Priručnik za odbranu i zaštitu od zombija

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
01.09.2009
Poruka
482
Ljudi,obratiste li pažnju na činjenicu da je ova tema (do sada) imala preko 4.400 pregleda,a vrti je nas šaka jada (nema nas za jedan običan pešadijski vod)?
Svi iščitavamo sve,ili su svi koji nisu ostavili niti jedan komentar - ZOMBIJI ?
(trk u podrum po rezervne patrone za sačmaru...) :shock: :shock: :-o :-o :-o
 
Član
Učlanjen(a)
17.01.2010
Poruka
749
Lapiduse gde je ta vakcina, izgibosmo! Zapažanja su tačna, i u mom reonu ih ima sve više i više. Posle prividnog mirovanja, epidemija nastavlja da se širi nesmanjenom žestinom. Slabo deluje i do sada veoma uspešna kobrovača, postali su rezistentni.

Pored svih naših nastojanja da osmislimo i patentiramo humana oružja, izgleda da je protiv Zombova i Zombica delotvorna jedino motka i to ona u**ana.

Odoh u špijunažu, izveštaj sledi.
 
Učlanjen(a)
17.11.2009
Poruka
306
Vakcina je poprskana po vazduhu, a oni to ne znaju. Ništa ne brinite. Siva Eminencija koordinizuje pokrete levih i desnih.
 
Član
Učlanjen(a)
19.01.2010
Poruka
684
Danas sam obišo podrinjski rejon i konstantovao da su na Drinu ćuprije, na svoja mesta, uključujući i Pavlovića patrijotski naplatnu ćupriju, što ukazuje da nije bilo neki veliki pomaci na zombi trupe a ni njino diverzantsko delovanje...
Vodostaj je zadovoljavajući tako da si nema brige za delovanje na našu mornaricu...

Broj kibiceri na temu, koji je evindentno u znatan uzlaz, ukazuje da su zombovi angažovali golem sivomasni potencijal sa tendenciju da nam isprovaljuju strategiju, ali No pasaran...

Vazdušna vakcina deluje, moram da izvestim, jer sam u osmatranju uočio par grupa zombova vidno omam'enih s izraženo cik/cak kretanje i soplitanje od sopstveni kraci...Pojedini su bili stmoglavce surinuti u jendeci kraj put...

Jer nije sve u tepanje ima ponešto i u bijenje a i zaprašuvanje...
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
A mi muški odosmo u Kan! Mislim, ako Summer "izvuče" koji evro iz opštine, čisto da pokrijemo putne troškove! A tamo ćemo živeti od zombica, prvo ih iskoristimo a onda potepamo...


Zahtev podnet, razlog odlaska u Kan je suncanje diskus hernije i zakopavanje u vreli pesak. Jeftinije je od same operacije u Danke Dojcland. :vorred:

Danas sam se vozila gradskim prevozom u zastitnom odelu, svi prozori su bili otvoreni zbog promaje i izbacivanja otrova stipavca oznojaza u nameri da se uniste zombiji. Ne znam da li je uspela akcija ali oni normalni su bili zahvalni na tome. Posle izvrsene dekontaminacije terena, masku sam skinula ali mi se nakacio majmun koji sa obe ruke visi na sipci. Tu sam iskoristila dezodorans Fa i jedva izvukla zivu glavu. Teo covek da me nacisto osatarabi i rekao mi da nisam normalna. Ja mu rekla da se to pere da se ne luftira u GSP-u. :dntknw:

Molba administrciji da ubace i ovog smajlija.

krsti.gif
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Mislim da su zombiji najagresivniji subotom uveče, treba se pripaziti i organizovati trojke (jer trojke su Danice šta? :))! Subotom su uvek u gomili, čoporativno (čak jedni druge nazivaju braćom), isto se oblače, pričaju nekim svojim jezikom, slušaju neku čudnu muziku, skoro uvek pod uticajem alkohola i opijata... Znači, sa puno opreznosti i širom otvorenih očiju...
 
Član
Učlanjen(a)
19.01.2010
Poruka
684
Mislim da su zombiji najagresivniji subotom uveče, treba se pripaziti i organizovati trojke (jer trojke su Danice šta? :))! Subotom su uvek u gomili, čoporativno (čak jedni druge nazivaju braćom), isto se oblače, pričaju nekim svojim jezikom, slušaju neku čudnu muziku, skoro uvek pod uticajem alkohola i opijata... Znači, sa puno opreznosti i širom otvorenih očiju...
...guraju džempiri u pantalonu...mrko gledaju svi, pa čak i stare bake...
 
Učlanjen(a)
17.11.2009
Poruka
306
Dragi moji pozdravljam vas posle žestokog obračuna sa Velikim Zombijem. Malo je falilo da Ekus i ja odemo u legendu, što još može da se dogodi. Ali sad idem da se odmorim. Pozdravljam vas do sledećeg javljanja.
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top