Priručnik za odbranu i zaštitu od zombija

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
19.01.2010
Poruka
684
Jebeš činovi, čvarci, odlikovanja i benificirani radni staž, krećem i ja u jednu akciju ubivanja, mož' bit' i samoubivanja, pa koj pretekne pričaće...
Preventivno sam si s ekser isperforiro kožu (bar da ne mož zombe bubanj od nju da prave), ako budem zarob'en...Vi mladji borci ne dajte da se istorija krivi već je i previše nakriv'ena...

Veliki zombe manitu hara svuda pa i po netu, briše činjenice, uvodi nova pravila, bontone i slične *ovnarije za mlađe i starije, ali No pasaran...

Stuff (između ostalih ponuđenih prevoda znači i OTPAD) dream team, nek radi svoj posao kako želi, al dobar glas se daleko čuje, a loš još ponajdalje, to je znala još moja pokojna prababa Cena, Bog da joj dušu prosti...

Da ste mi živo end zdravo !!!
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
Eqqus pa nemoj tako, mi smo te bodrili. :flirt:

Ne znam kako nisi cuo ispod prozora eqqus,equus. :dntknw:


Kakvo napustanje, necemo tako da se sigramo.

Uplaticemo i vama suncanje diskus hernije u Kanu.:blush:
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
25.12.2009
Poruka
18
Čitam i ne mogu da verujem koji ste vi carevi :D (i carice :hi2:).
Prvo ste na 32 stranice 'fatali zombove :???: da bi ste se na kraju kolektivno samo banovali wacko2

Uplaticemo i vama suncanje diskus hernije u Kanu.:blush:

khm..pošto oni odoše, el može meni to sunčanje diskusa i hermije ? :blush2:
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Čitam i ne mogu da verujem koji ste vi carevi :D (i carice :hi2:).
Prvo ste na 32 stranice 'fatali zombove :???: da bi ste se na kraju kolektivno samo banovali wacko2



khm..pošto oni odoše, el može meni to sunčanje diskusa i hermije ? :blush2:
Utepavaćemo mi njih i dalje, samo se povlačimo u ilegalu i prelazimo na gerilski način borbe! Zombiji su zarazili i dobar deo ljudi na ovom forumu, tako da se više nikom ne može verovati, bar dok se ne izvrše detaljni medicinski pregledi i potraži savet stručnjaka...
 
Učlanjen(a)
25.12.2009
Poruka
18
Tanka je nit između velike mašte i paranoje :D

Želim vam uspešnu borbu,ako vas napadnu do zuba naoružane gologuze zombijke zovite u pomoć.imam i ja tvrdu batinu pri ruci...mislim u predsoblju
 
que te vayas con el viento, como siempre
LEGEND
Učlanjen(a)
30.07.2009
Poruka
5.276
e ne mogu da verujem ...šta se ovde desilo? :???:

...ne može čovek da ode na zaslužen odmor... sorry

Čitam i ne mogu da verujem koji ste vi carevi :D (i carice :hi2:).
Prvo ste na 32 stranice 'fatali zombove :???: da bi ste se na kraju kolektivno samo banovali wacko2

khm..pošto oni odoše, el može meni to sunčanje diskusa i hermije ? :blush2:

:???: kako, zašto:dntknw:...fale mi neke kockice :thinking:

može li neko da objasni ??? kud' odoše ? Cela knjiga na dva slova spala....

Utepavaćemo mi njih i dalje, samo se povlačimo u ilegalu i prelazimo na gerilski način borbe! Zombiji su zarazili i dobar deo ljudi na ovom forumu, tako da se više nikom ne može verovati, bar dok se ne izvrše detaljni medicinski pregledi i potraži savet stručnjaka...
kakva crna ilegala... :???:

Get up, stand up, don't give up the fight :acute:

[YOUTUBE]JuMlHdxiIZ8[/YOUTUBE]​
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top