Priručnik za odbranu i zaštitu od zombija

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
39.011
Narode antizombijevski, dosta je bilo vređanja.
Pobrisala sam vam sve što ste se psovali i pljuvali, to neću više da vidim.
Što se vas spamera tiče, da se dogovorimo.
Blackie, već sam ti rekla, ovo nije tema u koju možeš da uđeš, malo se zezaš i izađeš. Pogledaj malo kako smo se zezali od početka, pa ako hoćeš da se uključiš u AZ pokret, treba da prođeš testiranje kao i svi ostali, kao i Zjovan, koji je temu započeo, pa nestao, i na kraju se ponovo pojavio. Isto važi i za Tomišu, i za Vuka, a Zjovane nije lepo da podstičeš spamovanje i da ovde pričaš o novom romanu, imaš temu o tome, i pričaj tamo. Stvarno ste me naljutili. Uđem jutros da vidim šta ima novo u mojoj omiljenoj temi, a ono haos. To više neću da vidim. Ni spamovanje, ni vređanje.
Svima je jasno da nam ova tema služi isključivo za zezanje i podsticanje kreativnosti, prema tome, neka tako i ostane. Ko bude koristio neprikladne reči slede mu kazneni poeni, a tri opomene su mu dovoljne da bude banovan (ovo su pravila foruma).
Kao jedini "plavac" u ovoj temi posao mi nalaže da vas opomenem. Ne bih volela da to moram da radim ponovo. :acute:
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Gospođa PIGGY je rešila stvar. Ja ću tvoj savet da probam kod odgovora za Re i njegovu "šišarku":)
Pa ne treba meni da bude moja, nego onako, privremeno! :blum3: Kad mi saborkinje naruče picu da imam čime da se zanimam, da ne sedim skrštenih ruku! Sam u borbu više ne smem, jednom umalo glavu ne izgubih, a kad dođe Raznosač od vas vajde nema nekoliko dana, tako da nemam od koga ni da očekujem pomoć... :)
 
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
Pazi da ne bude ovako :D

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=S2kfhwZ5Gg8]YouTube - zikina dinastija-imao sam strasnog petla[/ame]
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Pa niste valjda takve, čime sam ja to zaslužio? Borim se koliko mogu, smišljam taktike, nabavljam pare, i to da mi bude hvala? ccc...
 
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
Narode antizombijevski, dosta je bilo vređanja.
Pobrisala sam vam sve što ste se psovali i pljuvali, to neću više da vidim.
Što se vas spamera tiče, da se dogovorimo.
Blackie, već sam ti rekla, ovo nije tema u koju možeš da uđeš, malo se zezaš i izađeš. Pogledaj malo kako smo se zezali od početka, pa ako hoćeš da se uključiš u AZ pokret, treba da prođeš testiranje kao i svi ostali, kao i Zjovan, koji je temu započeo, pa nestao, i na kraju se ponovo pojavio. Isto važi i za Tomišu, i za Vuka, a Zjovane nije lepo da podstičeš spamovanje i da ovde pričaš o novom romanu, imaš temu o tome, i pričaj tamo. Stvarno ste me naljutili. Uđem jutros da vidim šta ima novo u mojoj omiljenoj temi, a ono haos. To više neću da vidim. Ni spamovanje, ni vređanje.
Svima je jasno da nam ova tema služi isključivo za zezanje i podsticanje kreativnosti, prema tome, neka tako i ostane. Ko bude koristio neprikladne reči slede mu kazneni poeni, a tri opomene su mu dovoljne da bude banovan (ovo su pravila foruma).
Kao jedini "plavac" u ovoj temi posao mi nalaže da vas opomenem. Ne bih volela da to moram da radim ponovo. :acute:
Dobro vise necu
 
Član
Učlanjen(a)
06.06.2010
Poruka
167

Izvin'te gospođice:acute:

Dodato posle 3 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Pa ne treba meni da bude moja, nego onako, privremeno! :blum3: Kad mi saborkinje naruče picu da imam čime da se zanimam, da ne sedim skrštenih ruku! Sam u borbu više ne smem, jednom umalo glavu ne izgubih, a kad dođe Raznosač od vas vajde nema nekoliko dana, tako da nemam od koga ni da očekujem pomoć... :)


Ako, ako...Pošto imam problem sa ubacivanjem slička, molim te, vrni se na stranu 68 gde je gos'n Zonki "objavio" sliku "tvojih šišarki":dance2:
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
21.05.2010
Poruka
235
Video sam! :beee: Samo se vi zezajte, otići ću ja, pa onda promenite ime u AFŽ, i naručujte pice do mile volje...

Taman posla da odeš. Ako treba menjam pol, samo da ostaneš.

Sada sam malo zauzeta, dok ne nabavim sprej i ostala sredstva za temeljno čišćenje teme al čim to napravim idem po Raznosača da imaš s kim o fudbalu da divaniš, makar.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Taman posla da odeš. Ako treba menjam pol, samo da ostaneš.
Gospođice, vi ste kičma ove organizacije, stub nosač, i promenom pola bi najviše izgubio AZ pokret, ko zna kako bi se snašli u ulozi muškarca, ovako ste ipak produktivniji... :)
Neka on vama nosi pice, ja za fudbal imam s'kim da divanim, "prskalice" meni trebaju, da se ras'ladim na ovu žegu!
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top