Šta je novo?

Pravljenje bootable Windows XP SP3 sa ubacenim drajverima i programima..

• Začetnik teme boki71
  • Datum pokretanja
J

JohnnyBravo

Član
Učlanjen(a)
07.08.2009
Poruka
3
Pre svega, zelim da pohvalim objasnjenje, svaka cast. Sve je jasno i "sazvakano" i verujem da necu imati problema da uradim ovo da nije jednog malog problema: kada pokusam da raspakujem neki od skinutih programa (nLite, addon za nLite,...) trazi mi password. Pokusao sam da ukucam * ili pas*, ali nista od toga ne radi. Tada sam poceo da preispitujem velicinu svoje gluposti i poceo da se pitam da li je svima jasno koji je pass u pitanju, a samo meni ne. Ako se neko citajuci ovo sazalio na mene, neka mi napise koji je pass (onako kako se kuca u WinRAR-u, od slova do slova). Hvala

boki71

boki71

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
52.336
Pisao ti je pasword u prvom postu ove teme .......

:sifra:

boki71

ubuntu1010

ubuntu1010

Učlanjen(a)
06.12.2010
Poruka
40
ako ne umes da raspakujes bilo koju arhivu neznam kako mozes da trazis odgovor jos da se opustas u NLite arhivu-proveri malo svoje znanje bez da nekoga napadas-pa cemo ti posle objasniti dalji postupak,pozz

J

JohnnyBravo

Član
Učlanjen(a)
07.08.2009
Poruka
3
Stvarno sam corav, kad nisam to video. Hvala Boki jos jednom. Ubuntu1010, pre nego sto pocnes da se pravis pametan procitaj jos jednom sta sam pitao. pozz

K

KaisaNet

Član
Učlanjen(a)
17.12.2009
Poruka
3
Pozdrav! Postavio bih sledeće pitanje: da li se na ovaj način na jedan "boot DVD" može ubaciti nekoliko različitih OS-a? Ja imam više varijanti Windows XP-a u .ISO obliku (Deluxe, True fast...) i želeo bih da ih sve zajedno ubacim u instalacioni disk, te da u zavisnosti od slučaja, izaberem koji ću da instaliram.
Dakle, kad ubacim "boot disc" da iskoči prozorče u kojem mogu izabrati OS za instalaciju

boki71

boki71

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
52.336
Pozdrav! Postavio bih sledeće pitanje: da li se na ovaj način na jedan "boot DVD" može ubaciti nekoliko različitih OS-a? Ja imam više varijanti Windows XP-a u .ISO obliku (Deluxe, True fast...) i želeo bih da ih sve zajedno ubacim u instalacioni disk, te da u zavisnosti od slučaja, izaberem koji ću da instaliram.
Dakle, kad ubacim "boot disc" da iskoči prozorče u kojem mogu izabrati OS za instalaciju
Nisam razumeo.......cek mislis ovako da bude kao AIO sto sam pravio samo da budu windowsi.....

K

KaisaNet

Član
Učlanjen(a)
17.12.2009
Poruka
3
Upravo to! Ne mora prozorče da izgleda ništa specijalno - samo da imam izbor koji Win da izaberem za instalaciju.

boki71

boki71

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
52.336
Upravo to! Ne mora prozorče da izgleda ništa specijalno - samo da imam izbor koji Win da izaberem za instalaciju.
Ma prozorce izgleda kako ga ti postavis......to je najmanji problem....

Dao si me malo u razmisljanje.....ok je sve to ali nebi bio bootabilan....vec bi morao da ubacis disk i u ovakvom prozoru izaberes klikom misa koji windows zelis i ,samim klikom ustvari startovao bi njegov setup fajl...ili otvorio folder pa u njemu ponovo startovao setup fajl zeljenog wina.......Glasno razmisljam,nisam probao......a mozda ce se javiti i neko sa ovakvim iskustvom ......

K

KaisaNet

Član
Učlanjen(a)
17.12.2009
Poruka
3
Da, neugodan problem! :)
Valjda bi trebalo napraviti "tačku" odakle bi vodile putanje do Setup-a OS-a koji bude izabran za instaliranje... I ja samo glasno razmišljam!
Hvala na odgovoru - nadam se da će se javiti još neko sa korisnim predlogom.