Pakov svet -

Član
Učlanjen(a)
16.08.2009
Poruka
932
povedilja povedilja , neznam kako je imao srca producent onako sve da svali na povedilju. pa lik nije najgori zaboga .... ima i vecih baksuza
 
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
1
serija je dobra i ja je gledam, podseca me na Los Serrano koja je pomeni najbolja serija u protekloj deceniji
 
Član
Učlanjen(a)
16.08.2009
Poruka
932
nisam gledao los serrano, jel sam imao antipatiju prema " spanskim" serijama . ali ovakav pristup izrade jedne serije, menja u meni misljenje o spanskim serijama. daleko su od onih latino serija gde se sve vrti oko jedne zlobnice i jedne radodajke.
nadam se da ce u buducnosti biti jos slicnih serija od strane nasih komsija spanaca.
 
Član
Učlanjen(a)
20.02.2010
Poruka
69
Ne znam da li znas,ali Seranove je rezirao isti reditelj koji je rezirao i Pakov svet,steta sto nisi gledao tu seriju.Jos malo pa pocinje serija............
 
Član
Učlanjen(a)
26.02.2010
Poruka
1
da li je izasao prevod na srpskom za sve sezone ??? ako neko zna neka mi da link... unapred hvala
 
Član
Učlanjen(a)
16.08.2009
Poruka
932
nazalost nema prevoda .... jos uvek :(. ocigledno da su dobro osmislili sve detalje prikazivanja serije, pa otuda niko i ne pokusava da uradi prevod za seriju koja se trenutno prikazuje.
prvog aprila pocinje deveti ciklus serije i po recima glavnog urednika studija b, imacemo premijeru u emitovanju tog ciklusa. gledacemo je i pre samih spanaca ....
 
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
1
pakov svet

seriju pakov svet slucajno sam otkrila, skoro, prvo sam pomislila da je film, tek posle sam skontala da je serija, i super je, ali jos uvek ne znam kojim danima se emituje i u koliko sati....
 
Član
Učlanjen(a)
16.08.2009
Poruka
932
od utorka do petka, u terminu od 22:35 ( nekad pocne malo ranije a nekad i kasnije ). trenutno je repriza osmog serijala serije i koji ce trajati do prvog aprila, kada pocinje prikazivanje novih serija ... uzivaj :acute:
 
Natrag
Top