Pravljenje bootable Windows XP SP3 sa ubacenim drajverima i programima..

Član
Učlanjen(a)
07.08.2009
Poruka
3
Pre svega, zelim da pohvalim objasnjenje, svaka cast. Sve je jasno i "sazvakano" i verujem da necu imati problema da uradim ovo da nije jednog malog problema: kada pokusam da raspakujem neki od skinutih programa (nLite, addon za nLite,...) trazi mi password. Pokusao sam da ukucam * ili pas*, ali nista od toga ne radi. Tada sam poceo da preispitujem velicinu svoje gluposti i poceo da se pitam da li je svima jasno koji je pass u pitanju, a samo meni ne. Ako se neko citajuci ovo sazalio na mene, neka mi napise koji je pass (onako kako se kuca u WinRAR-u, od slova do slova). Hvala
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Pisao ti je pasword u prvom postu ove teme .......

:sifra:

boki71
 
Učlanjen(a)
06.12.2010
Poruka
40
ako ne umes da raspakujes bilo koju arhivu neznam kako mozes da trazis odgovor jos da se opustas u NLite arhivu-proveri malo svoje znanje bez da nekoga napadas-pa cemo ti posle objasniti dalji postupak,pozz
 
Član
Učlanjen(a)
07.08.2009
Poruka
3
Stvarno sam corav, kad nisam to video. Hvala Boki jos jednom. Ubuntu1010, pre nego sto pocnes da se pravis pametan procitaj jos jednom sta sam pitao. pozz
 
Član
Učlanjen(a)
17.12.2009
Poruka
3
Pozdrav! Postavio bih sledeće pitanje: da li se na ovaj način na jedan "boot DVD" može ubaciti nekoliko različitih OS-a? Ja imam više varijanti Windows XP-a u .ISO obliku (Deluxe, True fast...) i želeo bih da ih sve zajedno ubacim u instalacioni disk, te da u zavisnosti od slučaja, izaberem koji ću da instaliram.
Dakle, kad ubacim "boot disc" da iskoči prozorče u kojem mogu izabrati OS za instalaciju
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Pozdrav! Postavio bih sledeće pitanje: da li se na ovaj način na jedan "boot DVD" može ubaciti nekoliko različitih OS-a? Ja imam više varijanti Windows XP-a u .ISO obliku (Deluxe, True fast...) i želeo bih da ih sve zajedno ubacim u instalacioni disk, te da u zavisnosti od slučaja, izaberem koji ću da instaliram.
Dakle, kad ubacim "boot disc" da iskoči prozorče u kojem mogu izabrati OS za instalaciju

Nisam razumeo.......cek mislis ovako da bude kao AIO sto sam pravio samo da budu windowsi.....

47901224.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
17.12.2009
Poruka
3
Upravo to! Ne mora prozorče da izgleda ništa specijalno - samo da imam izbor koji Win da izaberem za instalaciju.
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Upravo to! Ne mora prozorče da izgleda ništa specijalno - samo da imam izbor koji Win da izaberem za instalaciju.

Ma prozorce izgleda kako ga ti postavis......to je najmanji problem....

Dao si me malo u razmisljanje.....ok je sve to ali nebi bio bootabilan....vec bi morao da ubacis disk i u ovakvom prozoru izaberes klikom misa koji windows zelis i ,samim klikom ustvari startovao bi njegov setup fajl...ili otvorio folder pa u njemu ponovo startovao setup fajl zeljenog wina.......Glasno razmisljam,nisam probao......a mozda ce se javiti i neko sa ovakvim iskustvom ......
 
Član
Učlanjen(a)
17.12.2009
Poruka
3
Da, neugodan problem! :)
Valjda bi trebalo napraviti "tačku" odakle bi vodile putanje do Setup-a OS-a koji bude izabran za instaliranje... I ja samo glasno razmišljam!
Hvala na odgovoru - nadam se da će se javiti još neko sa korisnim predlogom.
 
Natrag
Top