Pravljenje bootable Windows XP SP3 sa ubacenim drajverima i programima..

Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
24
kako

kako mogu ubaciti nekakav program a u njemu mu treba da se ubaci serial number ili patch....i kako mogu napraviti da mi ne izlazi da ono klikam next,next.......
 
Član
Učlanjen(a)
18.03.2010
Poruka
46
Preuzeo sam ovaj tutorijal za pravljenje novog Windows XP OS sa SP3. Na slične tutorijale sam nailazio i negdje ga zovu Pravljenje modifikovanog OS Windows XP. Jedno vrijeme sam se bavio u vezi sa ovom temom i nikada nisam uspio da integrišem NETFramework 3.5 SP1, drajvere za TV Card 7130x, štampač HP F4100 kao i Adobe Reader 9.3, Flash Player 10 za IE i Operu ... Takođe, pokušo sam sa ovim tutorijalom i nisam uspio rješiti pomenute stvari. Kako to uraditi na pravi način? Niste objasnili način ili postupak integracije drajvera sa nLite-om u OS ( po meni je mnogo lakše to uraditi sa DriverMax-om).
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
U postu br 5.......

http://serbianforum.org/tutorijali/...-sp3-sa-ubacenim-drajverima-i-programima.html

je objasnjeno ubacivanje drajvera ....Sobzirom da je ovaj tutorijal radjen da zadovolji potrebe na vise racunara (ubaceno je pakovanje univerzalnih drajvera oko 700mb).Takodje jos bolja varjanta je da uradis beckup svojih kompletnih drajvera....i da ih ovim putem integrises ili naknadno uradis restore istih jednim malim alatom.....to ti je par sekundi posla....

http://serbianforum.org/tutorijali/30434-beckup-drajvera.html


a ima negde u tutorijalima ovde objasnjeno i malim alatom Erunt......sto je jos i jednostavnije......sa dva klika misa......;)
 
Učlanjen(a)
05.09.2010
Poruka
2
Jos malo pomoci......

Sto se tice crackova sa ekstenziom .exe ubacuju se isto kao i programi i to nije problem .Sto se tice serijala znam da moze,nailazio sam na to vec odradjeno ali nisam uspeo ukapirati na koji nacin se to i odradjuje..Ja radim tako sto ih sve spakujem u Notepad fail i naknadno fail ubacim u racunar i jedan po jedan program registrujem...Potrudicu se da provalim i taj deo koji mi je jedino ostao nerazjasnjen u svemu tome te i obavestiti ...
Sto se tice serijala za sam Windows moze se ubaciti u programu nLite u setapu da vam kasnije nebi trazio prilikom instalacije...




drug, kako sredit ako neki program ima cd-key za instalaciju??? hvala
 
Član
Učlanjen(a)
22.09.2010
Poruka
42
Moze li se ubaciti ceo Microsoft Office 2010 Pro Plus npr. u windows xp i da prilikom instalacije win xp instaliras i Microsoft Office 2010 Pro Plus u svoj pc...
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Moze li se ubaciti ceo Microsoft Office 2010 Pro Plus npr. u windows xp i da prilikom instalacije win xp instaliras i Microsoft Office 2010 Pro Plus u svoj pc...

Iskreno nisam probao 2010 ali zato 2007 moze provereno......Nevidim razloga zasto ne bih mogao i 2010 ......

Pokusaj da ga pronadjes negde ako ga uopste ima u .cab formatu......obidji ovde.....
Kod:
http://www.msfn.org
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
22.09.2010
Poruka
42
E probao sam da sam pretvorim ofis 2010 i u palilo je. A zanima me jos nesto hteo sam da ubacim teme pa ne znam jel treba i njih da konvertujem u cab format ili jednostavno da ihs amo ubacim testiram sve uz pomoc Oracle VM VirtualBox i nisu ni htele da se postave kao izgled kada sam ih rucno podesio u windowsu izbacivalo mi je neku gresku trazio sam ne netu ali zeze me engleski ne znam bas naj bolje.
 
Član
Učlanjen(a)
06.10.2009
Poruka
4
E ova tema je stvarno ekstra, sve fino sazvaknao samo da se prati postupak.
 
Natrag
Top