Papa - da li je zaista Sveti Otac???

Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
A "argumentacija" u dlaku ista kao i ono smeće koje postavlja "tripo" i ostali duhovni lešinari...

A što drugo može biti nego duhovni lešinar, netko tko je dosegao dno po znanju i oblake po mržnji. Postavi one bljuvotine, a onda se čudi - tko je to Rivera? Jedino ne znam zašto je na tripu nasrnuo. Braća su, i po znanju i po mržnji.
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
A što drugo može biti nego duhovni lešinar, netko tko je dosegao dno po znanju i oblake po mržnji. Postavi one bljuvotine, a onda se čudi - tko je to Rivera? Jedino ne znam zašto je na tripu nasrnuo. Braća su, i po znanju i po mržnji.

Pitaš se zašto je na "tripu" nasrnuo, kao da nam nije poznato da kod svih duhovnih lešinara postoji pravilo "there could be only one".

Ujedno, zar nije malo čudno da neko ko je od učlanjenja na ovom forumu postavljao postove isključivo o muzici odjednom počne da postavlja na delu o religiji? Razumem i nacionalistički sentiment, sve je moguće razumeti, ali nasedati na sektašku propagandu? Koristiti iste "izvore"?

Pitaš se otkud Rivera? Pa pogledaj ovu stranicu:

Kod:
https://www.ivantic.info/

Kod:
https://www.ivantic.info/istorija.htm
 
UPLOADER
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.530
Двојац без кормилара, биће да сте ви похађали неку од католичких школа и тамо доживели тешке трауме? Вероватно су вас годинама силовали, у духу традиције, и тако убијени у појам и насиловани овде лечите трауме?
То је једино објашњење за ваш отровни речник (коме није место на овом форуму као ни било ком нормалном месту).
Само тешко истраумиране особе, попут вас, имају потребу за константним вређањем неистомишљеника.
Мој савет вам је да се лечите, ако није касно, с обзиром на тежину траума.
Такође, пробајте да се ослободите те сатанистичке цркве из Ватикана и њеног учења.
Само Бог може праштати а не баш папа, који је себе прогласио Богом на земљи.
Немате ви појма о Хришћанству јер су вас затровали антихришћани, што ваш речник потврђује на прву!
Такве као ви, ускоро ће чиповати, пошто другог решења за вас нема.
/
 
UPLOADER
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.530
Интересантно, качите ми разне погрдне епитете мада ја само преносим оно што други говоре о вашој цркви.
Следећи линкови нису моје мишљење неко само мој прилог теми:
и тако даље...
И сви су духовне лешине и сви лажу сем вас двојице?
Имам још гомилу сличних линкова који у потпуности откривају право лице католичке цркве!
 
UPLOADER
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.530
Од поделе хришћанске цркве на Источну и Западну 1054. године па до данас, постоји у политици Ватикана континуитет, у смислу настојања да под своју доминацију стави све хришћанске цркве; мењали су се само облици борбе, стратегија и тактика.
Изјава папе, дата у време телемоста са московским римокатолицима:
“Ако постоји једна Европа и једна валута – онда и Црква треба да буде једна!”
А како се то ради, може послужити за пример етничка мапа Аустијске монархије из 1845 године: https://www.davidrumsey.com/luna/se...57~160089:Ethnographische-Karte-der-Osterreic
и на којој у заглављу лепо пише:
Hvataj.PNG
Према датим подацима, Срба је било неки пет пута више од Хрвата?!
Ако су се хрвати увећали пет пута (данас их има око четири милиона), где су Срби по истом прираштају, значи неких 20 милиона Срба?
Можда одговор лежи у броју Словенаца, којих је било више од Хрвата. Словенци су имали прираштај неки 80% Хрвати 500%?!
Нешто ту дебело смрди, посебно ако се узме у обзир нестанак Срба?
Једино објашњење може бити покрштавање, убијање и протеривање Срба и све то уз благослов Ватикана!

unnamed.jpg
Извор
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Интересантно, качите ми разне погрдне епитете мада ја само преносим оно што други говоре о вашој цркви.

I sotonini sinovi samo prenose ono što im otac govori.

Имам још гомилу сличних линкова који у потпуности откривају право лице католичке цркве!

Ti linkovi ništa ne govore o Katoličkoj crkvi, oni samo razotkrivaju tebe. "Riverizam" ("Deretićizam") sindrom je koji iskazuju patološki lažovi.

А како се то ради, може послужити за пример етничка мапа Аустијске монархије из 1845 године:
и на којој у заглављу лепо пише:
Pogledajte prilog 125638
Према датим подацима, Срба је било неки пет пута више од Хрвата?!

1589961857544.png

Primjetite dvije stvari:

1. Šokci, koji su Hrvati, pripisani su kategoriji Serben.

2. Slovenaca (1.167.300) je za 44% više nego Hrvata (813.300) ???????:)

Čovjek koji nema dvije zadnjice, razmisli pa shvati. Ovi pak sa dvije zadnjice, jednom dolje i drugom na ramenima, počnu urlati: Poklali ste nas, poklali ste nas ...!

Ако су се хрвати увећали пет пута (данас их има око четири милиона), где су Срби по истом прираштају, значи неких 20 милиона Срба?
Можда одговор лежи у броју Словенаца, којих је било више од Хрвата. Словенци су имали прираштај неки 80% Хрвати 500%?!

