Postavite Pitanje osobi ispod:)

Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
490
Bih ali se ne usuđujem jer nisam dovoljno dugo na forumu da bih nekoga tek tako okarakterisala...

Smeš li ti? I ako smeš, daj dokaz :-D
 
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
Zar je to za mene bio nekada problem? Uvek cu reci sta mi smeta. Vecini se ne svidja moje iskreno misljenje, ali to je vec njihov problem. Svi mi imamo mane i vrline.

DA li bi ti smela to da uradis bez obzira na forumski staz?
 
Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
490
Pa nemam problem sa tim... samo mislim da nije korektno s obzirom da ipak nisam toliko dugo ovde da bih nekoga dovoljno poznavala... mada umem da budem drčna i da iznesem svoja mišljenja u raznim temama gde se priča o nekoj konkretnoj stvari. A da o nekom stvaram takav opšti utisak, ne još uvek. Ali ima vremena da me većina zamrzi, polako :)

A da li je dobro govoriti ljudima tako, direktno, ili je bolje ipak biti diplomata... gledati kroz prste, prilagođavati se?
 
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
Treba biti drzak i surov, to pre vrati na zemlju. Jer nekada ljudi daju pogresnu sliku o sebi sa nekim svojim stavovima, a uopste nisu losi ljudi.

Da li gresim mozda u tome?
 
Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
490
Pa ne prija to u svakom slučaju.... možda pre vrati na zemlju, ali time povećavaš šanse da budeš neko koga baš i ne vole da vide i čuju... Ako umeš da se nosiš sa tim, ispravno je.

Da li farbaš kosu i u koju boju?
 
Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
490
U crvenu. Doduše, sad sam prešla na tamniju varijantu crvene i ne verujem da ću je skoro menjati.

Kako se lečiš protiv svakodnevnog stresa?
 
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
Muzikom i meditacijom.

KAd sam lose raspolozena povucem se da ne kvarim nikome raspolozenje. Bistrim malo psihologiju ili gledam neki opustajuci film. Mada kuhinja mi je oaza mira, onda mesim kad ne zelim niko da me dira.

Da li se lakse funkcionises sama ili u coporu?
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Sto se mene tice bolje kad sam sama..uglavnom moram da kontrolisem copor..yes3
Da li volis da si u centru paznje..?
 
Natrag
Top