poplave u srbiji Božji gnev

VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Tvoja zajedljivost je tvoj problem, takodje i tvoje izvrtanje pisma i mojih izjava.
 
Učlanjen(a)
05.05.2014
Poruka
3.698
Lepo sam rekao, nije lepo izvrtati tudje izjave.

Ja nigde nisam napisao da je sedmi pecat otvoren - vec da se nalazimo u vremenu sestog pecata u kome ce se odigrati poslednji dogadjaji.
Sedmi pecat je vreme tisine u kome ce Hristos izaci iz nebeske Svetinje nad Svetinjama cime ce prestati vreme milosti za svet, i on doci po drugi put u slavi.

Stvarno si neverovatno uporan...Laodikeja čoveče, ti pišeš kako od 2011 se IZLIVAJU ČAŠE ZALA da li je tako: TAKO JE!
A onda ponovi ti kažem čitaj 8-mu glavu Otk. gde je opis SEDMOG PEČATA i vidi da se U SEDMOM PEČATU zla izlivaju i kakva je to tvrdnja da živiš u šestom pečatu kad ti se ni šesti nije otvorio niti nebo savilo ni presto video i živiš u tom vremenu a dešavaju se stvari iz SEDMOG PEČATA kao čaše zala....mislim,gde je kraj tvojim igrarijama?

Hajde ZAPIŠI da se NI ŠESTI PEČAT NIJE OTVORIO pa to znači da ni sedmi nije i da NEMA ČAŠA ZALA dok se sedmi ne otvori Jelena kukavna šta učini od naroda. Molim sve učesnike da ne misle kako su svi Adv. takvi zaista nisu ovo je presedan koji i nije ni u jednoj ni velikoj ni maloj zajednici kako se predstavlja.
Laodikeja sedi malo i odmori bracika nevalja ti taj posao nikako.
 
Član
Učlanjen(a)
25.12.2012
Poruka
1.901
nakon toliko stranica - ispisanih
još uvijek nitko nije priložio Biblijski dokaz da su poplave Božji gnjev
niti me ne čudi - jer za to nema Sveopisamskih dokaza
žalosno je ali istinito, da če Helenina lažna braća - najaktivnije obmanjivati ljude na zemlji,
prije drugog slavnog dolaska Spasitelja
 
Učlanjen(a)
05.05.2014
Poruka
3.698
nakon toliko stranica - ispisanih
još uvijek nitko nije priložio Biblijski dokaz da su poplave Božji gnjev
niti me ne čudi - jer za to nema Sveopisamskih dokaza
žalosno je ali istinito, da če Helenina lažna braća - najaktivnije obmanjivati ljude na zemlji,
prije drugog slavnog dolaska Spasitelja

Nebih se složio da su oni lažna braća već da su uvereni da je to istina što čitaju kod Jelene a toga ima u svim zajednicama sve greše ali ljubav prema verujućim mora ostati prava.

Što se tiče vode ona je kao i vatra i zemljotres u službi opomene ali i uništenja.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Jedno je procitati i misliti da je nesto istina, a drugo biti direktno osvedocen od Boga da je nesto istina.

Ja sam ovde na forumu do sada cuo samo subjektivna misljenja, cak sta vise - niko od vas nije ni posvedocio da je u nesto osvedocen od Boga, jer ocigledno da takva iskustva nemate, vec samo klimava ljudska misljenja koja stoje na staklenim nogama, nikako na bibliji i licnom iskustvu osvedocenja.
 
Član
Učlanjen(a)
19.07.2010
Poruka
1.691
nakon toliko stranica - ispisanih
još uvijek nitko nije priložio Biblijski dokaz da su poplave Božji gnjev
niti me ne čudi - jer za to nema Sveopisamskih dokaza
žalosno je ali istinito, da če Helenina lažna braća - najaktivnije obmanjivati ljude na zemlji,
prije drugog slavnog dolaska Spasitelja
pa ako čovek ne veruje Bibliji onda dokaza i nema,to je tačno. nema nade za one koji služe drugome duhu,moraju da mu robuju. tako da tu počinje slepilo.
 
UPLOADER
Učlanjen(a)
19.10.2010
Poruka
3.325
nakon toliko stranica - ispisanih
još uvijek nitko nije priložio Biblijski dokaz da su poplave Božji gnjev
niti me ne čudi - jer za to nema Sveopisamskih dokaza
žalosno je ali istinito, da če Helenina lažna braća - najaktivnije obmanjivati ljude na zemlji,
prije drugog slavnog dolaska Spasitelja

Ispast ću glupa ali moram pitati tko je ta Helena? Stisnem na Gogle Helena gle što mi izbaci
helena.png
 
Natrag
Top