Postavite Pitanje osobi ispod:)

Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
490
Koji su provokatori na forumu ili bockaci koji se izbegavaju?

Znam da to jesam ja, po reakcijama drugih :) Zatim tu je destrukcija, kao i gospođica mgfarm... doduše ona bi samo da bocka, al da je niko ne dira :lol: Možda i San Andreas.

@ceca

Mislim da pripadaš, e sad... da li je to klan, ili neka većina koja deli ista mišljenja, ne znam... Svejedno, ne mogu da kažem da bilo ko "iz klana" (ili nazovi to kako hoćeš), ignoriše ostale... što je kul.

Da li može bilo koja zajednica postojati bez klanova?
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Pa sad si me iznenadila Sania..ti bar znas da je u nase drustvo svako dobro dosao..uvek i svakoga lepo primimo i prihvatimo samo ako hoce..nisam znala da sam klanovac..
Mislim onda da nijedna zajednica ne moze bez klanova jer se ljudi biraju po senzibilitetu..osobinama kao sto su iskrenost..duhovitost..druzeljubivost..
Da li ti se neko posebno dopada na forumu ne bitno koji pol..msm kao osoba?
 
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
Ima dosta ljudi koji se izdvajaju na neki nacin, malo je nezahvalno izdvojiti nekoga a izostaviti nekog drugog. Neki su duhoviti, harizmaticni,intelegentni,misticni......svako ima svoje mesto, bar za mene. E sada u moru takvih ljud izdvojiti par njih je mozda bezobrazno sa moje strane. Gotivim vas sve bez obzira da li sam u nekom konfliktu ili ne. Moja mana je sto sam previse direktna i sto kazem sta mislim. Preteram i ja svesna sam toga ali niko nije savrsen.

SV ja te ne smatram za provokatora, nego za normalnog forumasa koji na svoj nacin komunicira sa drugim ljudima.

Ne osudjeni smo na KKK. :D

Da li gresim?
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
490
Pa sad si me iznenadila Sania..ti bar znas da je u nase drustvo svako dobro dosao..uvek i svakoga lepo primimo i prihvatimo samo ako hoce..nisam znala da sam klanovac..

ceco, uopšte mi nije bila namera da shvatiš moj odgovor sa nekim negativnim prizvukom :) To sam i ja rekla, da mi se dopada što, i ako postoji neki klan, niste ksenofobi koji ne podnose ili ignorišu nekoga novog... Ako postoji klan, a ja lično mislim da postoji, mada ga ne bih baš tako nazvala, zašto je to loše? Postavih malopre pitanje da li ijedna zajednica može bez klana, i odgovor je da ne može... :) Tako da... opušteno, sve je to super i normalno:) Niti ja imam šta protiv toga...

Da li ti se neko posebno dopada na forumu ne bitno koji pol..msm kao osoba?

Pa dopada mi se dosta ljudi sa ovog foruma... svako zanimljiv na svoj način :) Ti si recimo spontana i neiskompleksirana, zonki je smešan, black and blonde je legenda :mrgreen:, mgfarm misli da je opasan psiholog a ne zna osnove pravopisa :mrgreen:, destrukcija je kontradiktoran, šmekerčina, faca.. :lol:, black wizard večito zaljubljen, ranjiv, večito neispavan, nežan... :lol:, San Andreas pun problema oko toga dal' će on da plati piće ili devojka mu... :mrgreen:, ljubopitljiva opasna, I tako... zanimljiv narod sve u svemu :)

@ljubopitljiva

Na tvoje pitanje sam odgovorila u ovom postu... :)

Da li ste vi sa ovog foruma nekad pravili neko okupljanje forumaša, i ako niste, da li planirate?
 
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
Po tom pitanju ti ja dodjem KOstunica :"neobavestena". Niti razmisljam o tome.

Da li bi dosla na skup forumasa?
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Nisam to shvatila sa negativnim prizvukom..malo sam iznenadjena..jer nisam to tako gledala..druzim se sa razlicitim ljudima i ne znam kako to moze biti klan..kad se neki od njih ne druze izmedju sebe..a opet drago mi je sto su to sve ljudi neposredni i uvek spremni da prihvate bilo koga ako im kao osoba odgovara..mozda je to zbog delova foruma gde najcesce obitavamo..uglavnom smo u slobodnjacima..spam delu i muzickim diskusijama..nekada sam volela ljubav i romantiku sad vise ne..iako odem i procitam sve redom i tamo..Tacno je da neke ljude bolje upoznas kroz igrice..muziku..postove..ali ovde smo da se opustimo i zabavimo zar ne?Ne mogu se druziti sa nekim ko me ignorise u bilo kojoj temi..a ja ne ignorisem ama bas nikog..ko god hoce samnom ja sam tu.
Odgovor na tvoje pitanje je ne ..bar od kad sam ja tu a to je od juna meseca nikada nije bilo okupljanja forumasa..
Moje pitanje je..Sta ti se dopada na ovom forumu vise nego na drugima gde si bila?
@ljubo ..mislim da ne bih dosla..:) ali opet..
 
Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
490
Pa ne znam, mislim da sam predugo bila na drugim forumima, došlo je vreme za promene :) Možda to što je atmosfera opuštenija i admini fleksiblniji...

A zašto se na ovom forumu retko kad ljudi uhvate za neku ozbiljniju temu? :)
 
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
Ja sam na ovom forumu od aprila meseca 2009 dosla sam da skidam sta mi treba od filmova,serija,muzike. Onda je doslo obavestenje na pp ako ne postujem da ce mi ugasiti nalog. I tako je krenulo moje forumasenje ovde negde od marta. Tada je bila druga ekipa ovde i a moje aktivnije postovanje je pocelo na Zombi temi.:D

SV ljudima je dosta ozbiljnosti u RL i ovde dolaze da se opuste i razonode.

Da li te je neko razocarao na ovom forumu?
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Za sada ..samo jedna osoba..nadam se da vise nece niko..

Koja tema ti je najbolja u zadnje vreme?

@over...uvek sam ulogovana tako da se i ne secam koja je..imam negde zapisano..:)
 
Natrag
Top