Priručnik za odbranu i zaštitu od zombija

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
17.01.2010
Poruka
749
Svaka ti čast, draga. Mislila si i na naše zdravlje, pa nabavila organske mangulice i jagnjići i svašta nešto lepo. A što si je kobrovača... :yea:

A moja oprema si je moja. Samo da znaš da sam morala sama da se snalazim (nema od Pyca još ništa novo), pa ti se zahvaljujem na komplimenti.
126 zombe popadapše u nesves' usput, sad Vučko kad krene ozgore iz Vojvodinu, ima samo da ih dokrajči.

'Aj' živeli i da ti je srećan rođendan još jedan put (tri put Bog pomaže). ;)


Na zdravlje i veselje, :)

sve vas
images



Ja već hik.jpg

Dodato posle 5 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Jooooooj drage moje, sad me sramota, ništa nisam stigla da spremim.:red:
Ceo dan se borih sa nekim zombulidžama.:aikido:
Će da se iskupim. Al' ne, nije me sramota da se pridružim. Jok. Nemam obraza! :lol:
Hvala vam! Može pićance?! :D

happynessinacanbykyoubou.jpg



Uživkaj samo i dodaj pićence i sve će bidne u redu. Još malko pa će pređemo na samit, četvoronoški, zbog radi bezbednoS i stabilnoS u komunikaciju.
 
Poslednja izmena:

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
Pih, umalo da okasnim... Zamaja se sas oni ludaci u pekaru - izazvaše me da ne mogu da izedem 50 bureci sas 50 jogurata! Eeee...ccccc... Izeo sam 52 tek da vide da se ne zezam, a onda sam si uzeo i 20 pereca za zagrevanje,pa sam spirio sve iz pekaru... Sad nek se slikuju u praznu pekaru:
Empty_Bakery_500x340.jpg

Nego,eve poklon:
klompe04-04-2010_20-36.jpg

Da si skakućeš ki papadać! Ovija su original iz uvoz! A,uz to želim mnogi dani na sreću,zdravlje,veselje,ljubav i sve najjj... Daj jednu radzu,pa da si večeramo! :D
 
Član
Učlanjen(a)
17.01.2010
Poruka
749
Pih, umalo da okasnim... Zamaja se sas oni ludaci u pekaru - izazvaše me da ne mogu da izedem 50 bureci sas 50 jogurata! Eeee...ccccc... Izeo sam 52 tek da vide da se ne zezam, a onda sam si uzeo i 20 pereca za zagrevanje,pa sam spirio sve iz pekaru... Sad nek se slikuju u praznu pekaru:
Empty_Bakery_500x340.jpg

Nego,eve poklon:
klompe04-04-2010_20-36.jpg

Da si skakućeš ki papadać! Ovija su original iz uvoz! A,uz to želim mnogi dani na sreću,zdravlje,veselje,ljubav i sve najjj... Daj jednu radzu,pa da si večeramo! :D

Lele Vuki, pa sve si ih opusteo u tu pekaru!!! :acute::D Nisu znali pa te nisu izazivali s beli lukac, inaće od pekaru im ne bi ostalo ni ovo što im ostalo :) :), Kad ne znaju s koga se kače :)

Obuvka je super! Isprobana, radi tačno.

images



Gucni si jedan apErativ pa ostalo, Da si nam živ zdrav i alav! :yea::D
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Lijepo bogami, ovde se krka i napija dok se ja žrtvujem.

Prije par dana Šefica reče: " Kalimerčici je rođendan, imam novi recept za tortu, da se nacrtaš sutra uveče kod mene i da doneseš dva nojeva jajeta za rođendansku tortu, tako piše u receptu. Bez jaja mi ne izlazi pred oči!"

Ja onako stao u čudu, pa se pitam:


89611.jpg


Moja dilema nije dugo trajala, čim sam stigo Šefica se nije pošteno ni pozdravila sa mnom a već se bacila na jaja. Zagleduje ih, pipka, kucka, sve ih nešto premjerava pa će najednom:

- "PYC lopužo matora, jesi siguran da su sveža, nemoj da si doneo neke mućke?"
- " Ma friška Šefice, mame mi, 58-o godište, ko ja, sve regularno, nema da brineš."

I ondak je Šefica krenula da pravi tortu al nema dovoljno veliku šerpu za dva nojeva jajca pa ih presula u vešni lonac i krenula mikserom na trojku. Mutila, mutila... deset minuta zvrjo onaj mikser i ništa, neće da se umućuju. Ugasi Šefica mikser, počeo da smrdi, ko da će da crkne, i uze onu žicu za miješanje i mućenje... ručno. Sad je mutila petnaest minuta al opet ništa, ni žumanjke da probuši. Već i znoj počeo da je probija... stade neki moment ko da razmišlja i onda se dosjeti:

"Pa imam ja bolji alat za jajca, mama mi rodila, dušu ima da im izvadim, hebeš mikser i žicu. Ništa ti PYC ne brini, lezi i samo opušteno, gledaj šta se radi."

