Postoji li nešto što ste želeli da probate/naučite, a niste imali prilike?

Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.990
Postoji li nešto što Vam je uvek bila želja da probate, ili da naučite da radite, ali za to nista imali prilike, bilo da niste imali vremena, sredstava, uslova...

Ja lično sam, bar delimično, ispunila sebi nekoliko takvih želja, pa sam tako naučila da tkam na razboju, da malo dekorišem enterijer, pravim nakit... i ostala mi je, za sada, još jedna neostvarena želja, a to je vajanje na grnčarskom točku. Ali, uradiću i to, pa kad-tad.

A Vi? Imate li sličnih želja?



 
Učlanjen(a)
19.09.2009
Poruka
27.640
Da imam želju da naučim da pravim programe za računare(tipa zaštite računara) što se trudim da ostvarim.
 
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.533
Evo nečeg čega sam se setio.....želim da pravim vratolomije sa biciklom, ali ovaj bajs što imam nije ni za k**** što bi u BG-u rekli :D
 
Učlanjen(a)
30.12.2009
Poruka
354
već

radije - Šta je ono što...

Zar nije logično da čovek ima svrhu sve dok je to onako kako ovo pitanje glasi, samo?

Pa čak i oni u apsolutnoj nirvani imaju jednu stvar koju nisu probali...

Ista stvar kao i oni u apatiji / ili depresiji.

razlika između njih je samo što će jedni to probati s'mirom i spokojstvom a ovi drugi iz krajnje ankcioznosti...

Mi, ostali između, čak i kada toga nismo svesni - želimo da probamo UVEK nešto novo, pa čak i kada ne znamo šta je to.

Čak i oni koji imaju fobije od promena - nikada nisu imali priliku da to što rade danas istovetno odrade i sutra - iako to žele :)

Dakle - pitanje je u stvari :

Da li zante šta je i ako da - šta je to?

:)

Pozzz
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Pa želeo bih "nešto" da probam sa bar stotinjak devojaka na ovm svetu, ali one ni ne znaju da ja postojim, šmrc...
:lol::lol::lol:
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Ceo život želim da skočim iz aviona.....sa padobranom....Kad sam mogao da radim na tome nisam ništa preduzeo, sad je kasno :(
 
Član
Učlanjen(a)
08.10.2009
Poruka
174
Nikad nije kasno ,uvek mozes da probas,uclanis se u neki aero klub i vezbas.Ja bih htela da naucim da plivam, da govorim jos nekoliko jezika,da sviram klavir, gitaru,neki ples, i jos puno, puno toga
 

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
Ja bih voleo da u sred koncerta STONS-a pustim:

[YOUTUBE]wPg1Yjzb9w0[/YOUTUBE]
 
Član
Učlanjen(a)
17.01.2010
Poruka
749
Da kažem direktorki da je :monkey:, :sheep:, :jester: i da je treba vinsent.

Posle bih naučila da sviram i violinu...
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top