Pakov svet -

Član
Učlanjen(a)
16.08.2009
Poruka
932
verovatno zbog izborne kampanje na teritoriji opstine vozdovac. samo nam to treba ... politika
 
Član
Učlanjen(a)
16.08.2009
Poruka
932
sto se tice prevoda, pretrazio sam int i nigde ga nema. ostaje mi eventualno da ga prevedem sam ( jos kad bih znao spanski !!! )...
imam jednu zamerku, a to je, kasno prikazivanje. mislim da bi mnogo bolje bilo da se prikazuje negde oko dvadeset jedan cas ...
 
Član
Učlanjen(a)
16.08.2009
Poruka
932
e, mislim da bolju epizodu od ove, nisu dosad prikazali. svaka cast i glumcima i reziseru, producentu i svoj ostaloj ekipi, koja ucestvuje u snimanju ove predivne serije. ono sto sam primetio u ovoj epizodi " vec vidjeno " jeste da je odradjena zaista kao pravi americko-holivudski film a ne " spanska serija" ..... svaka cast
 
Učlanjen(a)
23.12.2009
Poruka
1
Koja je bila epizoda 22.12!!el zna nako kako mogu da skinem neku epizodu ili da gledam preko neta!!
 
Član
Učlanjen(a)
16.08.2009
Poruka
932
sem studija B , niko ne poseduje prevod za seriju pakov svet ( za sada ). a iskreno sumljam da ce neko stici da odradi prevod za preostale serije. sve u svemu bicemo uz studio B i ocekivati nove serije ... ima neke lepote i u tome
 
Učlanjen(a)
24.12.2009
Poruka
3
SERIJA JE EXXXTRAAAAA :D najbolja do sada...mozda bolja od serannovih...super su svi i nemam reci stvarno za seriju extra je!!! :)
ali steta sto se onako zavrsava...:(
i ako se snima 9-a sezona sa novim glumcima..ipak je prvi deo super..obozavam je! :D
 
Član
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
488
ja sam poceo da gledam od prve epizode i onda sam video da je radjena na foru seranovih iste situacije, zapleti i dogadjaji pa sam prestao
 
Natrag
Top