Postovi :)

Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Dobra tema, baš...
Najkorisniji crvendać, žena je neumorna... Sumnjam da se iza tog imena krije bar 4-5 malih crnaca,koji rade u 3 smene... :blum3:
Najduhovitiji... Moj glas ide Piggy i equus-u, po pola!
Najzanimljiviji je zjovan, kad pročitam njegov odgovor-mislim o njemu pola sata, i uvek dođem do drugačijeg zaključka! :)
Re se pravi pametan, garant je usamljenik i čudak koji nema prijatelja i pati za nečijom pažnjom...
 
Član
Učlanjen(a)
08.01.2010
Poruka
933
Dobra tema, baš...
Najkorisniji crvendać, žena je neumorna... Sumnjam da se iza tog imena krije bar 4-5 malih crnaca,koji rade u 3 smene... :blum3:
Najduhovitiji... Moj glas ide Piggy i equus-u, po pola!
Najzanimljiviji je zjovan, kad pročitam njegov odgovor-mislim o njemu pola sata, i uvek dođem do drugačijeg zaključka! :)
Re se pravi pametan, garant je usamljenik i čudak koji nema prijatelja i pati za nečijom pažnjom...

Re mi smo uz tebe,makar te svi napustili mi smo tu!! Izdvojio bi tebe za duhovitog,kao sto sam rekao u nekim od postova :) Veliki pozdrav za tebe! :)

nista zato,10 evra po komplimentu yes3

hahahaha,jel postom da ti saljem ili zelis licno da ti urucim vaucer od 10 evrica? :D
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2010
Poruka
591
Re mi smo uz tebe,makar te svi napustili mi smo tu!! Izdvojio bi tebe za duhovitog,kao sto sam rekao u nekim od postova :) Veliki pozdrav za tebe! :)



hahahaha,jel postom da ti saljem ili zelis licno da ti urucim vaucer od 10 evrica? :D


Samo licno yes3

Dodato posle 2 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Dobra tema, baš...
Najkorisniji crvendać, žena je neumorna... Sumnjam da se iza tog imena krije bar 4-5 malih crnaca,koji rade u 3 smene... :blum3:
Najduhovitiji... Moj glas ide Piggy i equus-u, po pola!
Najzanimljiviji je zjovan, kad pročitam njegov odgovor-mislim o njemu pola sata, i uvek dođem do drugačijeg zaključka! :)
Re se pravi pametan, garant je usamljenik i čudak koji nema prijatelja i pati za nečijom pažnjom...


Re,glavu gore,vidis da su svi uz tebe yes3

Nego ono za secenje vena mi nije jasno :)
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
12.04.2010
Poruka
591
A ti si ovih dana postala nesto jako smorena?

Dodato posle 2 minuta:
--------------------------------------------------------------------------



Dobro,posto je kompliment na kvadrat moracu da ponesem 2 vaucera :p od po 10 evrica :)


Uf,to nisam ocekivala
Mozda i sakupim pare za Spaniju smile3
 
Natrag
Top