Poklanjam...

Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
Poklanjam prijatelju Rusu, možda mu uskoro zatreba dok sa svojim komšijom sedi u nekom parku. yes3 stink.

680319a.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Poklanjam Deliji da se ko čovek izigra sa ovim kockicama pošto mu je i onako humor na nivou deteta :lol:

LegoJoe12.JPG
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
U pravu si...ali neki mi je kao drugar na forumu pa rekoh da ga malo poštedim :lol:
 
TMF
Član
Učlanjen(a)
09.07.2011
Poruka
1.433
Ma neće se ljutiti ako mu daš bombonu...

101920_bombone_f.jpg


Ili:

TN_75.JPG


U krajnjem slučaju (beli je ljut, nije za decu):

TicTacOrange2.jpg
 

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
Evo za ovu trojicu iznad svakom po jedna:

DECIJA%20NOSA.JPG


Ako budete dobri - biće i lizalica:

zabava-lizalica-vredna-6800-evra.jpg


:D:D:D:D:D
 
Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
Poklanjam Deliji da se ko čovek izigra sa ovim kockicama pošto mu je i onako humor na nivou deteta :lol:

LegoJoe12.JPG
Ne zameram na ovom komentaru, a kako da zamerim nekome ko je veliki ljubitelj ''Kursađija'' pa mu je humor na nivou ove humoreske. yes3 stink.

Ovo je za tebe. yes3

Foamy_the_Clown_Mask_-_677114502.jpg


Stavi ovu masku na glavu, jer zahvaljujući tvojim cirkuzantsko-kičastim nastupima, definitivno ulaziš u konkurenciju za najvećeg klovna foruma. yes3 :lol:

To je bre za malo stariju decu. Ovo treba njemu:

5604-4.jpeg


A što se tebe tiče Beljo, kod tebe se vidi da si operisan od humora. stink. Mada je moguće što se tiče humora da imaš neki kvar, pa ti je potrebno servisiranje. stink.

A ovo je za tebe. yes3

63473.jpg


Navuci ovo na glavu, pa nastavi da skaćeš sa teme na temu, i da budeš veseljak k'o majmun. :lol:
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Niakd nećeš preboleti to što više ljudi ne gleda tvoje omiljene televizije B92 i SOS kanal :lol:
 
Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
Niakd nećeš preboleti to što više ljudi ne gleda tvoje omiljene televizije B92 i SOS kanal :lol:
Navik'o sam ja da bljuješ laži o meni na forumu, dobro se zna šta ja mislim o ovoj režimsko - pede*skoj televiziji - B92. stink.

A ti nikada nećeš preboleti što više ljudi ne voli bivšu mis sis - Vendi, što ne prati izopačene trendove kao ti i medijsko čudovište zvano Pink, koje te je u portunosti zablentavilo. :lol:
 
Poslednja izmena:
TMF
Član
Učlanjen(a)
09.07.2011
Poruka
1.433
A što se tebe tiče Beljo, kod tebe se vidi da si operisan od humora. stink. Mada je moguće što se tiče humora da imaš neki kvar, pa ti je potrebno servisiranje. stink.

A ovo je za tebe. yes3

63473.jpg


Navuci ovo na glavu, pa nastavi da skaćeš sa teme na temu, i da budeš veseljak k'o majmun. :lol:

Ovo je tvoj, čak i ja mogu reći, tipičan odbrambeni mehanizam. Ali, razumem ja sve to, ipak si ti čovek navijač.
I zato, evo ti ovo da zapališ na tribinama:

35-crni-nor.jpg
 
Natrag
Top