Priručnik za odbranu i zaštitu od zombija

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
17.01.2010
Poruka
749
Da se pridružEm sas čestitke: Milenčice, želim ti sve naj, naj i neka je bebica živa i zdrava! :):):)
Eve i poklon:

japanese-baby-crib.jpg


Poslednja reč od tehniku što se tiče zaštite na bebci! :)




Elem, trenutno eksperimentišam sas jednu novu biljčicu koju sam sasvim slučajno pronašao... Nesam bio gladan, već ostado' bez duvana... DakleM, biljčica izgleda ovako:

marihuana.gif

Nakon konzumacije (a, sas beli lukac kombinacije) - dogadjaju se mnogo čudne stvari... Na primer, savršeno te boli uvo koliko zombova je potepano (a ranije ih brojasmo)... Još ću ja malo da prostudiram ovo, pa ću ve dojavim u kakvo stanje dovodi ova "travka zvana ludilo" (takoJ je naziva lokalni indijanac Tar Mi - Rić Mi)! :D:D:D

Svima hvala na cestitke i pokloni! Pokloni su divni i bas ono sto mi treba.
Dragi PYC nemoj da se brines za Dekija - dala sam mu album sa slike od onu Moniku Beluci da se ne oseti zapostavljen a i ja se ubrzanim tempom vracam u formu!
Inace , ona prirodna biljka, ja sam se bavila sas njene lekovite strane - pored tog vec pomenutog delovanja ima jos jedan - nakon konzumacije zombovi ti izgledaju jako malacko pa tepas li tepas. To moze da bude malo opasno jer ti se onda okurazis pa se i zaboravis i - moze svasta da bude. Mislim da treba da nadjemo neki dobrovoljci za utvrdjivanje prave doze!

Gledajte samo da Vi pre toga ne potepam ja na gomilu sas sve tu boljku, pardon, biljku. :aikido::angfdl::angfdl:Meni mi padne mrak na oči al ne od nju, nego čim gu vidim da pada nekomU na pamet. E ondak se razgoropadim i ubivam svI i zombovi a omaknem i nezombovi ako se nadju na putanju. :-|Vodite si red. Ja sam si jos uvek ministar od zdravlje!
 
Poslednja izmena:

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
Kalimerče, da si učiš vožnju...el znaješ... :dance2:
Treba da si znaš da je MARA dobra u manjim količinama! :D:yea:
 
Član
Učlanjen(a)
17.01.2010
Poruka
749
Kalimerče, da si učiš vožnju...el znaješ...
Treba da si znaš da je MARA dobra u manjim količinama! :D:yea:


Od vozačkU aktivnoS smo apsolvirali da nUmem, :dance2:al da ubivam zombovi to si umem i to dobro. Ič mi vozačke sposobnosti nisu potrebne, čak mi i pomažu .:beee:
Mara si je dobra samo kad izmarišem nekoga zbog nju.(toJ ti po niški znači istepam ili ti, izubivam na mrtvo ime i prezime - zombovsko naravski). Drž se ti za lukac beli, pa će viš kolko je dobro, kaka mara i bakrači i ostali escajzi. Kud je mara tuJ dođe i ostatak, pu pu daleko bilo warning. I tako. Vodite si red, nemo da krenem u zdravstvenu kontrolu će si ga nadrljate. Od doping sme samo kobrovača kod koga se nađe ostalo će popase suspenziju. El jasno?
Šefice, preuzmi podmladak da ne palim limuzinu, mož postrada uz put i neki nezombe. yes3
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.978
Ništa se ne brini, draga. ;)
Elem, da apsolviramo, Kalimerčica će bude zadužena da po potrebu uvede doping kontrolu. Ko se zatekne sa nedozvoljena sredstva wacko2, ne gine mu suspenzija. :acute:

Daklem:
no-marijuana-anti-pot-sutter-colusa.jpg

Long live:
garlick.jpg 7130c7.jpg

Mora se pokaže mladim naraštajima šta su prava a šta lažna sredstva za borbu protiv zombe. yes3

'Aj' u zdravlje!

