Poslednja vremena

Učlanjen(a)
15.02.2015
Poruka
3.527
Tripo, monogo ti hvala sto si prilozio ovaj video. Do danas nikad nisam video ovako nesto, kratko, jasno, dokumentovano i biblijski potpuno ispravno.

Preporucijem svima da to sa svojom porodicom dobro i ptazljivo pogledate, jer je zaista veoma vredno i korisno.
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Tripo, monogo ti hvala sto si prilozio ovaj video. Do danas nikad nisam video ovako nesto, kratko, jasno, dokumentovano i biblijski potpuno ispravno.

Preporucijem svima da to sa svojom porodicom dobro i ptazljivo pogledate, jer je zaista veoma vredno i korisno.


Korisno? Korinso je ono što je postavio Miroljub Pod Mač Bato Petrović? To je vama korisno? Pa sutra da neko počne da poziva na bacanje sa sprata jer to po njemu piše u Bibliji vi bi ste se bacali sa zgrade? Zašto ja gubim vreme na odgovarnja ne ovakav egzamplar gluposti? I posle se podsmevate ljudima koji veruju da je zemlja ravna? Geolog koji ne zna ni šta je ni ko je, Beogradski mangup i gilipter vam je izvor koji treba pratiti??? Dobro ne pozvaste da gledamo proročanstva Zorke, Kleopatre, i Nebojše Trgovčevića, mada znajući vašu doktrinu, i to bi se desilo, samo da su se ove kreature pozivale na BIBLIJU.

O poslednjim vremenima ima ogroman broj emisija, samo je potrebno tražiti, i znati šta se traži, a ne ovo.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Korisno? Korinso je ono što je postavio Miroljub Pod Mač Bato Petrović? To je vama korisno?

Miroljub je davno isključen iz crkve ima ja mislim 11 godina.

Dobro ne pozvaste da gledamo proročanstva Zorke, Kleopatre, i Nebojše Trgovčevića, mada znajući vašu doktrinu, i to bi se desilo, samo da su se ove kreature pozivale na BIBLIJU.

Pa ti dokaži da te osobe imaju istu nauku kao i mi.

Vjerujem da nisi ni pogledao emisiju koju napadaš, ako griješim ispravi me.

O poslednjim vremenima ima ogroman broj emisija, samo je potrebno tražiti, i znati šta se traži, a ne ovo.

Pa ti dokaži da ova emisija ne govori istinu.
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Miroljub je davno isključen iz crkve ima ja mislim 11 godina.



Pa ti dokaži da te osobe imaju istu nauku kao i mi.

Vjerujem da nisi ni pogledao emisiju koju napadaš, ako griješim ispravi me.



Pa ti dokaži da ova emisija ne govori istinu.


Dokažite da je isključen iz "crkve".

Ima istu nauku, dovoljno je pogledati kakvwe gluposti priča pozuivajući se na Bibliju. Naivni pravoslavci mu veruju, hvala Bogu ne svi, a čovek je prevarant kao i Otac mu Sotona.

Ne, ne napadam ja emisiju, nego čitavu premisu. Od Biblijskih emisja vredi pogledati sve osim onih koje su opsednute Danielom i Apokalipsom, jer zna se iz čije kuhinje dolaze. Čim neka zajednica, ili bilo ko snimi emisiju o poslednjim vremenima, i u istu uključi baljezgarije o Vavilonu, i ostalim tumačenjima koja se koriste za napad na Hrišćane, a ne napada prave sotoniste, ta emisija ne zaslužuje da se smatra korisnom.

Šta je istina? Ono što vi servirate, ili ono što nam se pred očima događa. Jer mnogi će doći i govoriti da su od Hrista, ili čak da su Hrist, ali neće biti On. Dan i čas niko ne ZNA. Doći će kao lopov u noći, a ne da se proračunava i broji koliko je ko "krstio" ljudi, ko je koliko Biblija podelio. Dan Sudnji će doći, ali ne kada vi to izračunate, niti kada neko od pastora to najavi. Ni patrijarsi ni papa neće znati da je došao dok ne dođe.
Ko će biti među onih famoznih 144.000 koje vaš produkt Rasel stalno pominje, videće se.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Dokažite da je isključen iz "crkve".

