Potrebna pomoc oko drajvera

Član
Učlanjen(a)
28.11.2011
Poruka
225
evo kakva je slika....
pix1q17vj


http://postimg.org/image/pix1q17vj/
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Odi u kontrolni panel pa obrati paznju na ona podesavanja za displej mozda je problem ,sto bi rekli banalan,jer nesto nije podeseno ljudski.....
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Idi u device manager pa pogledaj kako ti izgleda Display adapters,otvori ga ,klikni na properties pa probaj odatle da apdejtujes drajvere,mozda si posle onolikih instaliravanja zakacio i one odgovarajuce.....nadam se da znas kako se ulazi u device manager.Ja kad god udjem u Win 7 kontrolni panel treba mi 3 minuta da se orjentisem,stvarno ga zeznuto napravili.....
 
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.118
Idi u device manager pa pogledaj kako ti izgleda Display adapters,otvori ga ,klikni na properties pa probaj odatle da apdejtujes drajvere,mozda si posle onolikih instaliravanja zakacio i one odgovarajuce.....nadam se da znas kako se ulazi u device manager.Ja kad god udjem u Win 7 kontrolni panel treba mi 3 minuta da se orjentisem,stvarno ga zeznuto napravili.....

Svaka ti čast :assassin:
 
Član
Učlanjen(a)
28.11.2011
Poruka
225
Probao sve...ne vredi... odustajem definitivno. veceras skinem xp i sutra xp joj instaliram...ovo je suvisno vremena baceno i potroseno truda... hvala drugari na pomoci :assassin::beee::)
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Eto vidis da nije bilo strasno...
 

Prilozi

  • XP support.JPG
    XP support.JPG
    2,3 KB · Pregleda: 79
Učlanjen(a)
17.11.2014
Poruka
10
Pozdrav, drugari...

potrebna mi je vasa pomoc naci drajvere za ovaj racunar..
upitanju je stariji komp NETVISTA IBM MATICNA PLOCA JE 830572G

ali je drugaricin komsija instalirao windows 7 ultimate
i nema drajvere za grafiku i zvuk :(

pomoc oko nalazenja...sve sam googlao i nisam nasao..

hvala unapred
neko je i pre tražio isto instaliraj driver boster 2 pro ključ lako moreš naći na yutube veruj mi kod mene je 7 ultimate ali bez razlike prepoznaje sve nađe downloaduje instalira i plus zamenjuje zastarele drajvere i možeš ga prebaciti na svoj jezik još možeš skinuti u paketu sa advanced system care 8 to je paket snova opravke drajveri čistači uninstaler defragler sve od jednom savršen za mene
 
Natrag
Top