Pravoslavlje

Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.259
O njima i pričam.

Nisi ti o njima pricao! Ti si celu GEJ populaciju svrstao u tu kategoriju!

Na svetu ima 20% mozda 30% GEJ osoba, a samo 1% spada u kategoriju RODJENIH GEJEVA sa ovim problemom, na koje nije uticala okolina!

Te ljude nemamo zasto osudjivati, oni i da hoce, ne mogu se promeniti i uticati na svoje stanje - to je fizicki poremecaj! Tu ne pomaze edukacija ili okolina, osim Bozjeg cuda izlecenja, tu nista ne pomaze! Ali retko koga Bog cudom izleci!

Šta sa njima Mire?

To su medicinski slucajevi. Oni imaju hormonalni ili psihicki disbalans. To se resava promenom pola, ili se leci na drugi nacin homonalnom terapijom. Oni nisu krivi sto su takvi!

Mnogo je vaznije ovo sto ja pominjem, a to su osobe koje imaju PRIRODNU SKLONOST ILI PREDISPOZICIJU DA POSTANU GEJ!

Mogli bismo reci i da vecina svetske populacije poseduje takvu sklonost. Posebno zene! Rodjeni smo sa "oslabljenim telom" - gresnim, i ono ima sklonosti koje ga vuku uzivanju.. Zato je PREVENCIJA ovde veoma vazna, da se ne dozvoli uticaj okoline koji bi u coveku podstakao da se ta devijacija ispolji!

Medicina je Jovane s ovim saglasna!

Ti ako uzmes musko dete i odgajas ga kao devojcicu, ono ce rasti i misliti da je devojcica. To je vec radjeno, vrseni su eksperimenti na tom polju.. Ne znam da li znas da je i FBI radio takve eksperimente na deci? Zlostavljali su decu da vide sta se deava.. A ako mi ne verujes, pitaj bilo kojeg policajca, ja sam to slusao na casovima!

To znaci da se seksualnost stice u najranijem uzrastu! Svaki uticaj na tom polju formira covekovu licnost i seksualnost kasnije. Ili naucis da si GEJ ili musko i zensko! Mogu te ubediti da si hemafrodit, nikakav problem!

To nema veze sa unutrasnjim porivima coveka! Ne u smislu kako ih ti ovde predstavljas!

Covek ima sirok dijapazon SKLONOSTI I PREDISPOZICIJA od kojih se svaka moze ispoljiti u odredjenim uslovima! Od okoline zavisi! I zato se ne radjamo svi kao kriminalci, vecina to postaje uticajem sredine, i zato se mora kontrolisati sa kim se dete druzi i sl.. Dok ovi koji se pak rode kao kriminalci, oni su bolesni umom u startu, i tu ne pomaze nista osim medicine! Isto je sa GEJEVIMA!

Ti mnogo zanemarujes spoljasnji uticaj, tj. uticaj sredine! A znas i sam da na razvoj bolesti utice sredina u 90% slucajeva a samo 10% otpada na genetiku! Isto je sa grehom (sa gresnim telom). Sredina je ta koja uzrokuje da se SKLONOSTI ispolje! Ako nema tog uticaja i spoljasnjeg nadrazaja, drustvo u principu ostane zdravo! Zato se sotona toliko trudi i ulaze ogromne napore da ljude iskvari i navuce na greh razlicitim stimulansima, da li je to preko TV-a, interneta i sl..

Ako to deci radis od najranijeg uzrasta, stimulises u njima seksualnost i ucis ih da je GEJ OK, kod vecine dece ce se na kraju ispoljiti gresno telo, tako sto ce pobuditi te urodjene sklonosti. Ako to ne radis u startu, ucis ih prirodnim odnosima musko - zensko, onda ce se dete razvijati na pravilan nacin, a negativne SKLONOSTI od kojih je i GEJ DEVIJACIJA, nece doci do izrazaja!

Odgoj dece je jako vazan! Ne sme se dozvoliti da na odgajanje utice skola ili drustvo, jer zivimo u satanskom sistemu sa poremecenim vrednostima!
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.399
Kažeš da oni treba da menjaju pol ili hormonalnom terapijom(ako to pomaže zaista)? A ne bi se oslonio na Boga tu(u slučaju da je to neko koga poznaješ, ko to je blizak ili uopšteno) da se moliš za njega da živi u skladu sa svojim polom u fizičkom smislu?
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.349
Kažeš da oni treba da menjaju pol ili hormonalnom terapijom(ako to pomaže zaista)? A ne bi se oslonio na Boga tu(u slučaju da je to neko koga poznaješ, ko to je blizak ili uopšteno) da se moliš za njega da živi u skladu sa svojim polom u fizičkom smislu?

Mire, zar ne vidiš da Jovan mijenja taktiku, "okreće pilu naopako"? Sada će tebe optužiti da se ti ne oslanjaš na Boga i da si ti bešćutan i da se ne moliš Bogu za pedere. A onda je on suprotnost tebi, on se oslanja na Boga i on se moli za pedere. Rekoh ja tebi, mire, Jovan je izuzetno zao čovjek, i kao što vidiš tu svoju bešćutnost, podlost i zlo koje čini tebi podmeće. Ti si mire bešćutan, dijagnosticirao ti je Jovan, jer se ti niti na Boga oslanjaš niti se za pedere Bogu moliš. :)
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.399
Upravo ja dajem pravi način kako treba sa tim ljudima postupiti. Mi nemamo ništa drugo osim molitve. Nikakave zabrane tu ne pomažu već stvaraju samo kontraefekat. Inteligentan si, valda to i sam shvataš ali ne možeš da prelomiš u sebi da postupaš po savesti, kako treba.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.349
Upravo ja dajem pravi način kako treba sa tim ljudima postupiti. Mi nemamo ništa drugo osim molitve. Nikakave zabrane tu ne pomažu već stvaraju samo kontraefekat. Inteligentan si, valda to i sam shvataš ali ne možeš da prelomiš u sebi da postupaš po savesti, kako treba.
Davno je meni bilo jasno koliko si ti zao čovjek. I ne "farbaj" sam sebe, nećeš me prevariti. I ne spamaj više ovu temu.
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.399
Ja rekoh, a na tebi je da veruješ ili ne. Nego razmisli ipak o onome što rekoh...molitva kao sredstvo. Hoćeš reći da ima efikasnije i bolje?
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.399
Smatraš molitvu manje efiksanom za pomoć tim ljudima recimo od nasilnih zabrana? Ti im zabranama nećeš pomoći, oni će ostati u tom stanju. Ali molitva za njih i sa njima, onih koji žele da se bore protiv toga u sebi, ne može nikoga ostaviti u istom stanju. Da li se slažeš?
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.349
Smatraš molitvu manje efiksanom za pomoć tim ljudima recimo od nasilnih zabrana? Ti im zabranama nećeš pomoći, oni će ostati u tom stanju. Ali molitva za njih i sa njima, onih koji žele da se bore protiv toga u sebi, ne može nikoga ostaviti u istom stanju. Da li se slažeš?

Pedere glasno sokoliš i podstičeš da šeću i orgijaju ulicama, a onda se kao moliš Bogu da se oni promijene. Ti si ili luđak ili lažov.
 
Natrag
Top