Šta je novo?

PayPal - kako, šta?

• Začetnik teme Mlos996
  • Datum pokretanja
D

darko0000

Član
Učlanjen(a)
06.12.2012
Poruka
406
stiglo mi je par arikala, artikla kasne.jedan mi je prodavac pnudio da mi posalje ponovo isti artikal.
radi se o silikonskoj maski za telefon.
kontam da je moja zapela negde u transportu.
sta ako oni meni sad posalju novu,a u medjuvremenu meni dodje prva.tj dodje mi prva,a ona koju su poslali kao zamjenu dodje i ona nakon nekog vremena.
sta onda ?
kako se resavaju takvi problemi?

I

Ivankk

Učlanjen(a)
23.01.2014
Poruka
49
Možete uzeti i jednu od kreditnih kartica na dopunu odnosno jednokratnu sa unapred određenim/uplaćenim iznosom i nju registrovati na PayPal. UniC****t banka nudi takvu karticu, npr...
Video sam ovo na sajtu unik... b. sutra cu otici kod nmjih da uplatim novac i da uzmem karticu, pa da proverimo kako radi, mada meni pay pal nalog ce najvise koristiti za placanje ovih internet televizija

D

darko0000

Član
Učlanjen(a)
06.12.2012
Poruka
406
jel ja njima nista neplacam dodatno. neko mi rece da cu morati da izvadim iz poste da nije to stiglo na moju adresu?

D

darko0000

Član
Učlanjen(a)
06.12.2012
Poruka
406
raiffxxxen banke.
visa electron..bitno je samo da je debit kartica

I

Ivankk

Učlanjen(a)
23.01.2014
Poruka
49
ja nebih visu vezivao za ovo internet placanje, ako ima neka kartica kao sto su ove kreditne za poklon tu bih uzeo

D

darko0000

Član
Učlanjen(a)
06.12.2012
Poruka
406
ti moras imati karticu da imas one 3 cifre specijalne.
kod nas je visa popularna.
moze i maestreo i sl.
to je do tebe,ja sam jednostavno napravio novi racun samo za internet,mimo racuna gde mi ide plata.

Z

zgocanin

Član
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
7
U Srbiji PayPal radi samo jednosmerno. Možeš poslati ali ne možeš primati novac. Kod nas je sve uvek okrenuto naopačke. Verovatno se plaše priliva deviza u Srbiju. Tako je to kada su u vlasti nepismeni ljudi sa završenim "spec. večernjim fakultetima"...