Prijateljstvo

Član
Učlanjen(a)
05.02.2010
Poruka
968
uvek sam imala neku drugaricu koja me je iskoriscavala za stvari i te gluposti to nisam volela dodje kod mene i bukvalno mi pretrese celu sobu trpela sam to dok nisam pukla i oterala je u pm .... skoro svaka mi je to radila ili me je kopirala uvek su mu govorili jbt ko god da se druzio sa tobom odmah pocinje da se sredjuje i ufurava :vorred: jedna od mojih bivsih najboljih drugarica kojoj sam sve pricala znala je svaku moju tajnu nisam ni slutila kakvo je zlo ogovarala me je po gradu i nju sam oterala bas nemam srece sa tkz nekim frendicama drugarica koja mi je pomogla oko skole isle smo zajedno u srednju i uvek je bila tu kada mi zatreba ona u novom sadu studira ima stalnu vezu nedostaje mi i jako retko se vidjamo danas smo malo popricale ... i imam par drugarica koje pozovem da izadjem kad hocu i to je to nista im nepricam sto bi mogle da tracaraju vidim da su ljubomorne jer mi prilaze momci a njima ne ni jednog muskarca nemam za nekog prijatelja jer bi se odmah zaljubio :roll: ... nikome neverujem baba mi je jedini pravi prijatelj zna sve o meni :)
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
baba mi je jedini pravi prijatelj zna sve o meni :)

sto se cudis ... pa opste je poznato da su babe modernije od mnogih prijatelja. mene moja baba sto razume to niko ne moze tako da me razume. a prijateljima sam odavno prestao da verujem ... vise verujem ovim ljudima na forumu sto su mi na listi iako ih nikad nisam video nego ljudima sa kojima sam se godinama druzio ...
 
Član
Učlanjen(a)
06.10.2009
Poruka
783
Imam samo jednog pravog drugara sa kojim sam ziveo tri godine na studijama. Za te tri godine ni jedanput se nismo posvadjali. Ladovina covek. Svi ostali su se izopacili, zovu samo kad treba neka usluga.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
04.07.2010
Poruka
39

Šta Vi mislite o prijateljstvu? Ko je pravi prijatelj? Kakav treba da bude Vaš prijatelj?
Ja obično kažem da mi je prijatelj onaj ko zna skoro sve o meni, a i pored toga me voli. :)
A Vi?

To je svakako tačno.

Prijatelj je onaj ko na prvom mestu želi da te razume i da te prihvati za prijatelja onakvim kakav jesi. Prijatelj će na prvom mestu tražiti tvoje vrline a na mane će pokušati da ti na fin i razumljiv način skrene pažnju, a neke i da prihvati kao takve. Takođe i prema prijatelju se treba ponašati isto tako.

Naravno, potrebno je i da imate neka zajednička interesovanja i sličnu intelektualnu svest mada, ako su ljudi dovoljno tolerantni sve je moguće.
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
09.07.2010
Poruka
667
Meni je Crnka Full virtuelna drugarica ,volecu je ,postovati i braniti njene ideale ,i ulaziti u sukob sa svima ako treba . :acute:

U svetu postvoji virtuelno carstvo
u njemu caruje drugarstvo ...:give_rose:
 
Član
Učlanjen(a)
05.02.2010
Poruka
968
Meni je Crnka Full virtuelna drugarica ,volecu je ,postovati i braniti njene ideale ,i ulaziti u sukob sa svima ako treba . :acute:

U svetu postvoji virtuelno carstvo
u njemu caruje drugarstvo ...:give_rose:
Volem te puno drugarko :give_rose::give_rose::give_rose: I ja cu sve za tebe ciniti
 
Učlanjen(a)
09.07.2010
Poruka
62
to se zove više od drugarstva, tako lepo.

yayasisters.gif
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Meni je Crnka Full virtuelna drugarica ,volecu je ,postovati i braniti njene ideale ,i ulaziti u sukob sa svima ako treba . :acute:
U svetu postvoji virtuelno carstvo
u njemu caruje drugarstvo ...:give_rose:

sve je to lepo ... i lepo je kad imas prijatelja kome mozes da verujes i kome mozes da poveris sve, koji ce uvek da bude tu za tebe, da kako kazes 'brani tvoje ideale' i svako zeli da ima nekog takvog iskrenog i od poverenja coveka koga ce smatrati svojim prijateljem ...

ali ima i ona druga strana prijateljstva ... vec sam o tome rekao u jednoj slicnoj temi pa ako neko zeli evo:
Kod:
http://serbianforum.org/ljubav-seks-romantika/121184-prijateljica-ljubomornija-od-decka.html
 
Član
Učlanjen(a)
14.07.2009
Poruka
2
Hmm.. prijatelj sta je? Onaj ko u pola noci dodje kad si u nevolji negde daleko, blizu ili kako vec, da ti litar krvi i spasi te ali te uopste ne razume, ni dusu ni muke ni kako funcionises na emotivnom, duhovnom planu, ili onaj ko to ne uradi odmah ali te razume ko niko tvoj, da pravi savet, saslusa, cuje, sto je najvaznije, ipak..
 
Natrag
Top