Pomoc i snalazenje na SerbianForumu

Član
Učlanjen(a)
17.04.2010
Poruka
44
E, samo jedna zamerka na gramatičkoj greščici :

"Ulogovani ste i možete da koristite sve funkcije foruma. Želimo Vam prijatane trenutke."

Prijatani trenuci? A i, ne mogu koristiti sve funkcije foruma. Nemam akaunt admina ;p
 
Član
Učlanjen(a)
04.01.2012
Poruka
0
Hvala. Našao sam puno audio knjiga. Jako dobar forum, bogat, sređen, stručan.
 
Član
Učlanjen(a)
06.01.2012
Poruka
122
Možda nisam dovoljno temeljito pretražio pravila foruma, pa nisam našao mogućnost da, kada se riješi postavljeni problem, autor (pokretač teme) iza naslova napiše riječi: RIJEŠENO, ODUSTAJEM i sl. To na drugim forumima ima i mislim da je dobro.
 
Cupidon
VIP
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
5.207
Simo17, kada, recimo, ti postaviš pitanje u nekom podforumu, i dobiješ odgovor, dovoljno je samo da napišeš "dobio sam odgovor, post se može zaključat". Urednik tog dijela i moderatori će odlučiti da li će zaključati temu, bez brige. Pozdrav!
 
Član
Učlanjen(a)
06.01.2012
Poruka
122
Moj prijedlog je po meni učinkovitiji, ali ukusi su različiti kao i ljudi. Pravila su pravila, koja ću poštovati.
Lijep pozdrav.
 
Član
Učlanjen(a)
04.01.2011
Poruka
886
Moj prijedlog je po meni učinkovitiji, ali ukusi su različiti kao i ljudi. Pravila su pravila, koja ću poštovati.
Lijep pozdrav.
Tako sam i ja mislio u pocetku,razmisli sta bi ti dozvolila na svom forumu a sta ne bi(od opcija)Sto se mene tice na ovom forumu ima dovoljno opcija za podesavanje...
pozzz druze simo17....:al:
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
30.01.2011
Poruka
18
Ne znam gde da postavim ovo pitanje pa ako mu nije mesto ovde,slobodno ga obrisite. (mada,cenio bi odgovor):???: Trazio sam po forumu ali nigde nisam nasao tutorijal za skidanje i narezivanje (posebno narezivanje,jer ovo prvo je lako) play station 2 igara. U delu foruma sa navedenim temama ga nema,i bilo bi dobro da se taj tutorijal ubaci jer do sad sam skinuo par igara,i sad ide ono najbitnije...narezati igru. Dakle znam sta da radim sa rar fajlovima,ali nakon toga sta treba da narezem... :???: Zahvaljujem se unapred onome ko mi detaljno sve objasni. (inace,forum je vrh nema sta) ;)
 
Član
Učlanjen(a)
02.03.2012
Poruka
1
da li nek ima temu Kao shvatam slobodu licnosti i U mome radoznalom oku hitno mi je...:)
 
Član
Učlanjen(a)
03.02.2011
Poruka
40
Ја сам овде нови, и ово је моје прво јављање. Молим да ми неки искуснији члан овог форума помогне саветом како се може, и да ли се уопште може добити преглед регистрованих чланова овог форума.

Хвала.
 
Natrag
Top