Paranormalna bića i pojave

Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
Sada cu da vam priznam nesto da se najezive evo sada sam se vec na pomisao na to najezio
Kada se zazam u sobi i tako 1 sat sedim na podu i igram se i odjednom kola se ne cuju i osecam kao da je neko iza mene gleda me i gleda me i kada se polako okrenem vidim coveka sa crnom kapuljacom ja skocim i pobegnem iz dvorista.Haluciniram.Zna li neko sta to bice prestavlja demona mozda???Ili 100 horora koje sam odgledao???
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
Ala je ovo konfuzno napisano! Gdje si, ustvari? U sobi ili dvorištu?:)
 

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
Griješiš što bježiš. Što više budeš bježao. biće sve gore. Jednostavno se suoči sa tim "tipom" u kapuljači. Rasplinuće se kao da ga nikada nije ni bilo!

A,šta ako ostane,pa ga tip u kapuljači odvede na lalanje???


:lol::lol::lol:
 
Poslednja izmena od urednika:
LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
A,šta ako ostane,pa ga tip u kapuljači odvede na lalanje???
:lol::lol::lol:
Ne plaši ljude! Niti će ostati niti koga odvesti na spavanje. Taj sa kapuljačom postoji samo u njegovoj/noj glavi, a ne postoji u stvarnosti. Treba samo njemu, odnosno, sebi, opaliti dobru šamarčinu, i tip će pući kao mjehur od sapunice!
 
Član
Učlanjen(a)
30.07.2009
Poruka
165
Mnogi grese kada pojave koje ih plase generisu demonima. Kako sam citao par tekstova, demoni su samo zli u religijama (medju kojim je i hriscanska), inace predstavljaju bica izmedju bozanstva i nas, ljudi. Ofc, imaju nezamislive moci i besmrtnost, ali i zavide ljudskom rodu. Njihovi prikazi mogu znaciti visok nivo cakre Treceg Oka, sto moze biti izazvano, kako si rekao, prevelikom dozom horor filmova.

E sad, jedno je ako se tebi nesto ucini, pa kad pogledas u taj ugao, tog nema. A drugo je kada osetis prisutnost....energije. Ignorisati je ne mozes lako, ali mozes smireno da je nateras da nestane. Jer vrv se hrani strahom (mozda je larva, ne verujem da je demon). I prodji sobu tamjanom.
 
Natrag
Top