Postovi :)

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
Dakle,u ovoj temi mozete da se izjasnite cije postove smatrate najzanimljivijim,najduhovitijim pa i najkorisnijim......

Postove mojih prijatelja sa SF! yes3
Ima još ovde kandidata čije mišljenje cenim,ali...nismo prijatelji...još! yes3
 
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
" Post ".......kako to skromno zvuci.... " Mrs "......je prikladniji naziv.....
 
Član
Učlanjen(a)
29.05.2010
Poruka
466
Pa kako kada.Uglavnom svi ljudi ovde znaju da ostave neki pametan post,realno.:)

Izdvojiću Rekontru zbog toga što nas je zeznuo da je skakao padobranom a mislio je na nešto drugo :acute:

I naravno Milenčicu jer koji god njen post da pročitam moram da priznam da je upravu

Joj da,i NecroPsyho što zna da lupi post...
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Postove mojih prijatelja sa SF! yes3
Ima još ovde kandidata čije mišljenje cenim,ali...nismo prijatelji...još! yes3
Da znaš da si u pravu yes3
Nije baš da nešto vodim računa o toj listi prijatelja ali zaista se tako pogodilo. Ima tu naravno još osoba...
Najkorisniji... izdvajaju se Boki i Coiska ipak su dosta dugo tu i stvarno se trude...
Najduhovitiji...jaka je konkurencija a + se u zadnje vreme pojavilo par novih likova. Nego setih se...CRAZYandLAZY je nešto nestao u zadnje vreme kao i milutinz koji je imao vrhunske komentare, iako često prenaglašene, na temu muško-ženskih odnosa.

Dodao bih i to da je generalno zanimljivija starija ekipa, 30+, ovi oko 20 slabo nešto, ne znam šta je u pitanju...Očekivao sam da će na primer crnka full da ih pokrene ali slaba vajda :dntknw:
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2010
Poruka
4.075
Ne bih nikoga izdvajala, svi su zanimljivi na svoj nacin. Svidja mi se sto se putem ovih postova, ma kakvi oni bili, upoznajemo i druzimo....
 
Natrag
Top