Postavite Pitanje osobi ispod:)

Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
TO....bi bila sjajna ideja..zabavili bi se strasnooooo
iako se to planira od kad sam na forumu..ima li kakve nade da se to i uradi skoro?
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Mislim da bi taj chat bio dobra zamisao..mozda teme u lj.s.i rom.totalno su ne zanimljive..vise niko ne odgovara ne diskutuje..ovaj slobodni deo je daleko pristupacniji samo neka igrica mozda nedostaje..nesto sto bi zabavilo narod..ono gde si bio..gde si sad..i gde ces biti msm vec je dosadilo..

Slazes se sa mnom ili imas bolju ideju?
 
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
tema lj.s.r me ne privlaci uopste jer sve sto tamo pise i sama znam naucila kroz svoje iskustvo, svoje i tudje greske. Ne volim da pricam o svojoj intimi javno, jer smatram da to treba da ostane u spavacoj sobi a ne kao post na nekom forumu. Meni reci ne znace nista nego akcija na pravom mestu.

Otvori neku novu temu koja ce da vrati ljude u zivot.

Sta mislis da se napravi glasanje sto se tice chata?
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Kad sam otvarala teme znas vec ko me je nakrpio..ako su suvise skakljive ne valja ..opet ako uopste nisu koji ce nam..:dntknw:
taj spam se pise i cita kako ga ko vidi..nesto jeste nesto nije..zbog njega su mnoge teme propale..
Sto se tice glasanja odavde vidim da ce biti jednoglasno :) moze ...neka vide da se oko necega bar mozemo sloziti svi zajedno..
Da li ti imas neke zamerke na forumase..na njihovo ponasanje..?
 
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
Ponekada mi smetaju klanovi ali vise ne obracam paznju na to. Jer znam sa drugih foruma kako to moze ruzno da izgleda pogotovu pocetak i kraj.

da li bi postovala u temi Reci mane korisnika iznad?
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Samo ako ih taj iznad ima.
.cekala bih onog ko ih ima..
sta ako neko nema ono sto bih smatrala manom..:dntknw:
Ti znam da bi..ali sta mislis da li bi bilo ko drugi?
ne razumem to oko klanova..svako bira sebi drustvo sa kim mu je lepo i nalazi dosta toga zajednickog zar se to zove klan?Uvek je bilo i bice da ti je neko simpa a ne neko ne.uvek ce neko izbegavati one koji vole da se bockaju ..ili ih ne razumeju..mozda gresim ali ja to tako vidim..:dntknw:
Da li mislis da ja pripadam nekom klanu?
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
Ovo pricam iz svog moderatorskog iskustva. I skrecem paznju na pojavu koju ne treba zloupotrebiti. Jer kraj uvek bude ruzan.

Koji su provokatori na forumu ili bockaci koji se izbegavaju?
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Na to pitanje bi verovatno svako od nas imao drugaciji odgovor..jer su razliciti ljudi u pitanju ..
Da li mislis da ja pripadam nekom klanu ?
 
Natrag
Top