Šta je novo?
SerbianForum

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

• Hvala svima na 1 900 000+ postova & 500 000+ tema!

PayPal - kako, šta?

• Začetnik teme Mlos996
  • Datum pokretanja
M

Miki6969

Član
Koliko procitah nema skidanja u paypalu jer je meni cilj da to ostane na paypalu nemora da prosledjujem na karticu.Prilikom kupovine skidace se sa paypal racuna ako nema na kartici.Tako razymeh i nadam se da je tako samo molim za pomoc oko predhodnog pitanja..hvala

Послато са E2105 уз помоћ Тапатока

M

mrdojko

Treba da kinezu prosledis svoj Email koji koristis za Paypal, samo mu je to potrebno da ti posalje novac .Ne zaboravi da paypal u tom slucaju tebi uzima proviziju .

M

marconii

Član
Moze li se sa paypala slati novac na druge servise kao nettler ,ili samo na paypal ?

A

altx

Član
Moze li se sa paypala slati novac na druge servise kao nettler ,ili samo na paypal ?
Ne. Samo na paypal.
Koliko znam paypal zabranjuje da se salje novac na druge money servise.

Naravno, uvek ima neko ALI na internetu, postoje razni sajtovi preko kojih se moze menjati lova, medjutim, prilicno su nepouzdani, ja bih to izbegavao.

Bolje nadji nekog poznanika sto ima i jedan i drugi "novcanik" pa ga zamoli da menjate pare.

M

macko12

pre neki dan sam hteo da kupim nesto na internetu i da platim preko paypala i pay pal mi poslao email da moram prvona njihov konto da uplatim sumu i onda oni to uplacuju prodavcu.je li to uvek tako ili.onda ja mogu sam da uplatim prodavcu bez paypala

cyberdarosavac

cyberdarosavac

Član
Video sam ovo na sajtu unik... b. sutra cu otici kod nmjih da uplatim novac i da uzmem karticu, pa da proverimo kako radi, mada meni pay pal nalog ce najvise koristiti za placanje ovih internet televizija
Jeste stari post ali me zanima na koji nacin bih paypalom mogao iz sSrbije placati iptv (liste) iz BiH