Pomoc i snalazenje na SerbianForumu

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Svi tutorijali zakljucni sa danasnjim danom iz dela foruma

Pravila i Tutorijali Foruma

15970759.jpg



:download:

Kod:
http://www.rapidshare.com/files/3743270905/Svi_SF_tutorijali.rar

:sifra:

Kod:
SerbianForum.org

INSTALACIJA

Posto se downloaduje i raspakuje iz rara dupli klik misa na .msi fajl....broj 1 a zatim u novootvorenom prozoru instalatera kliknite misem na Dalje....broj 2

91258625.jpg


Zatim u novom prozoru kliknite misem na dugme Prelistavanje...broj 3,te u novom prozoru pronadjite u kom delu racunara zelite instalirati,obelezite misem i kliknite na dugme Prihvati....broj 4

23915877.jpg


Zatim takodje kliknite misem na dugme Dalje......broj 5

14078208.jpg


U novom prozoru kliknite misem na dugme instaliraj......broj 6

27849176.jpg


Preostaje jos ,posto vam se pojavi PDF tutorijal na lokaciji koju sami odredili za instalaciju da kliknete misem na dugme Zavrsi....broj 7

80047139.jpg



BRISANJE

Ako vam se ne svidja tutorijal koji instalirali ili jednostavno zelite ga obrisati iz vaseg racunara,nemorate ici na njegovu lokaciju i traziti taj dokumenat vec ga mozete obrisati pomocu istog .msi fajla sa kojim i instalirali. Uslov je da niste menjali lokaciju u racunaru tog pdf dokumenta ,gde i prvobitno instalirali...

Klikite duplim klikom misa na .msi fajl.....broj 1 a zatim u novootvorenom prozoru kliknite misem na dalje....broj 2

32907373.jpg


Zatim u novom prozoru kliknite na ikonu kante (Ukloni)....broj 3

14203012.jpg


Zatim takodje klikni misem na dugme ukloni......broj 4

94597940.jpg


Preostaje jos da pliknete misem na dugme Zavrsi....broj 5.PDF dokumenat bice obrisan iz vaseg racunara pod uslovom da niste menjali lokaciju dokumenata u racunaru gde i prvobitno instalirali.....

80155960.jpg
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
05.03.2011
Poruka
1
dali neko zna kako da ukljucim prevod sa francuskog na srpski u programu windowws media player?
 
Član
Učlanjen(a)
27.03.2010
Poruka
1
Pozdrav svim clanovima foruma. Ja sam novi ovde pa imam malo poteskoca oko snalazenja alöi se nadam vremenom cu ukapirati.

pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
4
Cistom srecom sam naisao na ovaj forum i samo mogu reci da je zlata vredan koliko ima zanimljivosti i stvari koje veoma retko mogu naci na netu. Velike pohvale za sve clanove koji su ga ovako unapredili.
 
Član
Učlanjen(a)
01.11.2009
Poruka
0
Imam pitanje. Zasto vise ne radi PRETRAGA UZIVO? Pre mi je to mnogo pomagalo ukucam SUNDJER BOB i lepo izadje sve sto postoji (svaka tema ili post) i ne moram da pritisnem ENTER vec samo kliknem na odredjeni link (tipa: sundjer bob sinhronizovano).
 
Član
Učlanjen(a)
07.06.2010
Poruka
469
Imam pitanje. Zasto vise ne radi PRETRAGA UZIVO? Pre mi je to mnogo pomagalo ukucam SUNDJER BOB i lepo izadje sve sto postoji (svaka tema ili post) i ne moram da pritisnem ENTER vec samo kliknem na odredjeni link (tipa: sundjer bob sinhronizovano).

Ja mislim da to zavisi od pretrazivaca koji koristis, ja koristim Mozilla Firefox 3.5 i lepo mi funkcionise....
 
Natrag
Top