Kad čovjek ima jednu zadnjicu, ima šanse da mu dođe "iz guzice u glavu", ali u slučaju ovog ovdje "pamet" cirkulira samo "iz guzice u guzicu".

Нешто ту дебело смрди,

Kako ne bi smrdilo kad ti se sve događa na spomenutoj relaciji.

посебно ако се узме у обзир нестанак Срба?
Једино објашњење може бити покрштавање, убијање и протеривање Срба и све то уз благослов Ватикана!

Stvari stoje upravo obrnuto, ovako:

1589967943328.png
 

Prilozi

  • 1589961032034.png
    1589961032034.png
    99,3 KB · Pregleda: 1
  • 1589967751601.png
    1589967751601.png
    412,4 KB · Pregleda: 1
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Evo ljubavi izvan foruma.


Patrijarh Irinej: Jasan je plan u Crnoj Gori - ustaški metod
Nezavisne



I sotonini sinovi samo prenose ono što im otac govori.

To Slape još ti fali samo CRNA košulja.

Znao sam ja da si ti pravi sin KC.
 
Poslednja izmena:
UPLOADER
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.530
Хахахахаха....
Ваше миленијумске газде тешко да су могле себи допустити да не знају шта раде, односно, шта пишу?!
Најбоље би било да сви учимо вашу новоисторију, оно, уђеш у историјски архив, као у супермаркет и онда одабереш оно што је по твом укусу?
Зашто су они Шокце сместили међу Србе а и саме Хрвате у Илиро Србе, то није питање за мене.
Да су глупи, онда би ви тако паметни били њихове газде читав миленијум а не они ваше? Овако, слаби су ти аргументи у негирању ове мапе!
О групи, Италијани и покатоличени срби ни речи? Њих је заједно било 5.183.000
нека су срби 30% тог броја, то је милион ипо срба и нека је половина од броја, на које ти имаш примедбе, то је 1.300.000 или у укупном збиру 2.800.000 Срба пре 150 година. нека су имали прираштај као Словенци, значи 80%, где је тихпет милиона Срба данас на просторима Хрватске?
Појела их ваша историја или јаме уз благослов Ватикана?

05-1.jpg
a-28.jpg
Zločin_ustaša_na_Kozari_1942-e1559379068379.jpg
преузимање (1).jpg
преузимање.jpg

Ајмо на мапу из 814: http://www.emersonkent.com/map_archive/europe_charlemagne_814.htm
На овој мапи, смештени сте на територију Србије, односно, нисте имали сопствену државу!
Само век касније, у опште вас и не спомињу?

Дубровачки-календар из 1897. године није чуо за хрватски језик!…О Дубровнику као националном и културном седишту јужнодалматинских Срба најбоље сведочи попис становништва од 31. децембра 1890. године, по ком је дубровачка општина имала 11.177 становника, од којих је било 9.713 Срба римокатоличких и православних (у самом Дубровнику живела су 5.823 Србина). Остатак становништва припадао је Италијанима (Романима) 716, Мађарима (384), Немцима (285) и другима. Према вероисповести доминирали су римокатолици (10.327), док је православних било свега 546. Срби су у великој већини били римокатолици, Хрвати нису помињани….
Kalendar_'Dubrovnik'_(1897).jpeg

Место штампања: Дубровник (Österreichisch-Ungarische Monarchie: 1867-1918)
Година издања: 1897


P.S. Зашто ми и ти и онај твој сатрап константно упућујете увреде? Јел су ти то аргументи у дискусији са неистомишљеницима?
Пријавио сам ваше постове као увредљиве и чекам реакцију модератора пошто је ваш речник адекватан само примитивцима.
Надам се да модерација неће дозволити примитивизам па били ви старији и од самог вашег папе!
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
"Ti si svečenik zauvijek kaže rukopoloženi biskup...On više nije čovjek,grešno dijete Adamovo,već 'Alter Kristus', DRUGI KRIST! Zauvijek svećenik Svevišnjeg,sa silom NAD Svemoćnim"! The Catholic Priest p.78
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Најбоље би било да сви учимо вашу новоисторију

Uči ti i širi "riverizam" i "deretićizam". Oni su pravi izvori za trovatelje istine.

P.S. Зашто ми и ти и онај твој сатрап константно упућујете увреде? Јел су ти то аргументи у дискусији са неистомишљеницима?

A što ti je uvreda? Da si "Albertinac"? Ako nisi, zašto ga uzimaš za svjedoka? Jesam li te uvrijedio kad sam rekao da imaš dvije zadnjice, jednu dolje i jednu na ramenima? Ako sam u krivu, ako imaš glavu i razum, zašto ih onda ne nosaš sa sobom? I zašto ih ne koristiš?

Пријавио сам ваше постове као увредљиве и чекам реакцију модератора пошто је ваш речник адекватан само примитивцима.

Djelomično se s tobom slažem, ali s nekima se, na žalost, ne može drugačije.

Надам се да модерација неће дозволити примитивизам па били ви и старији од самог вашег папе!

To ti je jedini način da "osporiš" činjenice i objektivnu istinu. Evo ti ih još jednom:

1589971621134.png
 
Natrag
Top