Potreba za isticanjem

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Živ ti meni bio. Kakav bi bio svijet bez takih ko ti.:D:D:D

Bio bi to svijet gnoma, autsajdera, iskompleksiranih kreatura koje očajnički vape za afirmacijom, grozničavo se trpajući tamo gdje im nije mjesto, sitnih duša uvijek spremnih za podapinjanje stupice i nož u leđa, maskiranih kreatura sa bezbol palicama do perverzije identifikovanih sa navijačkim čoporom jer samostalno nisu niko i ništa, jednom riječju polusvijet malih, jadnih ljudi.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
18.02.2010
Poruka
4.679
PIC:

Iz ove rasprave nisam ništa naučio što nisam već znao. A to je da se s tobom i Crvendać neda i ne isplati raspravljati. I ubuduće forumašima preporučujem da to ni ne rade. Jer vi nemate argumenata za raspravu, pa jeftinom retorikom i omalovažavanjem to pokušavate nadoknaditi. Na forumašima je da ocijene tko je tu u pravu. I koliko vaše prodavanje magle protiv činjenica ima uspjeha.

Opet si koristio moje privatne podatke koje sam ti u fazi „našeg prijateljstva“ dao na PP. Ali od čovjeka kome je argument u raspravi vlastita stolica drugo ne mogu ni očekivati. Sreća šte me intuicija upozorila da nisi dobar čovjek, pa malo toga imaš.

Htio bi naglasiti da se moja rasprava odnosi samo na tebe i Crvendać.

Da se zna i ne protumači drugačije. Posebno se na požrtvovnosti divim Anđeli, Sendi i Maculi.

Pic, još uvijek čekam tvoju prvu samostalnu temu na Slobodnim diskusijama.
Možeš ti to. :yea:
 
Poslednja izmena:

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
PIC:

Iz ove rasprave nisam ništa naučio što nisam već znao. A to je da se s tobom i Crvendać neda i ne isplati raspravljati. I ubuduće forumašima preporučujem da to ni ne rade. Jer vi nemate argumenata za raspravu, pa jeftinom retorikom i omalovažavanjem to pokušavate nadoknaditi. Na forumašima je da ocijene tko je tu u pravu. I koliko vaše prodavanje magle protiv činjenica ima uspjeha.

Opet si koristio moje privatne podatke koje sam ti u fazi „našeg prijateljstva“ dao na PP. Ali od čovjeka kome je argument u raspravi vlastita stolica drugo ne mogu ni očekivati. Sreća šte me intuicija upozorila da nisi dobar čovjek, pa malo toga imaš.

Htio bi naglasiti da se moja rasprava odnosi samo na tebe i Crvendać.

Da se zna i ne protumači drugačije. Posebno se na požrtvovnosti divim Anđeli, Nensi i Maculi.

Pic, još uvijek čekam tvoju prvu samostalnu temu na Slobodnim diskusijama.
Možeš ti to. :yea:

Dobro, rekao si šta imaš,doduše sa dan zadrške (mora da si porijeklom iz Bosne) a sada bi bilo dosta spamovanja i u ovoj spam temi. Tema glasi Potreba za isticanjem pa ako neko ima šta da napiše u vezi toga... neka izvoli.
Ako neko i dalje bude insistirao na problemu copy-paste neka to ne radi u ovoj temi, predlažem da otvori novu. Sve ono što tematski bude izlazilo iz okvira "potrebe za isticanjem" ću od ovog posta nadalje brisati.
 
Član
Učlanjen(a)
03.01.2011
Poruka
1.820
Tema glasi Potreba za isticanjem pa ako neko ima šta da napiše u vezi toga... neka izvoli.

Evo, ja bih da se istaknem

image_disp.php


:lol: :lol: :lol:
 
Natrag
Top