Postoji li nešto što ste želeli da probate/naučite, a niste imali prilike?

Član
Učlanjen(a)
02.06.2010
Poruka
81
Voleo bih da naucim da sviram bubnjeve,preza..bano izgledaju :) Ovo doduse moze biti i lako ostvarljivo,jer ortak ima bend i svira upravo pomenuti instrument :) Druga stvar koju bih voleo da naucim je karting
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
22.10.2009
Poruka
688
Verovatno da ima ali čim se do sad nisam potrudila da naučim odnosno probam znači da ni želja nije baš velika...









ps ima nešto što sam videla u jednoj knjizi i što bih volela da probam... za sad gledam slčicu ali čim dete ode kod babe i dede...
 
Član
Učlanjen(a)
09.08.2010
Poruka
2.132
Da zavodim žene.

Ccc... s' obzirom kakva ti je zene... ne bih ja rekao da ti to ne ide od ruke...
whistle.gif


Voleo bih da se provozam balonom i podmornicom, da naucim bar jos jedan strani jezik (spanski), da ronim sa ajkulama i da uzivo vidim tornado...
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Imala sam želju da naučim da sviram gitaru, a onda je moj brat u svom ''umetničkom'' zanosu, polomio ''vrat''gitare i tako je moja ''muzička karijera'' bila ugašena!
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
Ccc... s' obzirom kakva ti je zene... ne bih ja rekao da ti to ne ide od ruke...
whistle.gif


Voleo bih da se provozam balonom i podmornicom, da naucim bar jos jedan strani jezik (spanski), da ronim sa ajkulama i da uzivo vidim tornado...

Ma to se ona samo omilostila na mene...koja će 'vaku budalu....Ja ću da se šlepam uz tebe...Koja ti se ne bude sviđala od onih što ti kucaju na vrata ti podaj meni.
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top