poplave u srbiji Božji gnev

Član
Učlanjen(a)
19.07.2010
Poruka
1.691
ništa se ne može zaustaviti kada Bog pokrene proročko vreme. sao jedno ostaje ,pokajanje. to će na žalost za mnoge trebati biti jedan podvig. odricanje najpre. o,kako je duh laodikeje prisutani jak. sotona se razrikao,zna da je kraj mu blizu.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Ne znam da li sam vec napisao - u dva navrata Bog mi je pokazao da su ove poplave u Srbiji direktni znaci Hristovog drugog dolaska, odnosno da ce mu prethoditi.

U dva navrata Bog mi je u nocnom vidjenju pokazao sam cas Hristovog dolaska i pojave na oblacima nebeskim i odredjena desavanja ciju sam simboliku kasnije razumeo razmisljajuci o njima.

U prvom nocnom vidjenju - uz neke pojedinosti koje su vezane za samu crkvu - Gospod mi je pokazao sam cas Hristovog dolaska i u trenutku kada se on pojavio na oblacima nebeskim - cula se odredjena melodija koju je pevao umilni zenski glas.

Pre izvesnog vremena pratio sam odredjenu spicu na prvom programu rts-a koja je prikazivala posledice poplava u Srbiji, koja je bila pracena istom ovom melodijom iz mog otkrivenja.

U drugom nocnom vidjenju koje sam imao jos pocetkom godine, pokazan mi je sam trenutak Hristovog dolaska i ulazak vernih u nebo.
U tom nocnom vidjenju njegov dolazak je pratila odredjeno nadilazenje vode koja nije dolazila sa neba - vec kao da su se reke izlivale i poplavljivale ceo grad dizuci se velikom brzinom u sve vise delove grada, pri cemu su ljudi u panici bezali u vise delove grada pred nadolazecom bujicom.

Pokajanje i ono sto iz njega proistice je izistinski jedan podvig koji svako ko zeli da udje u carstvo Bozje - mora postici..ali gledajuci danasnji svet, ljudi vise mare za svetska uzivanja nego da bar jedan sat u danu provedu u svojoj kleti sa Bogom u molitvi i citanju njegove reci.
Ali hvala Bogu, posto ljudi traze da vide pa onda da poveruju i da se obrate - Bog ce im to i dati u ovom vremenu, ljudi ce otvorenim ocima gledati cuda koja ce se desavati pred njima i svako ce dobiti priliku da cuje, vidi i da se obrati.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
05.05.2014
Poruka
3.698
Tako i piše da će izaći mnogi i da će naučiti pogrešno i mnoga čuda će činiti.
Nije čudo mera za verujuće već REČ.Po toj reči se ispituje SVE i duhovi koji uče i duhovi koji čuda čine i pogađački, svi redom idu na tas prvo.

Laodikeja nisi nam rekao datum Isusovog povratka koji ti je pokazan.Isus reče da nije naše da znamo vreme dolaska već ćemo po znacima znati blizinu ali datum NE.
Još me interesuje kad ti je pokazana crkva da ide pre nevolja ili posle?

To što kažeš da će svi morati videti čuda i da će ona uticati na veru to nije tako.
Isus je činio čuda i nisu se otimali u veri, apostoli su činili čuda i poubijala ih najstarija paganska crkva.
Ima samo jedna mera i zove se REČ koju Duh Sveti potvrđuje i odseca sve pogađačke dodatke.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Kao prvo vezano za dan i cas Isusovog dolaska, mnogi samoinicijativno tumace Hristove reci koje je uputio svojim ucenicima.

"А о дану том и часу нико не зна, ни анђели небески, до Отац мој сам" ( Matej 24. 36 )

"А Он им рече: Није ваше знати времена и лета које Отац задржа у својој власти" ( dela apostolska 1. 7 )

Dakle, cinjenica na koju je ukazao Isus je ta - da sam dan i cas Isusovog dolaska niko ne zna, ali to ne znaci niti to mozemo pronaci u bibliji - da Bog ne moze nekome objaviti dogadjaje koji ce prethoditi Hristovom dolasku, pa i sam dan i cas Hristovog dolaska.
Dakle, nigde ne pise da Bog tako nesto ne moze uciniti.

