Poslednja prevara

Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Biblijska proročanstva o poslednjim dogadjajima pred Hristov drugi dolazak, Znaci poslednjeg vremena i Hristovog dolaska.

 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.259
Ne postoje argumenti protiv biblije, ili biblijskog ucenja koji ti se iznosi.

Ti upravo to pokusavas sve vreme, da biblijske dokaze pobijes nekim SVOJIM licnim navodnim dokazaima, a takvi ljudski dokazi se lako prepoznaju u kontekstu pisma.

Ti sve vreme tvrdis kako si nas pobedio, pobio, dokazao, itd, i time svesno iznosis neistine, i smirujes svoju savest kako je to tako.

Nisi nista nikome i nikog pobedio, pobio, dokazao, itd.. vec si sebe jos vise utvrdio u samoobmani, i dokazivanju samom sebi - da su neistine koje iznosis navodna istina.

To je najgore stanje ljudskog duha, da uveri samog sebe da je laz istina.

Takvom coveku nema pomoci.

Sto se tice tvrdnje da ja i Tripo iznosimo besmislice, evo ja te pitam, koje su to besmislice, pa ce mo videti na osnovu biblije.

Znaci, iznesi po rednim brojevima, mislim da je to posteno.

Ako to ne uradis, to znaci da one ne postoje, i da ti samo izmisljas da bi ovde na forumu predstavio sebe kao onoga koji govori pravo, a mi svi iznosimo neistine.

Dakle;

1.
2.
3
Ja sam dokazao, kao i Tripo sto neprestano ponavlja da je "dokazao". Ako on ima pravo to da ponavlja (a nije dokazao nista) ja imam jos vise.

Dokazi su ti svuda po forumu, apsolutno na svakoj temi sam zakopao vase ucenjenje.

Nema smisla da na svakoj temi trazis iste dokaze, i tako se pravis blesav.

1,2,3.. smesan si :)
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Ja sam dokazao, kao i Tripo sto neprestano ponavlja da je "dokazao". Ako on ima pravo to da ponavlja (a nije dokazao nista) ja imam jos vise.

Ovo je baš nivo razg. djece kada se svađaju oko igračke.

Dokazi su ti svuda po forumu, apsolutno na svakoj temi sam zakopao vase ucenjenje.

To nije nikakvo mjerilo reći. Šta vrijedi nečija riječ ako nije tako.

Da dokazao si nam da piše da ne držimo subotu, da jedemo svinjetinu, da će nepokajani grešnici vječno da se muče, da su mrtvi ipak živi kao duhovi.

1,2,3.. smesan si :)

Potvrda moje prve primjedbe.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Nisi Mire dokazao, vec si iznosio SVOJA licna misljenja.

Upravo je sup[rotno, da su SVA ta misljenja oborena pismom.

Evo, iznesi rednim brojevima koja su to pogresna ucenja u Adventizmu, pa ce mo proveriti u bibliji.

Dakle, rednim brojevima

1.

2.

3.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.259
Nisi Mire dokazao, vec si iznosio SVOJA licna misljenja.

Upravo je sup[rotno, da su SVA ta misljenja oborena pismom.

Evo, iznesi rednim brojevima koja su to pogresna ucenja u Adventizmu, pa ce mo proveriti u bibliji.

Dakle, rednim brojevima

1.

2.

3.
Imas na svim temama izneseno pa tamo obaraj! Nisi uspeo tamo, pa ces sad kao ovde? Nemoj me zasmejavati!
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Pa i treba da se spustim na decji nivo kad si ti dete!

JA SAM DOKAZAO I OBORIO :)
TAKO TI PISES BEZ IKAKVIH DOKAZA...

Ti za razliku od mene ne možeš da pokažeš da je neki moj komentar na tom nivou.

Baš jesu tvoji kao ono ma nemoj te kasti. :mig:

I ja ću reći da sam oborio kao i vi. :mig:
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.259
I ja ću reći da sam oborio kao i vi. :mig:
Eto dokaza kakav si, vidi se iz posta gde namigujes i kreveljis se!

Ti mislis da nisam uspeo, jer se i dalje cvrsto drzis neistina, pa to tumacis kao nekakvu tvoju pobedu.

Rec je na sve iznesena i to godinama unazad.

Ma ti si Laodikeja zaslepljen, ne mogu ja tebi pomoci. Tebe prosto ne interesuje sta ja pisem, kao ni Tripa. A iskreno vise me i nije briga, ti ako zelis ostani u tim lazima.

Ja ako odgovorim to je zbog drugih, a i to cu uskoro prestati, pa se svadjajte medjusobno...
 
Natrag
Top