I kad zatim krenu da miješa, to u životu nisam vidio, energični pokreti, skroz koncentrisana na jaja, sva se predala poslu... jaja počeše da popuštaju. Frcalo je to na sve strane, oboje smo bili umazani ali dok ih nije umutila nije stajala. Jaja se skroz predala.

- " Aaa, šta veliš PYC, priznaj da ovo još nisi ni video a kamoli doživeo."

Ja onako... bez teksta... fatam dah... impresioniran tom vještinom, gledam u onu njenu moćnu alatku za miješanje i miksanje a ona se samo slavodobitno smješka i ponosno je pokazuje onako zamrljanu razmućenim jajcima.


vionvd29ejwidlyfz6l.jpg


Gledam je onako oznojenu i izmorenu ali zadovoljnu, punu samopouzdanja i mislim:

96122.jpg


I tako smo umutili jaja za tortu a ja sam poslije otišo kući da da se odmorim i dođem sebi jer sam danas morao da idem po taj novi auto jer je Pile pjana od kobrovače slupala onaj što sam joj poklonio prošle godine... totalna šteta bila.

378KALIMERCICA_NOVI_AUTO.gif


Kasno sam se probudio, baš sam bio iscrpljen poslije sinoćnjeg mućenja jaja, pogledam na sat, kad ono već podne, a ja dogovorio da uzmem auto na lizing za Pile. Potrčo sam kolko me noge nose.. onako bez jaja sam nešto i brži nego sinoć:


906nng.png


Gotovine nisam imao pa sam moro čudo toga da poližem da bih dobio auto na lizing. O tome gdje sam sve gurao jezik i koju žrtvu sam morao da podnesem zbog tog auta... drugi put. Hebo ih lizing i ko se samo sjetio toga... samo jezik što mi nije otpao.

Evo ti Pile... srećan ti rođendan, i gledaj opet da se naliješ kobrovače i da ga uništiš.

367PILE_007.jpg
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
17.01.2010
Poruka
749
E pa Ruse dragi, nikad lepši auto nisam imala!!! Još mi je lepši i draži sad kad znam kroz kakve si sve muke morao da prođeš da bi došao do njega. Svaka ti čast i svaka ti se dala kad si ovaki junak.

S onu obuvku što mi poklonio Vuk, papučica za gas ko da se srodila s nju, samo varnice lete. Kobrovaču ću si prebacim u gepek, neću više da je čuvam u kaseticu, nije se poakazalo kao praktično. Evo kako je to bilo :)


 
Poslednja izmena od urednika:
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.979
Sram te bilo, Pyc, o'ma sve moraš da istrtljaš kako je bilo, da me sramota jede kad dođem ovdi. :blush:
Ko bi drugi i mog'o da odradi lizing bolje od tebe kad ti je jezik k'o kod krave rep?! :p

A lepo sam ti i prošle godine rekla da uzmeš detetu odma' i kasko osiguranje, pa Bog da je vidi! Vidiš da nam je Pilence nestašno, voli da potegne kobrovaču dok vozi. Sad ne bismo morali opet da brinemo šta će bidne s novu limuzinu.

Al' nek' bidne šta bidne! Kalimerčice dušo, neka si ti nama živa i zdrava, pa makar ti svake godine za rođendan kupovali po jedan auto. Sad kad imaš i specijalnu obuvku, zombe si više ič nemaju šansu, i niki ne mož' da te stigne.

'Aj živeli! :drinks:
 

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
Al' nek' bidne šta bidne! Kalimerčice dušo, neka si ti nama živa i zdrava, pa makar ti svake godine za rođendan kupovali po jedan auto. Sad kad imaš i specijalnu obuvku, zombe si više ič nemaju šansu, i niki ne mož' da te stigne.

'Aj živeli! :drinks:

Na one klompe ću dodam i vaučer za 300 sati vožnje ovega vozila:

2-military-vehicle.jpg


Nek si Kalimerče nauči da vozi po grad i na taj način smanji štetu (po AZ pokret),kako bi se moglo uštedeti bar za još jednu žurku kod šeficu nam Crvenu ili za novo naoružanje...
Ukoliko zombovi ne umešaju prstiće svoje ljigave u (čestitu nam) upravu carina - već idućeg meseca za Kalimerče stiže glanc novo vozilo radjeno samo za nju:

ford-the-amatoya-1.jpg


Sa ovi autić što pokloni PYC neka se švrćka po gradu,a ovoj gore ti je auto za sve:
Mož sa njim da dojđeš kod mene u planinu na kaficu kad ti se prohte. Dva bacača raketa gVarantuju prolaženje "kud si oćeš". Gume su američke one - što piloJci meću na svoje avione. Ima mesta za dvoje,pa mož da povedeš koga oćeš i gde oćeš. Firma FORD garantuje da mož da se zakucaš u hrpu zombovi pri punu brzinu i da ti se ne prospe kafa (ako je držiš na komandnoj tabli),a da pri tom nema ič štete na vozilo...

