Pečat Božji ili pečat sotonin

Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Djela naša pokazuju što pokazuju , ja neću reći vaša djela pokazuju , jer ja to nemam pravo da kažem , i neželim da uvredim Marka i druge Kršćane Adventiste . Ja velim djela tvoja pokazuju žig zvjeri.

Ko o čemu, on o djelima. Prava kapitalistička, Kalvinova teologija.

Vidi, Antonija, ti možda prava nemaš da kažeš išta o "djelima" njihovim, a i ne želiš da uvrediš ostale adventiste, jer ti jesi Kršćanka, prava kćer Crkve, ujedno takva si osoba. Oni sa drute strane tih ograničenja nemaju. Mi smo za njih pagani, otpadnici, i sinovi satane. Vidiš li razliku? Znam da je vidiš

Ta razlika je ogromna. No, nemoj ni za trenutak pomisliti da je nama zbog zapovesti Ljubavi, onih koje zaista svetle, jer ih je Izrekao Bog, zabranjeno braniti se, i ukazivati na neistine koje se o nama govore.

Šta više, moramo tako, jer radi se o tome da nas napadju oni kojima njihova "vera" po učenju njihove, u mom ranijem postu pomenute "proročice" zabranjuje savest, tačnije doslovno zabranjuje kajanje kao nekakav vid odbrane od bolesti koje dolaze kajanjem, a koje izaziva lom u mentalno fizičkom sistemu organizma.

Kada tu činjenicu shvatimo, a znam da je veoma zastrašujuća pomisao da imamo posla sa takvima, onda ne treba da te čudi i ponašanje dežurnog Trola. Takva mu je vera.
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.409
Ja bi zeleo da pohvalim bracu i sestre Jehovine svedoke iz Hrvatske koji mnogo vise i bolje rade nego mi u Srbiji i takodje daju bolje rezultate u sluzbi propovedanja po Isusovom prorocanstvu.
Matej 24:14 I propovediće se ovo jevanđelje o carstvu po svemu svetu za svedočanstvo svim narodima. I tada će doći posledak.
Neka se slavi Jehova Bog po celome svetu, alelujah
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.297
Ja bi zeleo da pohvalim bracu i sestre Jehovine svedoke iz Hrvatske koji mnogo vise i bolje rade nego mi u Srbiji i takodje daju bolje rezultate u sluzbi propovedanja po Isusovom prorocanstvu.
Matej 24:14 I propovediće se ovo jevanđelje o carstvu po svemu svetu za svedočanstvo svim narodima. I tada će doći posledak.

Pa adventisti imaju isto propov. po cijelom svijetu, ništa manje od vas.

Neka se slavi Jehova Bog po celome svetu, alelujah

Jel slaviš ime Božje ili karakter?
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.249
:bfghb:
Ja bi zeleo da pohvalim bracu i sestre Jehovine svedoke iz Hrvatske koji mnogo vise i bolje rade nego mi u Srbiji i takodje daju bolje rezultate u sluzbi propovedanja po Isusovom prorocanstvu.
Matej 24:14 I propovediće se ovo jevanđelje o carstvu po svemu svetu za svedočanstvo svim narodima. I tada će doći posledak.
Neka se slavi Jehova Bog po celome svetu, alelujah
Pa adventisti imaju isto propov. po cijelom svijetu, ništa manje od vas.


Kako samo hvale sami sebe - "Hvala ti Boze sto ja nijesam kao drugi ljudi":bfghb:
 
Natrag
Top