PayPal - kako, šta?

Član
Učlanjen(a)
06.12.2012
Poruka
406
stiglo mi je par arikala, artikla kasne.jedan mi je prodavac pnudio da mi posalje ponovo isti artikal.
radi se o silikonskoj maski za telefon.
kontam da je moja zapela negde u transportu.
sta ako oni meni sad posalju novu,a u medjuvremenu meni dodje prva.tj dodje mi prva,a ona koju su poslali kao zamjenu dodje i ona nakon nekog vremena.
sta onda ?
kako se resavaju takvi problemi?
 
Učlanjen(a)
23.01.2014
Poruka
49
Možete uzeti i jednu od kreditnih kartica na dopunu odnosno jednokratnu sa unapred određenim/uplaćenim iznosom i nju registrovati na PayPal. UniC****t banka nudi takvu karticu, npr...
Video sam ovo na sajtu unik... b. sutra cu otici kod nmjih da uplatim novac i da uzmem karticu, pa da proverimo kako radi, mada meni pay pal nalog ce najvise koristiti za placanje ovih internet televizija
 
Član
Učlanjen(a)
06.12.2012
Poruka
406
jel ja njima nista neplacam dodatno. neko mi rece da cu morati da izvadim iz poste da nije to stiglo na moju adresu?
 
Učlanjen(a)
23.01.2014
Poruka
49
ja nebih visu vezivao za ovo internet placanje, ako ima neka kartica kao sto su ove kreditne za poklon tu bih uzeo
 
Član
Učlanjen(a)
06.12.2012
Poruka
406
ti moras imati karticu da imas one 3 cifre specijalne.
kod nas je visa popularna.
moze i maestreo i sl.
to je do tebe,ja sam jednostavno napravio novi racun samo za internet,mimo racuna gde mi ide plata.
 
Član
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
7
U Srbiji PayPal radi samo jednosmerno. Možeš poslati ali ne možeš primati novac. Kod nas je sve uvek okrenuto naopačke. Verovatno se plaše priliva deviza u Srbiju. Tako je to kada su u vlasti nepismeni ljudi sa završenim "spec. večernjim fakultetima"...
 
Natrag
Top