Papa - da li je zaista Sveti Otac???

Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Danas, to vise nije isti covek iz mladosti, tada je jos bio normalan, dok se danas sramoti i cak gostuje u emisijama zabavnog karaktera. Totalno je propao..

Neću ništa da komentarišem o "njemu" da me zbog njega ne bi banovali. Reći ću samo da je "on" ovde na forumu, kao što je i MIloš Bogdanović ovde na forumu.
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.545
Ps. Pogledaj šta je avatar onoga kome odgovaraš na podmetanja... grb upravo onog čije bi "carstvo" prevarant "pod mač bato" da "obnavlja" (naravno planirajući sebe na mestu Dušanovom)... :p.
Пропустио сам одговор на ову провокацију, а провокације су забрањене правилима форума. На жалост, на форуму без модерације, такви као ти размножавају се као пацови.
Предметни грб је грб моје фамилије више од 500 година.
Вероватно су твоји били слуге мојима па су се временом отели контроли, што ти најбоље показујеш!
За тебе није мач бато него бич и то по голим леђима и то неколико дана заредом.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Пропустио сам одговор на ову провокацију, а провокације су забрањене правилима форума. На жалост, на форуму без модерације, такви као ти размножавају се као пацови.
Kako ti odjednom znas za pravilo protiv provokacije a ne znas da je zabranjeno diskutovati o politici sto potenciras?

Nije zabranjena provokacija, ali diskusija o politici jeste. Imaj to na umu sledeci put kad budes pisao..

Предметни грб је грб моје фамилије више од 500 година.

Aha, a opet neki uobrazeni. I moji su ratovali rame uz rame sa Karadjordjem pa se ne hvalim time!

Вероватно су твоји били слуге мојима па су се временом отели контроли, што ти најбоље показујеш!

A ti bi da imas sluge? Hoces da porobis nekog? Izvini, ali zivis u proslom vremenu, nisi ti nikakav vitez, jer vitez je prvenstveno mudar i plemenit, on ratuje inteligencijom, a ne macem!

За тебе није мач бато него бич и то по голим леђима и то неколико дана заредом

Aha, pa ti dokazujes ko si. Ti bi bicevao i terao govnjivom motkom katolike (Hrvate). Sramotis sebe i svakog plemenitog Srbina, koji se borio za zajednicku drzavu! A borili su se, na pogresan nacin, asimilacijom, zbog cega se drzava i raspala u krvi!

Ne mozes ti nekog na silu asimilovati, utopiti medju Srbe, a ne ocekivati da ce ti se obiti o glavu! Hteli su oni ispraviti nepravdu koju je stranac zakuvao stvarajuci janicare i druge tkz. narode, ali su na silu to radili, zato je sve tako i ispalo..

Ti napadas Slapa i Shonea, a Srbi su kazes poreklom, znaci ti napadas svoje! Umesto da ih zamolis i pricas s njima kao sa bracom, ti bi izgleda i svoje bicevao i mucio! Dok sektase branis!

Nemas ti uopste mudrosti, a nema ni onaj koji te je poslao!

Reći ću samo da je "on" ovde na forumu

Znam sta mislis..
 
Poslednja izmena:
UREDNIK
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.545
@mire000
Нисам ја никога напао него је после мог првог поста у овај теми DarthShone мене напао и то путем приватне поште а онда му се прикључио и stvarnoslap. Значи, креће чашћавања разним епитетима, без обзира што се нисам њима обратио, као и убацивање разних имена, која ја нисам спомињао као што их нисам ни цитирао. Тако иде и даљња преписка која је лошом модерацијом дозвољена.
А ти, пре него кренеш да упиреш прстом у било кога и изиграваш редара, прво погледај како је дошло до размене "љубави", ако те то баш интересује, а онда размисли ко си ти и са којим правом мени било шта спочитаваш с обзиром да ти се ни у једном моменту нисам обратио ни словом?
Једино ако и ти ниси из исте септичке јаме па си скочио да их браниш? Ако јеси, пливај са њима и уживај!
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
@mire000
Нисам ја никога напао него је после мог првог поста у овај теми DarthShone мене напао и то путем приватне поште а онда му се прикључио и stvarnoslap. Значи, креће чашћавања разним епитетима, без обзира што се нисам њима обратио, као и убацивање разних имена, која ја нисам спомињао као што их нисам ни цитирао. Тако иде и даљња преписка која је лошом модерацијом дозвољена.
А ти, пре него кренеш да упиреш прстом у било кога и изиграваш редара, прво погледај како је дошло до размене "љубави", ако те то баш интересује, а онда размисли ко си ти и са којим правом мени било шта спочитаваш с обзиром да ти се ни у једном моменту нисам обратио ни словом?
Једино ако и ти ниси из исте септичке јаме па си скочио да их браниш? Ако јеси, пливај са њима и уживај!

To sta ste vi pisali privatno ja ne znam. A da li te neko napao privatno bez razloga? Ne shvatam sto bi?

Video sam dobar deo onoga sta ste pisali na ovoj temi, i castili ste se medjusobno, to je katastrofa. A ne opravdavam nikoga za to...

Ja sam samo rekao da politicke teme nisu dozvoljene pravilnikom, i to je sve, da treba da se vratimo temi..

Umesto toga saznao sam da su odmah svi adventisti skocili i uhvatili priliku da prijave ovu dvojicu, a tebe verovatno nisu, jer im odgovaras, iako si prekrsio pravilnik baveci se politikom..