 
Član
Učlanjen(a)
17.01.2010
Poruka
749
Ništa se ne brini, draga. ;)
Elem, da apsolviramo, Kalimerčica će bude zadužena da po potrebu uvede doping kontrolu. Ko se zatekne sa nedozvoljena sredstva wacko2, ne gine mu suspenzija. :acute:

Daklem:
Pogledajte prilog 18636

Long live:
Pogledajte prilog 18637 Pogledajte prilog 18638

Mora se pokaže mladim naraštajima šta su prava a šta lažna sredstva za borbu protiv zombe. yes3

'Aj' u zdravlje!



TO Šefice, brate!!!!!!!!!!!!!!!! :yu:Ovaj.... mislim sestro slatka!!!!!!!!!!!! Podvikuj na vreme da ne bidne posle nEsu znali, nEsu bili obavešteni.:dance2:
 
Član
Učlanjen(a)
17.01.2010
Poruka
749
Au Šefice, bojkotiraju nas! El si vidla čudo? Il im se uselio onaj eror ko meni onih dana :)

Ajdmo mi na kaficu, a AZ će si dođu kad se izluftiraju od onu boljku. Možda se poplašili od test :)

Evo samlela sam od ovu taze, viš kako lepo miriše

images









images



Ajd pa tako
 
Poslednja izmena:
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.978
Auuuuuuuuuuu, kad zamirisa, oseti' je u Svet i putovanja. :D
Oma sam dotrčala.

Fala, draga, super ti je kafa, ja sam donela i malko ratluk, da se zasladimo.

1.jpg

Prijatno! :)
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Od vas sviju nema 'leba, jedino Milenčica nešto radi, i to pametno! Ovim putem sve čestitke, lične će uručim na babine! Dobiće nas zombovi kao šipci na brojnos'! Kvantitet ispred kvaliteta, pa vi jejte ratluk, nji'ov... Uz put ponesite i 'leba od Goranaca, i koju kuglu sladoleda od Z.M., "naš" je... A tulumbe i baklave za sutra...
 
Član
Učlanjen(a)
17.01.2010
Poruka
749
Kao i svuda gde se to primenjuje i ovaj SF je došao do: "ko želi veće izgubi iz vreće" Potpuno i totalno se pokvario, upropastio, usporio, zaglupio, zablokirao, erorisao itd...a teme su boli glava. Verovatno su ga opseli Zombovi u ogromnom broju. Samo daj reklame, daj banere, kičeraj, daj PARE; PARE; PARE! Kao da osim para ništa drugo ne postoji.

E, pa. Za mene postoji i zbog toga drage moje i dragi moji antizombovci ovde nema smislila više pokušavati se prijaviti, jer uspe jednom u nekoliko dana. Ostalo je prebukirano, pretovareno, SQL server erorisan....., obrisana opcija "pročitaj postove gde je taj i taj pohvaljen" i samim tim onemogućeno da vidiš pametne postove i s pametnim ljudima diskutuješ, zahebavaš se, oštriš um, pero i duh.

Zato odoh sada na moj jug, da tražim i nađem još uvek nekomercijalizovane i nehalapljive forume, a ima ih i baš su super.
Ajd pa tako, možda se i sretnemo na nekom od njih.

Vozdra, Koza nostra, no pasaran!
 

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
Kao i svuda gde se to primenjuje i ovaj SF je došao do: "ko želi veće izgubi iz vreće" Potpuno i totalno se pokvario, upropastio, usporio, zaglupio, zablokirao, erorisao itd...a teme su boli glava. Verovatno su ga opseli Zombovi u ogromnom broju. Samo daj reklame, daj banere, kičeraj, daj PARE; PARE; PARE! Kao da osim para ništa drugo ne postoji.

E, pa. Za mene postoji i zbog toga drage moje i dragi moji antizombovci ovde nema smislila više pokušavati se prijaviti, jer uspe jednom u nekoliko dana. Ostalo je prebukirano, pretovareno, SQL server erorisan....., obrisana opcija "pročitaj postove gde je taj i taj pohvaljen" i samim tim onemogućeno da vidiš pametne postove i s pametnim ljudima diskutuješ, zahebavaš se, oštriš um, pero i duh.

Zato odoh sada na moj jug, da tražim i nađem još uvek nekomercijalizovane i nehalapljive forume, a ima ih i baš su super.
Ajd pa tako, možda se i sretnemo na nekom od njih.

Vozdra, Koza nostra, no pasaran!
Mudro zboriš...
Mislim da ću i ja da izmaglim odavde; već duže vreme mi se sve manje dopada "atmosfera" ... I onako ovde dođem zbog par tema...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top