Član
Učlanjen(a)
19.06.2009
Poruka
519
zlato, srebro i dukati .....

Pozdrav Cois,

dugo se nismo culi i vidim ima mnogo promena na forumu.

E ova ti je tema extra, za udaviti te .... ubilo se. Mislim da imas velikih predispozicija da ubrzo iz crvene, predjes u jednu finu nijansu modro plave boje... al ono morski plave....

Za pocetak pitanjce.... cemu zivotati sluze ti novci i zlato na forumu?!?
Mogul ja na mora sa njima ili da spremim dete u skolu? A i zimnica ce uskoro da se stavlja?

PS>Hehehe... bar sam ovde bogata ako nisam u zivotu. smile3
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Brate,

jesi li razmisljao da uzmemo od Zemsa neplaceno jedno par dana i da se igramo malo sa ovim.....naravno o njegovom trosku.....
10prngn.jpg


PRAIQ_Beb_WiskyBalantines8anos.jpg
 
Hoyas
LEGEND
Učlanjen(a)
06.06.2009
Poruka
21.085
@Bubacka

Pozdrav Cois,

dugo se nismo culi i vidim ima mnogo promena na forumu.

E ova ti je tema extra, za udaviti te .... ubilo se. Mislim da imas velikih predispozicija da ubrzo iz crvene, predjes u jednu finu nijansu modro plave boje... al ono morski plave....

Za pocetak pitanjce.... cemu zivotati sluze ti novci i zlato na forumu?!?
Mogul ja na mora sa njima ili da spremim dete u skolu? A i zimnica ce uskoro da se stavlja?

PS>Hehehe... bar sam ovde bogata ako nisam u zivotu. smile3
Bubacko dado ti link gde sam objasnio u kratkim crtama
http://serbianforum.org/forum-za-spamere/132551-pitajte-coisku-5.html#post438051
slabo mi pratis fabulu radnje ,treba ti vreme da se uhodas posle cemo svi da poplavimo :beee::beee:.
Zapela si me sa zimnicom ko i Rekontra ,kupujem dva dzaka a vas dvoje da ljustite papriku.
Podsecas me na Nesada Cunka kad kaze "Gde su nasi novci?":D

@Boki

Ja sam pre za ovaj
Chivas_Regal_Premium_Scotch_Whisky.jpg


pa kad nasecka u Trstenik Bata Raka domacu prsutu i iznese paprike punjene sa sirom.
Kuku ja sam vec janpi wacko2.
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
Kada će te ,mlađanog nam Ulukioru,unaprediti u moderatora...Jadan se iskida po forumu vi ga ne primećujete.
Samo da bude visoki položaj,jer nije sve jedno.
 
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
Znaci ja sam bolji od administratora sta sam ja super globalno retki legendarni nadadministrator.Salu na stranu ima li nesto od toga da se ja uguram kod vas?
 
Natrag
Top