poplave u srbiji Božji gnev

Učlanjen(a)
15.05.2014
Poruka
29
Nisam pristalica ni jedne vrste fanatizma zato mogu čuti kako Bog daje u srca nekih ljudi da izvrše Njegovu volju.Harp je sredstvo kao i mač ili top kojim se može kazniti zato ne gledam na oruđe kao čudo već na odobrenje da se to upotrebi. Na Japan je dozvoljeno da padnu dve bombe i mogao je američki bombarder da leti i nosi bombu i nikad da je ne može ispustiti ili da se ne aktivira ili da im bude stavljeno u srce da odustanu od tog posla ali nije jer je dopušteno.

Smatram da ovo jeste upozorenje da se ne ide u korak sa PONOSNOM Evropom i da shvatimo ko želi da odvede ovaj narod na klanicu izjavljujući da Evropa NEMA ALTERNATIVU...ne, Bog nema alternativu a otpadništvo treba odbaciti i okrenuti se onom koji život daje.
Rusija je odbila parade SRAMA i toga tamo neće biti ali ovi šarlatani hoće u kazan po svaku cenu jer su i sami ucenjeni.Bolesna nacija i duhovno i telesno zato joj treba prvo okretanje k Bogu i čišćenje od sodomije pa nek idu među civilizovane oni što hoće u kazan sa kazandžijom na čelu i potrčkom.
Zdusno se protivis zapadnim vrednostima ali isto tako zdusno koristis proizvode tih vrednosti. Koristis zapadni kompjuter, hranu stavljas u zapadni frizider i gledas u zapadni televizor. Ne znam da li imas auto ali ako ga imas i on je zapadni(ako nije Lada). Ispravi me ako gresim.
Sa druge strane si u pravu. Odlazak Srbije na zapad je kao da Zvezda igra Premijer ligu. Bilo bi 20:0 po utakmici. Zakljucak se sam namece.
Ako si pak duhovni tip coveka odi lepo u neki manastir u Sibiru i posveti zivot Gospodu.
Da sam cinik rekao bih ti da prodas tu svoju zapadnu tehniku i razdelis pare sirotinji.
 
Učlanjen(a)
05.05.2014
Poruka
3.698
Zdusno se protivis zapadnim vrednostima ali isto tako zdusno koristis proizvode tih vrednosti. Koristis zapadni kompjuter, hranu stavljas u zapadni frizider i gledas u zapadni televizor. Ne znam da li imas auto ali ako ga imas i on je zapadni(ako nije Lada). Ispravi me ako gresim.
Sa druge strane si u pravu. Odlazak Srbije na zapad je kao da Zvezda igra Premijer ligu. Bilo bi 20:0 po utakmici. Zakljucak se sam namece.
Ako si pak duhovni tip coveka odi lepo u neki manastir u Sibiru i posveti zivot Gospodu.
Da sam cinik rekao bih ti da prodas tu svoju zapadnu tehniku i razdelis pare sirotinji.


Od svega što reče ništa ne stoji.
Kineski komp je istočni.Auto nije zapadni.Sve zapadno kad bih prodao nebi bilo za tri siromaha da se najedu.To što su tebi zapadne VREDNOSTI meni je po merilu Biblije otpad od morala. Manastir nije rešenje za verne bar to si iz Biblije mogao naučiti jer poslanici nisu sedeli u manastirima već učili po kućama o spasenju.
Pokušaj ovo od gore što si meni ponudio na sebe primeniti možda više sirotinje bude nahranjeno.
Vernici nemaju TV.
 
Član
Učlanjen(a)
19.07.2010
Poruka
1.691
Nisam pristalica ni jedne vrste fanatizma zato mogu čuti kako Bog daje u srca nekih ljudi da izvrše Njegovu volju.Harp je sredstvo kao i mač ili top kojim se može kazniti zato ne gledam na oruđe kao čudo već na odobrenje da se to upotrebi. Na Japan je dozvoljeno da padnu dve bombe i mogao je američki bombarder da leti i nosi bombu i nikad da je ne može ispustiti ili da se ne aktivira ili da im bude stavljeno u srce da odustanu od tog posla ali nije jer je dopušteno.

Smatram da ovo jeste upozorenje da se ne ide u korak sa PONOSNOM Evropom i da shvatimo ko želi da odvede ovaj narod na klanicu izjavljujući da Evropa NEMA ALTERNATIVU...ne, Bog nema alternativu a otpadništvo treba odbaciti i okrenuti se onom koji život daje.
Rusija je odbila parade SRAMA i toga tamo neće biti ali ovi šarlatani hoće u kazan po svaku cenu jer su i sami ucenjeni.Bolesna nacija i duhovno i telesno zato joj treba prvo okretanje k Bogu i čišćenje od sodomije pa nek idu među civilizovane oni što hoće u kazan sa kazandžijom na čelu i potrčkom.
upraVO TAKO.
 
