Pravljenje bootable Windows XP SP3 sa ubacenim drajverima i programima..

Član
Učlanjen(a)
13.03.2012
Poruka
47
Pozdrav!

@boki71, kako se moze skroz izbrisati ikonica AUTOMATIC UPDATES?
 
Član
Učlanjen(a)
27.11.2009
Poruka
2
BOKI pitanje hteo bih da zamenim welcome screen,turn off screen i boot screen pri kreiranju svog win-a dali mogu dobiti detaljno objasnjenje i kako se to radi u pdf-u???
 
Član
Učlanjen(a)
07.04.2010
Poruka
54
svaka cast tutorijal je EXTRA ........... Nebi bilo lose ako moze i teme da se mjenjaju da se i to ubaci , kako sta gdje i tako to

hvala za ovaj
tutorijal
 
Član
Učlanjen(a)
12.05.2013
Poruka
27
Stvarno vredi. Mene ipak zanima gde može da se naðe najnovija verzija Windowsa XP sa svim hotfixevima ali do 700 mb tako da može da se butuje sa CD a ne DVD i to sa što više makar najčešćih univerzalnih drajvera bar što se tiće zvuka. Treba mi to kada instaliram XP na starije kompove koji ni nemaju DVD čitač, a stari sistem je toliko pao da ne mogu da iščupam iz njega stare drajvere da bi ih kasnije preneo na novi sistem. Takoðe ima li neki tutorijal "Kako izvući drajvere iz starog sistema bez mogućnosti podizanja istog" ? Da li to neki Live XP može da odradi ?
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Stvarno vredi. Mene ipak zanima gde može da se naðe najnovija verzija Windowsa XP sa svim hotfixevima ali do 700 mb tako da može da se butuje sa CD a ne DVD i to sa što više makar najčešćih univerzalnih drajvera bar što se tiće zvuka. Treba mi to kada instaliram XP na starije kompove koji ni nemaju DVD čitač, a stari sistem je toliko pao da ne mogu da iščupam iz njega stare drajvere da bi ih kasnije preneo na novi sistem. Takoðe ima li neki tutorijal "Kako izvući drajvere iz starog sistema bez mogućnosti podizanja istog" ? Da li to neki Live XP može da odradi ?

Mozes jednostavno ti napraviti XP instalaciju za 20 minuta......

Uzmes obican XP koji imas.....

Poskidas za njega najnovije hotfikseve na ovaj nacin....

http://serbianforum.org/domaci-tutorijali/380390-download-i-instalacija-windows-updejta.html

zatim to sve sjedinis recimo sa nlite.....ili recimo jos jednostavnije sa CD Creatorom....post 4 u ovoj temi...

http://serbianforum.org/domaci-tuto...-xp-sa-automatskom-instalacijom-programa.html

na taj nacin mozes integrisati i razne pakete drajvera....
 
Natrag
Top