokusaja pop.... i predjem na "napredna pretraga"
KAKO se POZICIONIRA KURSOR u polje PRETRAGA UZIVO?
Pitanje jeste glupo, ali meni nikako nije uspelo.
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
KAKO se POZICIONIRA KURSOR u polje PRETRAGA UZIVO?
Pitanje jeste glupo, ali meni nikako nije uspelo.

Samo klikni na to polje. Unesi reči spojeno - Primer, za Leb i Sol kucaš lebisol - i nakon toga udari enter. Sačekaj da učita i zaći će ti prozor sa ponuđenim temama.

Što bi englezi rekli, Piece of cake ....

Pozz!
 
Član
Učlanjen(a)
01.02.2010
Poruka
64
moram primetiti da je forum postao tesko njesra i da je sve postalo interes.u pravu je tip koji tvrdi da je sve drugacije i teze.komplikovaniji ulaz u polje pretrage zahteva brisanje a ne direktan unos.obavestavanje o temi putem emaila ne funkcionise,gomila fajlova koje sam skinuo u zadnej vreme je coruptirana ili je instalacija sa greskom
zao mi je sto ste nazadovali
 
Mlada nada
LEGEND
Učlanjen(a)
08.04.2010
Poruka
1.292
moram primetiti da je forum postao tesko njesra i da je sve postalo interes.u pravu je tip koji tvrdi da je sve drugacije i teze.komplikovaniji ulaz u polje pretrage zahteva brisanje a ne direktan unos.obavestavanje o temi putem emaila ne funkcionise,gomila fajlova koje sam skinuo u zadnej vreme je coruptirana ili je instalacija sa greskom
zao mi je sto ste nazadovali

Nemoj ba da izmisljas forum je odlican,mada o ukusima ne treba raspravljati.Stvari su se malo promjenile ali nije uopste komplikocvano,sve je stvar navike.Meni su ostali forumi komplikovani jer ne porovodim dovoljno vrijemena na njima i jer sam se navikao na ovaj forum.
A sto se tice fajlova nemoguce je sve provjeriti prije postavljanja!

SF je najbolji brez zaje*ancije i brez konkurencije.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
11.01.2011
Poruka
3
A što reći , a da već nisu rekli i napisali ostali ljudi. Eto žao mi je što nisam prije znao za vašu web stranicu. malo je reći da sam oduševljen....
bravo , čestitam , pozz febo/Zg
 
Natrag
Top