Ono sto je meni Bog direktno otkrio kroz otkrivenje je to - da je 22 marta 2011 godine na ravnodnevicu odpocelo izlivanje Bozjih sudova na planetu zemlju, i da ce oni biti sve ucestaliji i razorniji do dana kada ce sam Bog objaviti istinu preko nebeskih znakova - nakon cega ce se skupiti ostatak vernih koji ce obaviti pripremu za Hristov dolazak i uznesenje.
Takodje, otkrio mi je - da ce Hristos zavrsiti svoju prvosvestenicku sluzzbu u nebeskoj Svetinji nad Svetinjama i iz nje izaci u vreme kada je u nju i usao - a to je 22 oktobra, nakon cega ce njegov dolazak uslediti 11 meseca.

Ovo je rec Bozja a ne moja, tako da ce vreme pokazati Bozanski pecat ovih prorocanstava.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Ne, vec moze biti u pitanju samo njegova milost koja odlaze vreme kraja.

U svakom slucaju, nisam napisao koje godine - ali po znacima vrlo uskoro.
 
Učlanjen(a)
15.05.2014
Poruka
29
Tudji religijski dogadjaji se ne osporavaju. To kaze K.G.Jung najboji poznavalac ljudske psihe i religioznosti. Tako da mi je vrlo drago da je neko imao religijski dozivljaj povodom strasnih nepogoda koje su pogodile nas region. A jos mi je drazi zakljucak koji je proistekao iz tog dozivljaja.

Pokajanje i ono sto iz njega proistice je izistinski jedan podvig koji svako ko zeli da udje u carstvo Bozje - mora postici..ali gledajuci danasnji svet, ljudi vise mare za svetska uzivanja nego da bar jedan sat u danu provedu u svojoj kleti sa Bogom u molitvi i citanju njegove reci.
Ali hvala Bogu, posto ljudi traze da vide pa onda da poveruju i da se obrate - Bog ce im to i dati u ovom vremenu, ljudi ce otvorenim ocima gledati cuda koja ce se desavati pred njima i svako ce dobiti priliku da cuje, vidi i da se obrati.













 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Ja se uplasio da si dao neku tvrdnju koja moze da se testira :)

Sve što Bog otkrije može da se testira - a za to postoji nekoliko načina:

1. Biblijska provera - da li su data otkrivenja u skladu sa nekim otkrivenjem i proročkim vremenima koja su već data u bibliji.

2. Molitva koja prati osvedočenje da je otkrivenje od Boga - dato onome koji je to proročko otkrivenje dobio ili nekoj drugoj osobi.

3. Ispunjenje samog događaja datog u otkrivenju

Što se tiče vremena početka izlivanja Božjih sudova na ovu planetu - oni su otpočeli u vreme Pashe po Jevrejskom solarnom racunanju vremena - na ravnodnevicu 22 marta.

U samoj bibliji pronalazimo više vremenskih proročanstava koja su trebala da se ispune u Bogom datim rokovima koji su dati kao određena vremena milosti za Božji narod.
Kada Bog nešto čini - on to čini u jasno zacrtanim vremenskim okvirima, otkrivajući svoju volju i svoje namere preko svojih slugu proroka, događaje koji treba da se ispune u tom zacrtanom vremenskom

S tim u vezi, sve ono što sam ja napisao ima biblijsku potporu i nosi pečat Božanskog Duha kao ono što je on otkrio u današnjem vremenu kroz izabrane sluge.

Bog je po proročanstvu iz knjige proroka Danila 8 i 9 poglavlja koje govori o 2300 dana i noći - proročkih godina - otpočeo očišćenju nebeske Svetinje 1844 godine i tada je podigao Adventni pokret kao crkvu poslednjeg vremena da kroz nju objavi čas suda Božjeg i skori Hristov dolazak u slavi, koji je trebao da se dgodi u ono vreme 1890 godine - 2 godine nakon Mineapoliske konferencije na kojoj je iznesena nauka o opravdanju verom.