I da dokažem ne bi vjerovao.

Ima istu nauku, dovoljno je pogledati kakvwe gluposti priča pozuivajući se na Bibliju. Naivni pravoslavci mu veruju, hvala Bogu ne svi, a čovek je prevarant kao i Otac mu Sotona.

Baš me briga što ćeš misliti da je naš član.

Ne, ne napadam ja emisiju, nego čitavu premisu. Od Biblijskih emisja vredi pogledati sve osim onih koje su opsednute Danielom i Apokalipsom, jer zna se iz čije kuhinje dolaze. Čim neka zajednica, ili bilo ko snimi emisiju o poslednjim vremenima, i u istu uključi baljezgarije o Vavilonu, i ostalim tumačenjima koja se koriste za napad na Hrišćane, a ne napada prave sotoniste, ta emisija ne zaslužuje da se smatra korisnom.

Ja sam Miroljub P. samo se krijem iza ijekavice.

Šta je istina? Ono što vi servirate, ili ono što nam se pred očima događa. Jer mnogi će doći i govoriti da su od Hrista, ili čak da su Hrist, ali neće biti On. Dan i čas niko ne ZNA. Doći će kao lopov u noći, a ne da se proračunava i broji koliko je ko "krstio" ljudi, ko je koliko Biblija podelio. Dan Sudnji će doći, ali ne kada vi to izračunate, niti kada neko od pastora to najavi. Ni patrijarsi ni papa neće znati da je došao dok ne dođe.

E vi ćete najprije znati.

Ko će biti među onih famoznih 144.000 koje vaš produkt Rasel stalno pominje, videće se.

Već se vidi ko nije u tih 144.000.
 
Učlanjen(a)
15.02.2015
Poruka
3.527
Korisno? Korinso je ono što je postavio Miroljub Pod Mač Bato Petrović? To je vama korisno? Pa sutra da neko počne da poziva na bacanje sa sprata jer to po njemu piše u Bibliji vi bi ste se bacali sa zgrade? Zašto ja gubim vreme na odgovarnja ne ovakav egzamplar gluposti? I posle se podsmevate ljudima koji veruju da je zemlja ravna? Geolog koji ne zna ni šta je ni ko je, Beogradski mangup i gilipter vam je izvor koji treba pratiti??? Dobro ne pozvaste da gledamo proročanstva Zorke, Kleopatre, i Nebojše Trgovčevića, mada znajući vašu doktrinu, i to bi se desilo, samo da su se ove kreature pozivale na BIBLIJU.

O poslednjim vremenima ima ogroman broj emisija, samo je potrebno tražiti, i znati šta se traži, a ne ovo.

Postovanje Darth,

Moram ti priznati da si me iznenadio sa tim sljamom.
Video koji sam podrzao nema nikave veze sa Miroljubom i vasim kafanama.
Veoma dobro poznajem godinama govornik i dobnro znam ko je i u sta verije.
Predlozio bih ti da pogledas onaj video pa onda mozemo diskutovati, a ovako verovatno da ga nisi ni pogledao.
 
Učlanjen(a)
15.02.2015
Poruka
3.527
Darth, spomenuo si gore Rasla, nazivajuci ga nasim produktom, Ponovo si pogresio. Rasl nikad nije bio clan Adventisdticke crkve niti je imao ikakve veze sa nama
On je pre produkt tvoje crkve!
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Koje se ovde gluposti pisu.
Russell je em pripadao istoj masonskoj lozi kao i Miler, em je slusajuci jednog adventistickog propovednika dosao na ideju da osnuje sektu.

Istina, ne moze se reci da je bio "clan adventisticke crkve" jer adventisticka crkva tada nije ni postojala ali je svakako postojao "adventisticki pokret" i on jeste pripadao tom pokretu.

