Poziv ucesnicima ovog foruma

VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Ovde na ovom forumu nena maski, već upravo svako pokazuje sebe onakvog kakav jeste.
I to je dobro, jer ako je pred Bogom sve razotkriveno, onda treba i pred ljudima.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Ovim putem upućujem poziv uredništvu Serbian foruma - da SVE nas isključe za jedno određeno vreme sa foruma.

Možda da ostave samo TomuD, jer je čovek najpristojniji, i ne napada nikoga.

Dakle, poimenice da se isključe "Stvarnoslap, DartHshone, Tripo, Antonija, Mire, Marko, i ja" jer kao što kaže jedna narodna poslovica "tu se ne zna ni ko pije ni ko plaća"

Napominjem. kada niko ne bi pisao protiv Adventista na način na koji pišu, ja lično ne bih imao razloga da odgovaram na bilo čije komentare, niti da pišem protiv bilo koga, i pitanje je da li bi se uključivao u bilo kakve diskusije ili pisao.
Tako da ne bi bilo opasnosti da zloupotrebim neprisutnost drugih koji ne bi bili tu da na te moje komentare odgovore.

Ali evo, slobodno isključite i mene sa ostalima, i ako za to nema objektivnog razloga.

Nakon toga, isključivati svakog ko pretera sa kršenjem pravila ili napadima na druge.

Hvala!
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
Ovim putem upućujem poziv uredništvu Serbian foruma - da SVE nas isključe za jedno određeno vreme sa foruma.

Možda da ostave samo TomuD, jer je čovek najpristojniji, i ne napada nikoga.

Dakle, poimenice da se isključe "Stvarnoslap, DartHshone, Tripo, Antonija, Mire, Marko, i ja" jer kao što kaže jedna narodna poslovica "tu se ne zna ni ko pije ni ko plaća"

Napominjem. kada niko ne bi pisao protiv Adventista na način na koji pišu, ja lično ne bih imao razloga da odgovaram na bilo čije komentare, niti da pišem protiv bilo koga, i pitanje je da li bi se uključivao u bilo kakve diskusije ili pisao.
Tako da ne bi bilo opasnosti da zloupotrebim neprisutnost drugih koji ne bi bili tu da na te moje komentare odgovore.

Ali evo, slobodno isključite i mene sa ostalima, i ako za to nema objektivnog razloga.

Nakon toga, isključivati svakog ko pretera sa kršenjem pravila ili napadima na druge.

Hvala!

Forum nije medij smišljen za istomišljenike, nego upravo obrnuto, - forum je mjesto gdje se sučeljavaju različita mišljenja i raspravlja o tim različitostima. Bitno je pri ovome na koji se način to radi? Zato postoji pravilnik foruma kojim se urednici rukovode pri moderisanju pojedinih tema i postova na forumu.
Što se tiče tvog predloga, Laodikeja, rekao bih onu poznatu misao: - ako želiš mijenjati svijet, prvo moraš početi od sebe, odnosno, ako želiš da te niko ne napada, prvo moraš prestati da sam napadaš. Ovo ne važi samo za tebe nego za sve koji sudjeluju u raspravama na PD Religija.
Dakle, dok god pišete u okvirima forumskog Pravilnika, bez obzira da li to pisanje bilo pohvalno ili napadačko, urednišvo nema razloga da bilo koga banuje, odnosno, odstranjuje sa foruma.
 
Učlanjen(a)
15.02.2015
Poruka
3.527
Zbog toga sam i otvorio ovu temu. Ta neprekidna vredjanja su sramota za svaku religiju. Zato sam pozvao ucesnike foruma da promenimo nacin diskusije, da diskutujemo bez uvreda i kleveta.
Medjutim, eto i sami vidite, cak i oni koji su se javili na ovoj temi sa sobom nose ono sto je i na drigim temama, uvrede, klevete i pakosti.

Tako i oni koji samo odgovaraju na te klevete, ni oni nisu cisti, jer su klevete i uvrede preplaavine forum religije.
Pa ni to nije dodtsa, nego izvrtanje i iznosenje neistine o drugima. To sam predlozio da svi zajedno izmenima, ali izgleda da smo mi ucesnici foruma, nepopravljivi.
 
UPLOADER
Učlanjen(a)
19.10.2010
Poruka
3.325
Ali evo, slobodno isključite i mene sa ostalima, i ako za to nema objektivnog razloga.
Sad sime nasmijao :roll::beee:

Pa ni to nije dodtsa, nego izvrtanje i iznosenje neistine o drugima. To sam predlozio da svi zajedno izmenima, ali izgleda da smo mi ucesnici foruma, nepopravljivi.
Potpuno se slažem stobom , svismo nepopravljivi
Znašli onu staru narodnu pjesmu : " Svaki čovek tuđe voli , a kad njegovo dirneš srce ga zaboli
Pozdrav tebi Marko , jer tisi ovde daleko naj pozitivniji
 
Natrag
Top