Pošto Adventni narod nije tada obavio misiju koju mu je Bog dodelio - Isusov dolazak je odložen i vreme milosti produženo.

Ono što je Bog danas otkrio kroz svoje izabrane sluge koje je podigao unutar svoje crkve za duhovno probuđenje i reformu iste je to - da je Bog od vremena 1888 - 1890 godine, dao tačno zacrtano vreme koliko će se milost za njegov narod produžavati, nakon čega on više neće davati više nikakvo dodatno vreme milosti, već će delo na zemlji završiti isključivo po svojoj sopstvenoj volji - čak i ako ne bude ni jednog posvećenog čoveka koga bi on mogao upotrebiti za rad u delu jevanđelja.

Ovo pomenuto vreme milosti je biblijskih 120 godina i kao što je prepotopnom svetu dato 120 godina milosti dok nije nastao potop, tako je i od 1844 - 1890 godine - dato vreme od 120 godina milosti, nakon čega će nastupiti vreme kraja i Hristov slavni dolazak.

- Bog je 2001 godine u crkvi podigao reformni pokret za duhovno probuđenje i reformu svog naroda.

Računajući 120 godina od 1888 godine - dolazi se u 2008 godinu ( sedam godina nakon podizanja reformnog pokreta 2001 ), i te godine 2008 - Bog je oduzeo autoritet rukovođenja delom od strane crkvenog rukovodstva, jer je crkva odbacila vest i poziv na probuđenje i reformu, i Bog je rukovođenje delom predao u ruke ljudi koje je podigao u tom cilju.

Računajući 120 godina od 1890 godine - dolazi se u 2010 godinu ( odnosno početak nove 2011 godine ) u kojoj je počelo izlivanje Božjih sudova na ovaj svet.

Mi danas živimo u samom vremenu posletka jer su sudovi Božji nad ovom planetom, i vreme do njegovog dolaska se ne meri više godinama već mesecima.

Isus je u nebesku Svetinju nad Svetinjama ušao 22 oktobra 1844 godine i iz nje će izaći u isto to vreme 22 oktobra kada prestaje vreme milosti za svet, nakon čega nastupa vreme sedam poslednjih zala i nakon toga Hristov dolazak u slavi.

Tudji religijski dogadjaji se ne osporavaju. To kaze K.G.Jung najboji poznavalac ljudske psihe i religioznosti. Tako da mi je vrlo drago da je neko imao religijski dozivljaj povodom strasnih nepogoda koje su pogodile nas region. A jos mi je drazi zakljucak koji je proistekao iz tog dozivljaja.

Pokajanje i ono sto iz njega proistice je izistinski jedan podvig koji svako ko zeli da udje u carstvo Bozje - mora postici..ali gledajuci danasnji svet, ljudi vise mare za svetska uzivanja nego da bar jedan sat u danu provedu u svojoj kleti sa Bogom u molitvi i citanju njegove reci.
Ali hvala Bogu, posto ljudi traze da vide pa onda da poveruju i da se obrate - Bog ce im to i dati u ovom vremenu, ljudi ce otvorenim ocima gledati cuda koja ce se desavati pred njima i svako ce dobiti priliku da cuje, vidi i da se obrati.

Amin!
 
Član
Učlanjen(a)
30.09.2012
Poruka
1.589
Laodikeja to su tumacenja, ne testiranja, cak ni vecina hriscana se ne slaze sa tvojim tumacenjem, da se slazu ne bi bilo toliko razlicitih tumacenja istih knjiga.
Ovo sto pises da je Bog radio, daj neki dokaz da je on, a ne ljudi.
Test ( kao na primer naucni test ) bi bio kad bi ti rekao Bog je rekao u oktobru, i mi sacekamo oktobar i vidimo, al tu ulecu price da ce mozda da se predomisli, u svakom slucaju taj test je neoboriv, jer se uvek nadje izgovor zasto je propao, znaci nije test.
 
Natrag
Top