PayPal - kako, šta?

Učlanjen(a)
01.04.2019
Poruka
17
Imam paypal nalog i hocu da ga povezem na karticu,probao sam pre da povezem karticu i izlazi mi neki error a probao sam sa vise kartica...Neko mi je rekao da mora da se ima nesto para na kartici da bi mogao da otvoris i da kao trazis neki kod,nemam pojma pa ako neko zhna da mi pojasni malo to jer nikako da skapiram ceo taj proces.
 
Učlanjen(a)
22.10.2018
Poruka
8
Imam paypal nalog i hocu da ga povezem na karticu,probao sam pre da povezem karticu i izlazi mi neki error a probao sam sa vise kartica...Neko mi je rekao da mora da se ima nesto para na kartici da bi mogao da otvoris i da kao trazis neki kod,nemam pojma pa ako neko zhna da mi pojasni malo to jer nikako da skapiram ceo taj proces.
Pozdrav druze.

Sustina je da ce banka da ti skine neku cifru sa kartice, recimo 1eur, a zatim ces da odes u banku da ti daju taj code, sa kojim ces da aktiviras i povezes paypal sa bankakauntom. Obrati paznju na karticu, koju biras, dobro se posavetuj sa bankom. Najbolje Intesa, oni to najbolje znaju
 
Član
Učlanjen(a)
09.08.2013
Poruka
182
Imam paypal nalog i hocu da ga povezem na karticu,probao sam pre da povezem karticu i izlazi mi neki error a probao sam sa vise kartica...Neko mi je rekao da mora da se ima nesto para na kartici da bi mogao da otvoris i da kao trazis neki kod,nemam pojma pa ako neko zhna da mi pojasni malo to jer nikako da skapiram ceo taj proces.


Visa (poklon kartica) Erste banke , uplatis 5 evra , paypal skine 5 evra , dobijes kod (na salteru banke) ,ubacis kod na paypal, paypal vrati 5 evra na racun . Prednost erste poklon kartice : nema odrzavanja ,veoma lako i brzo povezivanje sa paypal , pare sa paypala brzo legnu na racun u dinarima po srednjem kursu koji je ponekad veci od realnog . Nedostatak erste poklon kartice : nemogucnost podizanja na bankomatu . Ja taj nacin koristim vec nekoliko godina.
 
Učlanjen(a)
01.07.2020
Poruka
1
Da biste napravili Paypal karticu, samo morate biti dovoljno stari da biste mogli napraviti karticu i imat ćete karticu !!
 
Učlanjen(a)
30.03.2014
Poruka
959
Pozdrav!
Nedavno sam preuzeo karticu koju sam planirao koristiti za PayPal. Napravio sam PayPal račun, dobio sam i kod koji PayPal šalje banci za verifikaciju kartice. Unio sam taj kod, ali prijatelj mi i dalje ne može proslijediti novac na taj račun. Treba li još nešto uraditi ili???
 
Učlanjen(a)
30.03.2014
Poruka
959
Zato i pitam, ne znam je li zapravo moguć prijem novca u BiH iz Švicarske, odnosno da li treba još čekati da to bude dostupno. I još nešto, možete li mi reći isplati li se transfer novca na taj način? Npr., ako mi prijatelj želi poslati 100 franaka, da li je bolja opcija da se to šalje na devizni račun ili da proslijedi pomoću PayPala, a da taj novac poslije prebacim na svoju karticu?
 
Učlanjen(a)
22.03.2016
Poruka
240
Mislim da se vise isplati da ti posalje preko paysend ako radi na vasoj relaciji .
Meni je PP provizija izasla na 8% nedavno .
 
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.109
Zato i pitam, ne znam je li zapravo moguć prijem novca u BiH iz Švicarske, odnosno da li treba još čekati da to bude dostupno. I još nešto, možete li mi reći isplati li se transfer novca na taj način? Npr., ako mi prijatelj želi poslati 100 franaka, da li je bolja opcija da se to šalje na devizni račun ili da proslijedi pomoću PayPala, a da taj novac poslije prebacim na svoju karticu?
Preko mobilne aplikacije Western Union za prebacivanje sa racuna na racuun uzima proviziju 5 Eura a pare sam odmah dobio. Znaci, covjek je instalirao aplikaciju na mobitel. Preko mobitela usao u svoj racun i uplatio na moj racun 900 eura i uzelo mu samo 5 eura provizije. Ponavljam, mora taj koji salje na mob instalirati aplikaciju za Western Union, i ovo je za Njemacku. Raspitajte se za Svicarsku.
 
Učlanjen(a)
19.11.2020
Poruka
24
Zato i pitam, ne znam je li zapravo moguć prijem novca u BiH iz Švicarske, odnosno da li treba još čekati da to bude dostupno. I još nešto, možete li mi reći isplati li se transfer novca na taj način? Npr., ako mi prijatelj želi poslati 100 franaka, da li je bolja opcija da se to šalje na devizni račun ili da proslijedi pomoću PayPala, a da taj novac poslije prebacim na svoju karticu?
Ne znam da li je moguc prijem novca iz CH u BiH, al ako imas mogucnosti, onda otvori Revolut racun. Mislim da su najmanje provizije u igri. (Neka me ispravi netko ako grešim)
 
Natrag
Top