Namerna manipulacija koja se ovde potura je da je "adventisticka crkva" nesto drugo i nesto osim adventistickog pokreta.

To nije istina!

Sama adventisticka crkva proizlazi iz tog adventistickog pokreta koji je pokrenuo Miler. Znaci, i Miler i svi ukljuceni u taj pokret a tu mislim i na C.T.Russell-a jesu bili clanovi "adventistickog pokreta", a kasnije se pokret deli, Miler osniva svoju crkvu, EGW sa ostalim pristalicama svoju, dok C.T. Russell osniva svoju sektu.

Nastale su jos i neke druge sekte iz tog prvobitnog pokreta, ali nisu ovde znacajne..

Ja znam potrebu adventista da se ograde od Jehovinih Svedoka, oni se i distanciraju teoloski, ali ne mogu se distancirati na ovakav nacin jer prosto istorijske cinjenice govore suprotno, a to je da su i jedni i drugi nastali iz Milerovskog pokreta!

Znaci, sto se tice teme, mozemo zakljuciti - da nije bilo Milera i njegovih fanatika cekalaca kraja sveta, ne bi bilo ni JS ni Adventista danas!

I da dokažem ne bi vjerovao.



Baš me briga što ćeš misliti da je naš član.



Ja sam Miroljub P. samo se krijem iza ijekavice.



E vi ćete najprije znati.



Već se vidi ko nije u tih 144.000.
S P A M !
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Koje se ovde gluposti pisu.
Russell je em pripadao istoj masonskoj lozi kao i Miler, em je slusajuci jednog adventistickog propovednika dosao na ideju da osnuje sektu.

Istina, ne moze se reci da je bio "clan adventisticke crkve" jer adventisticka crkva tada nije ni postojala ali je svakako postojao "adventisticki pokret" i on jeste pripadao tom pokretu.

ODGOVOR I OSPORAVANJE

Adventni pokret koji je cekao Isusov dolazak čine pripadnici svih crkava onoga vremena, osim adventisticke, jer je adventisticka crkva nastala kasnije i utemeljena je na kritici odredjivanja datuma Drugog Hristovog dolaska. Oni koji su nastavili da odredjuju datum Drugog Hristovog dolaska poslje otkrivenja koje je Bog dao Elen Vajt, nisu bili vjernici adventisticke crkve, vec su od njih nastali Jehovini svjedoci.

Što i vidimo u citatima koje je dao brat Marko o JS, a govore o tačno određenim datumima Isusovog dolaska.

Dakle od tih koji su tada odredili datum nisu nastali adventisti, nego JS.

I opet Mire priča isto, što je već davno osporeno.

JS su proizvod Milera i onih koji su odredili datum drugog dolaska Isusa, a ne plod Advent. crkve.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
JS su proizvod Milera i onih koji su odredili datum drugog dolaska Isusa, a ne plod Advent. crkve.
Koje su ovo gluposti Boze Mili!

Kazes Jehovini Svedoci su proizvod Milera a Adventisti nisu?

Pa jel tebi dobro?

Hoces da se odreknes Milera???

Miler je vas prorok pobogu!
U vasim knjigama se velica kao Bozji prorok! I njegove racunice se uzimaju kao tacne! On je heroj vase crkve!

To je kao kada bi se odrekli Jovana Krstitelja, i rekli da njegov pokret nije bio od Boga! I da iz njegovog pokreta ne nastaje Hriscanska crkva!

Naravno da nastaje, a iz Jovanovog pokreta nastali su i drugi pokreti naravno koji nisu Hriscanska crkva, a ti pokreti su slicni Jehovinim Svedocima!

Ni Jovan nije tacno razumeo prorocanstva i pogresno je tumacio kao i ovaj (Miler)!

Dakle isti slucaj!

Ne mozes ti poreci da od istog coveka nastajete svi vi! To je cinjenica!

Dakle, od Milera nastajete svi, EGW je bila Milerov sledbenik i Russell!

A da li je jedna crkva od Boga a druga nije, to je diskutabilno, mi tvrdimo da nije ni jedna!
 
Natrag
Top