Pomoc i snalazenje na SerbianForumu

Cupidon
VIP
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
5.207
Pozdrav! i dobrodošao! Ne možeš da vidiš listu registrovanih članova, ali u dnu foruma imaš pregled ko je trenutno prisutan.
 
Član
Učlanjen(a)
19.06.2012
Poruka
51
Imam 2 pitanja.

1. Da li mogu da se smanje fontovi na forumu? Znaci rucno necu u browseru da smanjujem zbog jedne stranice.
2. Da uvedete da se forum razvuce od ivice do ivice. Jer ne koristite levu i desnu stranu za reklame pa je bolje da bude razvucen. Mada mislim da ste verovatno o ovome vec razmatrali pa me samo onda zanima zasto vam je bolje ovako.
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
01.01.1970
Poruka
2.888
Imam 2 pitanja.

1. Da li mogu da se smanje fontovi na forumu? Znaci rucno necu u browseru da smanjujem zbog jedne stranice.
2. Da uvedete da se forum razvuce od ivice do ivice. Jer ne koristite levu i desnu stranu za reklame pa je bolje da bude razvucen. Mada mislim da ste verovatno o ovome vec razmatrali pa me samo onda zanima zasto vam je bolje ovako.


Velicina fonotova je poprilicno standardna, nevjerujem da ce se smanjivati. Sto se skina tice od ivice do ivice ili takozvanog "fluid" za sada se neplanira mjenjati, izgledalo bi sve estetski previse razvuceno.
 
Član
Učlanjen(a)
11.05.2011
Poruka
1.251
Tehnicko pitanje:

Na Serbina forum podforum religuje, vec tri dana nikako ne mogu da otvorim temu Adventisti.
Sve ostale teme mogu da otvorim i postavim komentare, samo ne mogu tu temu

U cemu je problem?

Moj kompjuter kaze ovako:
[TABLE]
[TR]
[TD]
image.php
[/TD]
[TD="width: 100%"]Database error[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: bodytext, colspan: 2"]The Serbian Forum database has encountered a problem.
[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

Mozete li mi pomoci u tome?

Unapred hvala

Mika32
 
Učlanjen(a)
10.12.2011
Poruka
1
Imam pitanje. Zasto vise ne radi PRETRAGA UZIVO? Pre mi je to mnogo pomagalo ukucam SUNDJER BOB i lepo izadje sve sto postoji (svaka tema ili post) i ne moram da pritisnem ENTER vec samo kliknem na odredjeni link (tipa: sundjer bob sinhronizovano).

Pretraga ne radi ni kod mene iako sam probala sve: i u Google Chromu, IE 10 i Mozilla Firefox

Moze li neko da mi pomogne - ne znam u cemu je problem!!?
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.425
Koji font koristi Serbian Forum? Samo na ovaj forum latinicna slova su mi problem.
Ovako ja citam SF???

sforumd.png
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Ajd u dnu prebaci na Srpski i mislim da ce biti Ok.....

9omJu.png
 
Član
Učlanjen(a)
01.09.2012
Poruka
4
koji program mi je poreban da skidam filmovi igrice programe itd preko serbijan forum dali neko moze da mi pomogne pozz
 
Član
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
3.291
Da li bi neko bio ljubazan da mi objasni sledece kada postavim zahtev za muziku ispod posta iskoci :

besplatan download
full download

Tako nekako,ima tri opcije,kliknuo sam na jednu i ponudio mi je da skinem neku aplikaciu i ja nisam isao dalje.Da li tako stvarno moze da se ide na download trazenog ili kako?Zahvaljujem
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
01.01.1970
Poruka
2.888
To su reklamni linkovi, nemora znaciti da ce se pronaci trazeni sadrzaj ako se skine taj program.

Da li bi neko bio ljubazan da mi objasni sledece kada postavim zahtev za muziku ispod posta iskoci :

besplatan download
full download

Tako nekako,ima tri opcije,kliknuo sam na jednu i ponudio mi je da skinem neku aplikaciu i ja nisam isao dalje.Da li tako stvarno moze da se ide na download trazenog ili kako?Zahvaljujem
 
Natrag
Top