Ti izgleda ne znas, da oni jedva cekaju svadju pravoslavaca i katolika, i da svo vreme potenciraju svadju na nacionalnoj osnovi da bi imali razloga da prijave sve ostale neadventiste i tako se rese oponenata..

Kako god, necu vise da se mesam u ovo vase, ako mislite da treba da nastavite vi nastavite..
 
Poslednja izmena:
UREDNIK
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.545
Опет се залећеш без икаквог аргумента? Ти мислиш или имаш утисак на основу....чега?
Мој први пост у овој теми су два линка са yt и једним ка текстуалном. Други пост, један линк са yt и у оба поста ни једног слова које сам ја написао!
Тек у трећем посту одговарам на већ упућену увреду путем пп.
Ово ти пишем чисто да ти докажем да се залећеш и нападаш ме без икаквог основа као и ова двојица.
Не знам на основу чега ми се лично обраћаш и још констатујеш колико ја имам мудрости?
На волим умишљене, нарцисоидне и арогантне људе који су умислили да могу свима држати слово. Само причају о себи а друге уопште не слушају. Мислим да имају мањак самопоуздања па им виртуелан свет служи као замена., Не да у опше нису занимљиви, већ да су ужасно досадни и напорни као и твоје обраћање мени на крајње арогантан и безобразан начин!
Мој ти је савет да живиш и не забадаш нос тамо где му није место на основу тога што ти мислиш?
Да мислиш, ваљда би могао нешто написати и без омаловажавања?
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Опет се залећеш без икаквог аргумента? Ти мислиш или имаш утисак на основу....чега?
Мој први пост у овој теми су два линка са yt и једним ка текстуалном. Други пост, један линк са yt и у оба поста ни једног слова које сам ја написао!
Тек у трећем посту одговарам на већ упућену увреду путем пп..
Jeste, nisi nista napisao u prvom postu..

Ово ти пишем чисто да ти докажем да се залећеш и нападаш ме без икаквог основа као и ова двојица.

Izgleda sam reagovao preuranjeno..

Не знам на основу чега ми се лично обраћаш и још констатујеш колико ја имам мудрости?
На волим умишљене, нарцисоидне и арогантне људе који су умислили да могу свима држати слово

To sto sam napisao, je zato sto se stekao takav utisak iz kasnijeg pisanja.. I da sam uobrazen ne bih priznao da mozda nisam pravilno razumeo prepisku..

и твоје обраћање мени на крајње арогантан и безобразан начин!

Moras priznati, da je i tvoje pisanje na ovoj temi bilo takodje manje vise isto, mozda opravdano izazvano od strane Slapa a mozda i ne, vreme ce pokazati. A moje je iz istog razloga bilo malo ostrije upuceno, ali ne bez postovanja, ako sam i rekao da ti nedostaje mudrosti i takticnosti..

Pa niko nije sveznajuci, i ne vidim sto bi ti bio uvredjen time, ja svakako ne bih.

Да мислиш, ваљда би могао нешто написати и без омаловажавања?

Kazem, razlog zasto sam ja tako napisao je uslovljen onim sto sam procitao, i jednostavno se stekao takav utisak. A ja mogu pogresiti, kao i svi ostali.

Imas priliku sebe objasniti u narednim postovima na forumu..
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Нема ја потребу било коме било шта да објашњавам. Узео сам учешће у теми без обраћања било коме директно. Ти си четврти који се мени обраћа директно и држи ми лекције?!
С којим правом? Да ли ти ишта знаш о мени па да ми можеш придиковати на основу тога што мислиш?
Па и мува мисли па ... па не пише по форуму придике?
Ако си наступио као адвокат оног двојца без кормилара, покажи пуномоћ! Без њега заиста не видим било какав основ за твоје обраћање мени.
Како сте наступили према мени, осионо, арогантно, омаловажавајући, не заслужујете никакво поштовање и уважавање са моје стеране.
Једина је разлика што су она двојица жешће сировине, буздивани док си ти тапациран (пишеш са рукавицама).
Рекох, овакве теме треба у старту забранити јер су легло секти и болесника!
S nikakvim rukavicama ja ne pisem, niti sam ja tebe napao. Ti si sam odgovorio arogantno Slapu, pa se moglo ocekivati da i ja tako nastupim. Ako sam prenagljeno reagovao ja se izvinjavam, i nemam nista protiv tebe niti bilo koga drugog.

Druga stvar, ja nisam clan sekte, niti su oni, a ima svakavih koji pisu, to je tacno, samo to opet nije lepo reci da su svi oni "bolesnici", to je vredjanje.. Ja nisam mislio tebe da uvredim niti bilo sta, vec da ti ukazem da bas takvo obracanje nije pozeljno..

Niti ja tebi drzim lekcije niti bila sta, tvoja volja, pa pisi sta god zelis..
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
S nikakvim rukavicama ja ne pisem, niti sam ja tebe napao.

Znaš li kome odgovaraš? Nekome ko je mene i Slapa nazvao bolesnicima, arogantnim buzdovanima i napisao ovo:

Рекох, овакве теме треба у старту забранити јер су легло секти и болесника!

gospodine, da nećete možda da predložite da nas stave "pod mač bato?" ili ste to izbacili iz upotrebe i prešli na neke druge metode? Dalje ne bih gospodine Petroviću, da ne bi uprava morala da sluša vaše žalopojke, a i nemam vremena da se bavim vašim raspravama.
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top