Hoyas
LEGEND
Učlanjen(a)
06.06.2009
Poruka
21.085
Je li nas Bata Raka stvarno zadrt ili mi se samo cini?:???:
Ja ga pitala da mi promjeni nick,a on neceeeeeeeeeeeee:cray:i to dva puta...telephone
U srce me dirnuo:cray:zloco jedan...:diablo:

Nije zadrt koliko znam voli mlade smile3.
Obustavljena je zamena nikova do daljeg.Treba da se srede par stvari pa ce svako moci da menja nik da krasi korisnicko ime i da ne nabrajam povlastice samo ce morati da zaradi.
Zato sluzi SF zlato i SF $ .Samo malo strpljenja.
 
Učlanjen(a)
10.07.2010
Poruka
2.773
Obustavljena je zamena nikova do daljeg.Treba da se srede par stvari pa ce svako moci da menja nik da krasi korisnicko ime i da ne nabrajam povlastice samo ce morati da zaradi.
Zato sluzi SF zlato i SF $ .Samo malo strpljenja.

Koliko će biti potrebno SF zlata i SF$, da zavrnem rukave.
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Kako ukućani komentarišu tvoje aktivnosti na netu, u stvari u prvom redu na ovom forumu?
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Nešto razmišljam, ne bih ja tu ništa menjao i dodavao, oko nick-a i avatara... Jel' mogu da zamenim taj keš kod tebe i bata Rake za pravi, neka bude i samo 10%, ili barem neki paket suhomesnatih proizvoda (pristajem i na zimnicu u tegli), da se nađe za zimu?
 
Hoyas
LEGEND
Učlanjen(a)
06.06.2009
Poruka
21.085
Kako ukućani komentarišu tvoje aktivnosti na netu, u stvari u prvom redu na ovom forumu?

Zena i cera ravnodusne ,a sin zarazen forumom ko i ja nema nam spasa wacko2.



Nešto razmišljam, ne bih ja tu ništa menjao i dodavao, oko nick-a i avatara... Jel' mogu da zamenim taj keš kod tebe i bata Rake za pravi, neka bude i samo 10%, ili barem neki paket suhomesnatih proizvoda (pristajem i na zimnicu u tegli), da se nađe za zimu?

Mozda i padne neka Francuska obrada ako u prefu od jedno 1000 bule bijes mene i Vanakira.
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Mozda i padne neka Francuska obrada ako u prefu od jedno 1000 bule bijes mene i Vanakira.
[/INDENT]
Još zaljubljenika? Prihvatam izazov! ;) Koliko dugo i često igraš pref? Uspevaš li od drugih obaveza? Jedno od rešenja je da naučiš i ženu da igra, pa uključiš u redovnu ekipu, bar se neće buniti što često ideš na kartanje... :)
 
Hoyas
LEGEND
Učlanjen(a)
06.06.2009
Poruka
21.085
Još zaljubljenika? Prihvatam izazov! ;) Koliko dugo i često igraš pref? Uspevaš li od drugih obaveza? Jedno od rešenja je da naučiš i ženu da igra, pa uključiš u redovnu ekipu, bar se neće buniti što često ideš na kartanje... :)

Pa naucio sam ga gledajuci pre jedno 30 godina i mogu da kazem da ga toliko i igram.Iskreno zadnjih par godina mnogo retko samo kad dodje Rambo Petkovic kod njega zanocimo (znaci 5-6 puta godisnje).E ranije su bili i turniri i klub svakog utorka i cetvrtka sad muljo nema se vremena :(.
 
Apsolvent
LEGEND
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
1.439
Gosn Coiska, za koji klub navijate? Za Partizan ili za Zvezdu?
 
Natrag
Top