Član
Učlanjen(a)
15.01.2013
Poruka
555
Od svega što reče ništa ne stoji.
Kineski komp je istočni.Auto nije zapadni.Sve zapadno kad bih prodao nebi bilo za tri siromaha da se najedu.To što su tebi zapadne VREDNOSTI meni je po merilu Biblije otpad od morala. Manastir nije rešenje za verne bar to si iz Biblije mogao naučiti jer poslanici nisu sedeli u manastirima već učili po kućama o spasenju.
Pokušaj ovo od gore što si meni ponudio na sebe primeniti možda više sirotinje bude nahranjeno.
Vernici nemaju TV.
Konačno da Taramana napiše nešto smisleno na ovom forumu. To je ova njegova zadnja rečenica u ovom izlaganju. Stvarno je istina da su vernici koji su stradali u nedavnim poplavama nemaju više TV (bar većina) ... al` su, svejedno, u svim prihvatnim centrima gledali TV, ponajviše radi informisanja o opštim stanjima na poplavljenim područjima. A Taramana bi kao najveći pravednik među nama ovde (tako se bar sam predstavlja) mogao da proda svoj istočno-Kineski komp pa da sa dobivenim novčanim sredstvima nahrani bar neku istočnu mačku ... možda sijamsku ... ta mačka je najpopularnija baš u tzv. zapadnom svetu. S time bi učinio vrlo plemenito delo, čak iako nebi hranio mačke, bar nas ovde nebi dodatno davio na ovoj temi "Poplave u Srbiji Božji gnev". ... Da, da, Taramana, (i još neki ostali) ... ovo je tema o poplavama, a ti nam ovde prodaješ kao Božji gnev. ... Ja tebi sve verujem, pogotovo to da đavo nikada nije gnevan, nego samo Bog, i ti si mene lično bezuvetno uverio da prirodne katastrofe uopšte ne postoje ... sve je to "kao" Božji gnev i to samo zato šta je moj komp tzv., zapadnjačke proizvodnje ... morat ću da kupim neki kineski komp, da ne bude više poplava ...
 
Član
Učlanjen(a)
19.07.2010
Poruka
1.691
Od svega što reče ništa ne stoji.
Kineski komp je istočni.Auto nije zapadni.Sve zapadno kad bih prodao nebi bilo za tri siromaha da se najedu.To što su tebi zapadne VREDNOSTI meni je po merilu Biblije otpad od morala. Manastir nije rešenje za verne bar to si iz Biblije mogao naučiti jer poslanici nisu sedeli u manastirima već učili po kućama o spasenju.
Pokušaj ovo od gore što si meni ponudio na sebe primeniti možda više sirotinje bude nahranjeno.
Vernici nemaju TV.
aMEN
 
Učlanjen(a)
05.05.2014
Poruka
3.698
.Kako da postanem glup pored ovolike konkurencije?.

Mišljenja sam da ozbiljno pretendujepš da prevaziđeš konkurenciju.

[QUOTE ]Taramana bi kao najveći pravednik među nama ovde (tako se bar sam predstavlja) mogao da proda svoj istočno-Kineski komp pa da sa dobivenim novčanim sredstvima nahrani bar neku istočnu mačku ... možda sijamsku ...[/QUOTE]

Moj komp je od 30 giga i malo je demode a vrednost na tržištu NEMA a prošle godine je vredeo cirka 10-15 evra.Nigde ja sebe ne predstavljam već zastupam reč Božju.Mislio sam da na forum ne ulaze mlađi od 13 god. izgleda da se švercuju pa ih i ovde očigledno ima, sinak da li ti je sad lakše?

Nisam ja tema već iznesi svoje mišljenje ako ga imaš o tome šta Bog kaže ko upravlja silama kosmosa?
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
19.07.2010
Poruka
1.691
nekada ljdi ne mogu da shvate ništa,ali Bog jedini možeda učini da se i taki razbude.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.259
Nisam pristalica ni jedne vrste fanatizma zato mogu čuti kako Bog daje u srca nekih ljudi da izvrše Njegovu volju.Harp je sredstvo kao i mač ili top kojim se može kazniti zato ne gledam na oruđe kao čudo već na odobrenje da se to upotrebi. Na Japan je dozvoljeno da padnu dve bombe i mogao je američki bombarder da leti i nosi bombu i nikad da je ne može ispustiti ili da se ne aktivira ili da im bude stavljeno u srce da odustanu od tog posla ali nije jer je dopušteno.

Smatram da ovo jeste upozorenje da se ne ide u korak sa PONOSNOM Evropom i da shvatimo ko želi da odvede ovaj narod na klanicu izjavljujući da Evropa NEMA ALTERNATIVU...ne, Bog nema alternativu a otpadništvo treba odbaciti i okrenuti se onom koji život daje.
Rusija je odbila parade SRAMA i toga tamo neće biti ali ovi šarlatani hoće u kazan po svaku cenu jer su i sami ucenjeni.Bolesna nacija i duhovno i telesno zato joj treba prvo okretanje k Bogu i čišćenje od sodomije pa nek idu među civilizovane oni što hoće u kazan sa kazandžijom na čelu i potrčkom.

Sve si u pravu...
 
Natrag
Top