PayPal - kako, šta?

Učlanjen(a)
22.03.2016
Poruka
240
Treba da kinezu prosledis svoj Email koji koristis za Paypal, samo mu je to potrebno da ti posalje novac .Ne zaboravi da paypal u tom slucaju tebi uzima proviziju .
 
Član
Učlanjen(a)
02.03.2013
Poruka
65
Moze li se sa paypala slati novac na druge servise kao nettler ,ili samo na paypal ?
 
Član
Učlanjen(a)
07.09.2009
Poruka
42
Moze li se sa paypala slati novac na druge servise kao nettler ,ili samo na paypal ?

Ne. Samo na paypal.
Koliko znam paypal zabranjuje da se salje novac na druge money servise.

Naravno, uvek ima neko ALI na internetu, postoje razni sajtovi preko kojih se moze menjati lova, medjutim, prilicno su nepouzdani, ja bih to izbegavao.

Bolje nadji nekog poznanika sto ima i jedan i drugi "novcanik" pa ga zamoli da menjate pare.
 
Učlanjen(a)
16.12.2017
Poruka
164
pre neki dan sam hteo da kupim nesto na internetu i da platim preko paypala i pay pal mi poslao email da moram prvona njihov konto da uplatim sumu i onda oni to uplacuju prodavcu.je li to uvek tako ili.onda ja mogu sam da uplatim prodavcu bez paypala
 
Učlanjen(a)
04.05.2010
Poruka
59
Video sam ovo na sajtu unik... b. sutra cu otici kod nmjih da uplatim novac i da uzmem karticu, pa da proverimo kako radi, mada meni pay pal nalog ce najvise koristiti za placanje ovih internet televizija
Jeste stari post ali me zanima na koji nacin bih paypalom mogao iz sSrbije placati iptv (liste) iz BiH
 
Natrag
Top