Priručnik za odbranu i zaštitu od zombija

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Dobro, dobro, će dođem, obezbedi neki stočić u ćoše, nešto za nabosti (kulen, pršuta, sir, krastavčići) crno vino ili ledenog rogonju (u većim količinama, samo da stiže, oznojano, ne volim da čekam i dangubim), i posle neko ćoše da meditiram!
 

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
ledenog rogonju (u većim količinama, samo da stiže, oznojano, ne volim da čekam i dangubim)
Mudro zboriš, mudro...
Grunf je imao parolu "Kada vidiš duha - napij se PIK piva do uha"... Naša bi trebalo da bude "Čim se pojavi zombe - popij 4 Jelen bombe!"
:D:D:D
 
Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
Di su bombe?:D Samo ti možeš da me razumeš Vukajlo!yes3
Ne bih da postavljam pogrešne priloge!:dntknw:

jelen-pivo.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
17.01.2010
Poruka
749
Dobro, dobro, će dođem, obezbedi neki stočić u ćoše, nešto za nabosti (kulen, pršuta, sir, krastavčići) crno vino ili ledenog rogonju (u većim količinama, samo da stiže, oznojano, ne volim da čekam i dangubim), i posle neko ćoše da meditiram!

Zeleno astalče da se kompletira ugođaj, da se ne zaboravi! Od kad te nema po naše žurke, smršao si nešto, upali ti obrazi, a i kosa te napustila malko. Nije li od sekiraciju? Il od akciju? C,c,c,c,c,c. Propade nam čovek!
Šefice brzo, mezence i ostalo što rekosmo, i rogonje u ogromnim količinama da ga povrnemo dok nije kasno.
 

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
Di su bombe?:D Samo ti možeš da me razumeš Vukajlo!yes3
Ne bih da postavljam pogrešne priloge!:dntknw:

jelen-pivo.jpg
Duša mala... Mora da je negdi ugledala zombove... Ovi iz Jelensku pivaru omanuli,pa su namesto 4 bombe doneli 4 gajbe pivca ladnog ko babina sisa...

slika-AMBALAZA-ZA-JELEN-PIVO-40677x400.jpg


Ti se posluži a ja ću da dojdem za koji sat, čim ovoj devojčici objasnim nešto:


images
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Onda smo se dogovorili, za mene i Vuka po 3 komada, za početak, dok ne dođe glavno jelo! :D

0,1020,975716,00.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
Vidim, da ti "razbijem" monotoniku, da ne pišeš dva posta zaredom, vizuelno je lepše! :D Eto, sad možeš opet, ako imaš ideja...

Evo druže Re, posluži se odmah.yes3 Ko zna kad će Vukajlo?!:dntknw:


213-3.jpg

Nego mi nije jasno gde su drugarice Crvena i Kalimerčica!?:vorred:


 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top