Računam da ćeš si istrošiš 300 sati obuke dok ne dojde "Tepač na zombovi" (kakoJ ga nazvaše u Amerikama),pa da si onda voziš ki čovek...mislim - devojka!

Ja sam više obožavalac vozila sas dva točka i mnogo kubikaže,pa kad oćeš - možemo zajedno u vožnju! :)

Aj daj još jedno parčence torte i jedno pivce,pa... :D:D:D
 
Član
Učlanjen(a)
17.01.2010
Poruka
749
Na one klompe ću dodam i vaučer za 300 sati vožnje ovega vozila:

2-military-vehicle.jpg


Nek si Kalimerče nauči da vozi po grad i na taj način smanji štetu (po AZ pokret),kako bi se moglo uštedeti bar za još jednu žurku kod šeficu nam Crvenu ili za novo naoružanje...
Ukoliko zombovi ne umešaju prstiće svoje ljigave u (čestitu nam) upravu carina - već idućeg meseca za Kalimerče stiže glanc novo vozilo radjeno samo za nju:

ford-the-amatoya-1.jpg


Sa ovi autić što pokloni PYC neka se švrćka po gradu,a ovoj gore ti je auto za sve:
Mož sa njim da dojđeš kod mene u planinu na kaficu kad ti se prohte. Dva bacača raketa gVarantuju prolaženje "kud si oćeš". Gume su američke one - što piloJci meću na svoje avione. Ima mesta za dvoje,pa mož da povedeš koga oćeš i gde oćeš. Firma FORD garantuje da mož da se zakucaš u hrpu zombovi pri punu brzinu i da ti se ne prospe kafa (ako je držiš na komandnoj tabli),a da pri tom nema ič štete na vozilo...

Računam da ćeš si istrošiš 300 sati obuke dok ne dojde "Tepač na zombovi" (kakoJ ga nazvaše u Amerikama),pa da si onda voziš ki čovek...mislim - devojka!

Ja sam više obožavalac vozila sas dva točka i mnogo kubikaže,pa kad oćeš - možemo zajedno u vožnju! :)

Aj daj još jedno parčence torte i jedno pivce,pa... :D:D:D

Ma ja super vozim, keve mi. To kad potepam zombovi, vadim se, kao numem da šoferiram, pa...desilo se, pa žao me, pa kao tako...

Ne znam El si vidEo ono staro vozilo što mi bio pravio Rus, pa ono gdI mi bio popravljao gume? Oba se izakala po jendeci i džombe a sve u juranjavu po teren i u tamanjenje zombovi. Znaš kakvi su putevi ovde kod nas na jug.
Za onaj prvi auto što si mi kupio vaučer, srce mi se vezaloooo, ne da gaz.., ovaj, ide!!! Obuvka samo poskakuje na onaj feder po gas! Ako ga ne slupam uz put, ću svratim po tebe, pa po Crvenu, pa po Marsicu i će idemo kod Rusa na kafu.

On samo voli da ide na gosti a da ih prima, ne vidoh, mislim za sada. smile3

Evo malko torta i pićence što preteklo.

images


I pivce:

images



Ajd sa zdravlje i veselje, pa će se vidimo
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.979
Lepo si to smislila, draga, i sasvim si u pravu, ali kod Pyca je mLogo velika gužva. Bolje ti svrati i po njega, pa si dođite kod mene na kaficu i na dogovore za novu sezonu tepanje na zombe.
Samo mi javite kad stižete, da stignem da napravim neko mezence, pićence i tako to...
A kod tebe što je bila pijanka, eve niki ne mož' se povrne, još se ne javljaju.

'Aj', pa tako...
Nostra pasaran i koza i prase i sve po red...
 
Član
Učlanjen(a)
17.01.2010
Poruka
749
Lepo si to smislila, draga, i sasvim si u pravu, ali kod Pyca je mLogo velika gužva. Bolje ti svrati i po njega, pa si dođite kod mene na kaficu i na dogovore za novu sezonu tepanje na zombe.
Samo mi javite kad stižete, da stignem da napravim neko mezence, pićence i tako to...
A kod tebe što je bila pijanka, eve niki ne mož' se povrne, još se ne javljaju.

'Aj', pa tako...
Nostra pasaran i koza i prase i sve po red...


Dal od pijanku i jedenje, dal od zombovi, ja nikako nisam evo već 4 dana mogla da dođem ovdI. Sve server eror, pa server eror, hebati tog Erora!

Važi šefice, prvo Rus, pa kompanija i će dođemo na sedeljku kod tebe. Odo sad dok se taj Eror opet ne pojavi da se prošvrćam sa novu limuzinu i opanak po druge stranice.

Pasat!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top