Priručnik za odbranu i zaštitu od zombija

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Dragi moji pozdravljam vas posle žestokog obračuna sa Velikim Zombijem. Malo je falilo da Ekus i ja odemo u legendu, što još može da se dogodi. Ali sad idem da se odmorim. Pozdravljam vas do sledećeg javljanja.

Prijatelju moj i brate Lapiduse. Čestitam Ti najiskrenije na 30%. Uživao sam čitajući tvojih posljednjih 160 postova.

Zahvaljujem se i Milenčici zbog njene iskrene brige i upućenih savjeta u vezi mojih seksualnih problema.

Zahvaljujem se i Krejziju na savjetima, mada nisam 100% siguran dal je njegova briga iskrena il je u pitanju prirodni muški voajerizam.

I na kraju zahvaljujem se i iskreno čestitam samom sebi što sam preživio noć.

Ostalima se ovom prilikom ne zahvaljujem jer nisu pokazali ni trun klasne solidarnosti i brige za svog saborca koji se našao u problemu.


P.S. Od juče nemam plavih dugmića al čim ih dobijem posuću vas.
Ja odsvuda , šta si teo da mi kažeš s taj pogolem, bušan kurton?
 
Član
Učlanjen(a)
01.09.2009
Poruka
482

Ja odsvuda , šta si teo da mi kažeš s taj pogolem, bušan kurton?

To da je tema o zombijima naprasno krenula neželjenom dinamikom
(uzgred,očigledno nisam u toku svih zbivanja,ali otom-potom).

--- sat vremena kasnije - E,neće,vala,da stane,nije još sve rečeno...

Ako ste se pitali zašto nam sve ide tunjavo poslednjih dvadesetak godinica,ovo bi bio jedan od razloga :

[YOUTUBE]Gm41F164wRs[/YOUTUBE]
 
Poslednja izmena:

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
2m3lhk1.jpg


Neka mu je vječna Slava i Hvala

Ovim se i ja opraštam od vas. Pozdrav svima.
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Meni fale neke kockice u celoj ovoj priči, nešto sam pročitao i naslućujem, ali bih ipak voleo bilo kakvo objašnjenje... :dntknw:
 
Član
Učlanjen(a)
01.09.2009
Poruka
482
Ljudi,ostavite,barem novu adresu (forumsku) na kojoj vas se može naći - forumi su prolazni,zezanje sa srodnim dušama je večito !!!
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
17.01.2010
Poruka
749
Ljudi,ostavite,barem novu adresu (forumsku) na kojoj vas se može naći - forumi su prolazni,zezanje sa srodnim dušama je večito !!!

Oterani su, nisu dali ostavke...:(, :???:, :dntknw:....
Samo zato što su bili duhoviti, originalni, pametni, civilizovani... Ali! veliki zombe ne trpi takve. Šalje ih u legendu po kratkom postupku.:cry:

Valjda ćemo ih nekako :buba_phone:
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
01.09.2009
Poruka
482
...zombiji su probili kroz naše odbrambene linije...odo´i ja na rezervne položaje...


[YOUTUBE]0WhuikFY1Pg[/YOUTUBE]
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Više nema bežanja, ko ostane-"motku u šake i istresanje iz gaća"! Zombiji su svuda, čak i tamo gde ih ne očekujete. Promenili su taktiku, sad su se "uvukli" u "vladajuće" strukture, povezali se, i štite se "zakonom"...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top