Pakov svet -

Član
Učlanjen(a)
16.08.2009
Poruka
932
interesuje me koliko vas prati seriju Pakov Svet ( za divno cudo spanska ). interesuju me vasi komentari o pricama i likovima jer nije tipicna spanska tj brazilska prica, ona siromasna i jadna a on bogat i nesrecan pa se jos na kraju ispostavi da je zapavo ona bogata naslednica koju je babica zagubila u bolnici...i onda ide smrc, pa pakovanje maramica.... ubime....
iskreno, mene odusevljava ova serija, jer kao prvo traje duze ( i od nekih filmova ), uvek nova prica i avanture kako glavnih junaka tako i sporednih likova, koji su takodje interesantni ....
 
Član
Učlanjen(a)
06.11.2009
Poruka
1
....

Evo ja je gledam... Serija je strava... Veoma je slicna seriji los serrano... Potpuno je realna... I super je muzika...
 
Član
Učlanjen(a)
17.11.2009
Poruka
10
serija je extra!!! obozavam je!!! :)
los-hombres-de-paco.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
17.11.2009
Poruka
10
iskreno, mene odusevljava ova serija, jer kao prvo traje duze ( i od nekih filmova ), uvek nova prica i avanture kako glavnih junaka tako i sporednih likova, koji su takodje interesantni ....

Slazem se potpuno!!! Obozavam serije ovog tipa!!! Samo njih i gledam. To su Los hompres de Paco i Los Serranos..............:)
 
Član
Učlanjen(a)
26.11.2009
Poruka
1
Ja uvek na sve strane ponavljam da ono što kod nas ljudi zovu "španske serije" uopšte nisu španske, nego južnoameričke ili latinoameričke (uglavnom su meksičke, venecuelanske i kolumbijske). Ne znam kako se taj besmisleni izraz odomaćio kod nas, to bi bilo isto kao kad bismo američku seriju zvali "engleska" zato što je na engleskom! :D Što je još luđe, ovde se i brazilske serije zovu "španske" iako su na portugalskom! :lol: Najbolje bi bilo da te serije zovemo kao što ih svi oni zovu - "telenovela" (TV roman), to se onda odmah zna na šta se misli, na jadne nesrećne i siromašne Marije Hesus koje za 150 epizoda postanu bogate naslednice i udaju se za najboljeg frajera u kraju, uništivši pritom sve zlobnice koje joj se nađu na putu.

A Pakov svet i ostale ŠPANSKE španske serije su sasvim druga priča. Jel da su originalne? Neočekivano lude, sa super simpatičnim likovima. Ja sam gledala i Kompanjerose, i Korak napred i Seranove. I svaka naredna mi je bila simpatičnija i više sam se navlačila. :dance3:

Kakvih još mišljenja ima? Pišite ljudi!
 
Član
Učlanjen(a)
16.08.2009
Poruka
932
trazio sam i ja ali uzalud . ono sto sam saznao o seriji jeste da je studio b otkupio svih sedam serijala ( trenutno se prikazuje drugi serijal ), a u planu je i da se otkupi osmi koji se trenutno snima
 
Član
Učlanjen(a)
23.10.2009
Poruka
1
Pozdrav

Ovo nije ni primaći onim španskim serijama kada bi odgledao nekoliko serija za redom video bi i sam da nije tako kako ti misliš u onim serijama samo placu ko kise nemožeš da se nasmejes a ovamo se zezaju.
 
Natrag
Top